|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovanje ili čuvanje trudnoće
2.2.2016 11:59:18   
Ribica1985
Drage trudnice i mame,

novi sam clan na forumu i treba mi savjet i uputa. U 7 sam sedmici trudnoce user posted image . Imam mucnine, vrtoglavici i stalno sam pospana.user posted image Radim jako stresan posao i nakon svakog radnog dana imam povisen krvni pritisak. Hitno mi treba uputa na koji nacin mogu otvoriti bolovanje ili otici na cuvanje trudnoce. Obavila sam samo jedan pregled kod privatnika. Ne znam sta dalje i kako da uradim, a hitno bih zbog svog zdravlja i fizickog i psihickog trebala na bolovanje. I da radim u drzavnoj ustanovi.

Veliki pozdrav za sve i hvala vam na svim savjetima.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolovanje ili čuvanje trudnoće
2.2.2016 12:24:36   
Isha
Na osnovu nalaza drzavnog ginekologa otvaras bolovanje kod dr opste prakse u ambulanti. Ne znam da li ti taj dr sto si isla radi npr i u bolbici, pa da ti napise nalaz?

(odgovor članu Ribica1985)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolovanje ili čuvanje trudnoće
2.2.2016 15:04:52   
Ribica1985
Hvala na odgovoru. Radi se o dr Kandic Almi. Mislim da ona radi i na GAK-u. Znaci, ona bi trebala napisati preporuku za bolovanje i s tim nalazom kod porodicnog. Hvala puno.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *