|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Victorias Secret
8.5.2009 23:35:47   
Ilhana RR
Posto vidim popularni su medju nasom rajom reko da postavim temu...

prije 2-3 godine cula sam da ima lipgloss za usne koje prave usne kao u angeline jolie pa reko da vidim da nije ko probao?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 0:51:24   
veeseelaa
nisam čula a i ne bi probala, meni se takve usne zaista ne dopadaju

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 0:54:04   
Ilhana RR
ni meni ali me pegla ova jedna jaranica da narucim u svoje ime... neda joj muz da naruciva vise nista jer previse trosi pare haha... a ja joj govorim sta ce joj hahahaha pa reko raspitat cu se dali je to bas tako ili neko sranje..

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 0:54:18   
mynxlee
ni meni. niti mi je angelina nesto posebno. ima boljih i ljepsih zena od nje. vise mi je navikana.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 9:06:39   
Anoniman
Ne znam za vs ali mislim da je clinique imao takav....unutra su stavili nesto sto pecka...onako vise zapravo bridi pa fakat ih ispupci...mislim ne bas,bas al' ono malouser posted image nisam 100% sigurna da je clinique....a sto se anđe tice...ma meni je ona dobra brateuser posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 9:10:45   
nikita
Uh Angelina Jolie i Monica Belluci su mi najljepse zene na svijetu, bas su fatalne i pune karizme...pogotovo Monica

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 9:21:52   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Ne znam za vs ali mislim da je clinique imao takav....unutra su stavili nesto sto pecka...onako vise zapravo bridi pa fakat ih ispupci...mislim ne bas,bas al' ono malouser posted image nisam 100% sigurna da je clinique....a sto se anđe tice...ma meni je ona dobra brateuser posted image


Ja znam da Artdeco ima takav lipgloss,sa ektraktom čilija i probala sam i fakat su bile punije,nije ništa drastično ali ipak punije nego inače user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 10:01:08   
Ilhana RR
onda da joj kazem da joj to kupim dole i donesem hehe... lakse mi je...

inace kakva iskustva imate sa VS?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 11:24:44   
almai
Ja sam taj lipgloss dobila na poklon iz Amerike (ali sam ga vec i potrosilauser posted image ).
Samo mogu reci da je extra i odusevljena sam njime bila.Prvo kad se stavi na usne imas  osjecaj kao da su usne komplet uturnule i da vibrirajuuser posted image user posted image user posted image ali samo par sec. i poslije nista.Usne tako lijepo izgledaju pune , socne i sexy...
ne previse napuhane ali zaista lijepouser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Victorias Secret
9.5.2009 12:22:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: manuela

IZVORNA PORUKA: dadada

Ne znam za vs ali mislim da je clinique imao takav....unutra su stavili nesto sto pecka...onako vise zapravo bridi pa fakat ih ispupci...mislim ne bas,bas al' ono malouser posted image nisam 100% sigurna da je clinique....a sto se anđe tice...ma meni je ona dobra brateuser posted image


Ja znam da Artdeco ima takav lipgloss,sa ektraktom čilija i probala sam i fakat su bile punije,nije ništa drastično ali ipak punije nego inače user posted image user posted image



eeeeeee.....BRAVOuser posted image user posted image user posted image artdeco

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *