|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posteljica
15.5.2014 17:35:05   
hElma
Molim administratore da ne brisu temu bar dok ne dobijem odgovore jer nemam vremena da tragam po netu o pitanjima koja me interesuju. Prijateljica je trudna, na samom pocetku je, jucer je prvi put isla na pregled i dr. joj je rekao da ce morati abortirati iz razloga jer posteljica crpi puno hrane !?! Danas imaju zakazano na GAK-u da cuju i druga misljenja. Molim mame koje su imale slicna ili takva iskustva da mi kazu kako se to zavrsilo. Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posteljica
15.5.2014 19:28:16   
lovepower
ja stvarno ne znam nista ali samo hocu da podignem temu,ne bi li se javio neko ko moze da vam pomognem,nikad cula za takvo nesto nadam se da ce na kraju sve ispasti dobro

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posteljica
15.5.2014 23:38:10   
ajla86
i ja podizm temu......takvo sto ja cula licno nisam.....nadam se da ce biti bolje nego sto ocekujete...

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posteljica
16.5.2014 16:21:38   
hElma
Hvala Vam puno, jucer je bila na pregledu na Jezeru, nazalost danas ide u bonicu da jos jednom urade sve pretrage, ali najverovatnije da ce morati na abortus jer nista ne mogu da urade... posteljica jednostavno crpi previse tako da beba dobija skroz slabo hrane...

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *