|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
16.10.2017 22:33:14   
Anoniman
Naslov kaze sve. Uvjerila sam se svojim ocima. Pisao je sa drugom kako je zeli, zeli joj pokloniti tople dodire i nježnost. Trazi od nje da mu garantuje diskreciju... I ja to sve vidim. Trazila sam razvod braka odmah, ali on me ubjedjuje da razmislim. Na kraju sam rekla sigurna sam u svoju odluku i nismo vise progovorili. Sta da radim? Vec imamo dijete jedno i evo drugo na putu.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
17.10.2017 0:26:48   
Galicia
Pa vec si odlucila sta ces i kako ces.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
17.10.2017 1:18:47   
ziel
Kao sto kazu mudraci , nesto bi se i moglo oprostiti da je ostatak zivota savrsen... Pa ne znam kakav ste imali zivot vas dvoje. Koliko ste zadovoljni jedno drugim? Koliko ste razmjenjivali lijepe rijeci, ljubav, postovanje.... Da je sve na mjestu bilo pa da se covjek zaludi i ucini tako nesto mozda bi se i moglo prijeci preko toga. Ali recimo da vam zivot nije divan, da se cesce svadjate nego pricate normalnim tonom, da se vrijedjate, da se izgubilo postovanje i podrska e tad se onda ni ja ne bi dodatno ponizila i oprostila prevaru. Nadam se da razumijem sta hocu da kazem.
Pa razmisli gdje ste vi u toj prici.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
17.10.2017 10:07:00   
mina3
Zeno draga nek ti je Bog na pomoci ja ne znam bil mogla to preci nikad ne reci nikad
Ziel ti je dobro napisala.Valjda doneses dobru odluku.
Ja mislim da bi masakr napravila

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
18.10.2017 9:41:34   
veeseelaa
E ne znam sta bi rekla, dal bi muski trebali odustati od prevare u trudnocama svoje zene il ne? On je ocito takav uvijek, tako da pitanje je jel ti mozes tako zivjeti il ne, mozda da rodis pa razmislis o svemu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
18.10.2017 16:05:02   
Galicia
Jesi li nasla stan?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
19.10.2017 12:08:09   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

E ne znam sta bi rekla, dal bi muski trebali odustati od prevare u trudnocama svoje zene il ne? On je ocito takav uvijek, tako da pitanje je jel ti mozes tako zivjeti il ne, mozda da rodis pa razmislis o svemu



Bas tako! Ko hoce da vara, varat ce i kad zena nije trudna.

Anonimna, pitaj ti svog muza kako bi njemu bilo da ti sebi nadjes nekog macana za svaleranciju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muz me prevario u osmom mjesecu trudnoće
19.10.2017 15:31:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

E ne znam sta bi rekla, dal bi muski trebali odustati od prevare u trudnocama svoje zene il ne? On je ocito takav uvijek, tako da pitanje je jel ti mozes tako zivjeti il ne, mozda da rodis pa razmislis o svemu



Bas tako! Ko hoce da vara, varat ce i kad zena nije trudna.

Anonimna, pitaj ti svog muza kako bi njemu bilo da ti sebi nadjes nekog macana za svaleranciju.


Da, Alma_27, pitala sam ga već, da li bi ti mene pustio da odem sa nekim drugim, malo se mazim, dobijem pažnju, kažem i primim pokoju riječ tipa Želim te i tvoje tople zagrljaje, a ti to saznaš, da li bi me primio nazad? Oprostio bi mi? Kaže ne bi. Pa reko šta onda hoćeš od mene? Kaže samo sam htio da vidim šta hoće ona, ma daj molim te. Ne lupetaj. Sutradan joj je rekao kao izvini, ipak sam oženjen i ne želim iznevjeriti suprugu, za poslovno mi se možeš obratiti. Ona je opet navaljivala, nije odgovarao. Sada ide oko mene, traži da me zagrli, obećao mi je da neće raditi te stvari više i sl. Ali ?????

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *