|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnicki karton?!
26.6.2009 16:46:23   
Nunny
Nadam se da ce te mi izaci u susret i objasniti gdje mogu izvaditi trudnicki karton...posto se ja inace lijecim u domu zdravlja Omer Maslic dr. mi obicno da uputnicu za o.b. i ja idem kod Dr.Masica na ginikoloske preglede...medjutim cula sam da je potrebno imati taj nerki trudnicki karton...i ja ne znam ko bi to trebao da mi izda...u O.bolnici kazu da nemaju to a isti odgovor sam dobila i u Omer Maslic....imate li iskustva sa tim ... HVALA
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnicki karton?!
26.6.2009 17:25:32   
Anoniman
Nunny ja sam bila u radnom odnosu,trudnoću sam vodila na koševu,kad sam trebala ići na trudničko onda sam u Kumrovcu na Otoci otvorila trudnički karton gdje mi je doktor otvorio trudničko bolovanje,ja znam da je tako za one koje su u radnom odnosu al obzirom da je kod nas sve komplikovano ti se ipak dobro raspitaj.

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnicki karton?!
26.6.2009 17:28:30   
bebana27
meni je trudnicki karton otvoren poslije 10 sedmice trudnoce
a nisam bila u radnom odnosu a idem na pregled u ambulantu kod nas.
pitaj svog dr za taj karton

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnicki karton?!
26.6.2009 19:54:06   
Anoniman
Kod nas u BPK Gorazde, ima posebno odvojen dispanzer za zene, gdje se javljaju sve zene po pitanju iz oblasti ginekologije, tako da se izmedju ostalih tu javljaju i trudnice... Svaka zena ima svoj karton, pa samim tim i trudnicki karton... Ja imam karton jos od prve trudnoce, klasicni bolnicki karton u koji su upisani svi podaci od pocetka prve trudnoce, sa nalazima, sa komentarima, sa svim onim sto sam trosila u prosloj trudnoci, o svakom pregledu, pa i sada u toku ove trudnoce svaki pregled, svaki nalaz i tako to... Kod nas, sve do poroda, trudnice se javljaju u dispanzer, a sam porod se obavlja u bolnici...

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnicki karton?!
26.6.2009 23:14:34   
luna77
trudnički karton nema veze sa zaposlenjem u njega se upisuju svi pregledi,veličine bebe,majčina amneza od ranije,sluzi za pregled trudnoće a ima i 3 dijagrama gdje se označava napredovanje bebe po tjednima označava se malim krizičima presjek veličine i tjedna.po meni super stvar

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *