|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovi u tijelu u trudnoći
21.6.2015 13:15:17   
AE1236
Pozdrav trudnice i mame, imam jedno pitanje i unaprijed se izvinjavam što je dugo. U petom sam mjesecu trudnoće i imam prejake bolove u skoro cijelom tijelu. 20-a sam sedmica, a prije jedno 20ak dana me pocelo boljeti, prvo desna ruka od ramena do lakta, osjecaj kao upala misica, poslije par dana noga u stopalu, lijeva, oko jedne kosti mi je malo nateklo, poslije par dana ledja u donjem lijevom dijelu, onda opet poslije par dana desna noga u stopalu sa donje strane u jedom dijelu, a od prije dva dana me manje bole ledja u donjem lijevom dijelu,a pocela je bol u ledjima u gornjem dijelu od ramena prema dole (zbog neugodnog položaja dok sam ležala), odmah me počelo boljeti nakon što sam zauzela taj položaj.
Znači sve me skoro boli i to baš, ujutru kao popusti, mada i dalje nevjerovatno boli, ali navečer i u toku noći se bukvalno ne mogu pomjeriti od boli.
Bila u ambulanti doktorica me nije htjela nigdje uputiti jer se boji jer sam trudna, rekla mi da odem svom ginekologu. Otišla ginekologu propisao mi Naklofen duo 2 puta na dan, i trebam uraditi neke nalaze, između ostalog reuma faktor i ne znam šta još.
Od tih tableta mi skoro sva bol prestane, ali čim ih prestanem piti opet se vrati, i nepodnošljivo je. user posted image

Da li ste vi imate takve bolove ili neko koga znate, i šta mislite da li su povezani sa trudnoćom ili ima i nešto drugo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolovi u tijelu u trudnoći
21.6.2015 13:23:17   
alman
kao prvo cestitam ti na trudnoci i zelim ti sve najbolje do kraja da ti bolivi sto prije prestanu

ja sam pred kraj trudnoce, nisam imala takvih problema, jest da svako malo nesto drugo zaboli al relativno brzo i prodje, tako da ti ne mogu dati neki koristan savjet, mozda ti se javi i neka od trudnica sa slicnim problemom,

zao mi je sto imas jake bolove i nadam se da ce ubrzo prestati i da ces uzivati u trudnoci do kraja user posted image


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu AE1236)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolovi u tijelu u trudnoći
11.7.2015 2:57:47   
anonimna♥
Pozdrav mamamaa one koje su i koje ce postati aBd kao i ja.:)
E ovako ja imam jedno pitanje.Radi se o tome da sam u 9 mj.trudnoce hvala Bogu,a termin mi je sad 31jula.
A vec imam neke bolove u donjem predjelu stomaka,cak i dole osjecam kao neke zigove da tako kazem.Nekad znaju biti cesti,nekad rijetko da osjetim.
Cak sam se jedno jutro propudila sva mokra,odjeca koju sam imala na sebi dole od donjeg vesa,pidzama,cak i krevet.
Normalno,odma sam se uputila u bolnicu ovamo u Francuskoj,misleci onoo vodenjak mi je pukao :o al'ne
Dok.me je odma pregledala da vidi da li sam otvorena,uradila test na vodenjak..i kao sto rece nije uopste to bilo.

Ona mi je rekla da pratim,i ako se ponovi da opet dodzem il da ih odma kont.
E sad mene interesuje,da li je iko bio u slicnoj situaciji,ako moze savjet nesto?!
I je li to mozw znaciti da se bas bebac,priprema polahko da izadze :D ^^Hvala :*user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AE1236)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *