|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krv u oku!
16.9.2011 15:56:25   
chantal
Da li se ikom od vas to desilo i od čega?? Maloprije sam primjetila kod moje djevojčice u desnom oku krv,ali ispod oka da tako kažem,znači ispod onog bijelog/prozirnog sloja,veličine ko zrno kafe,otprilike,baš crvena fleka...zvala sam muža da dođe,jer nemam auta,odvedoh je dr. jer sam se baš prepala...jojjj,da li iko zna šta bi to moglo biti???
Sinoć se udarila od ivicu vrata,baš jako,čelom,desnom stranom,kontam da nije od toga,ali krv se tek sad pojavila

< Poruku je uredio chantal -- 16.9.2011 16:01:29 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krv u oku!
16.9.2011 16:13:50   
jasmin
Draga,s okom se nije igrati,ja bih isla doktoru.Mozda nije apsolutno ista opasno,ali bitno je da se smiris.

< Poruku je uredio jasmin -- 16.9.2011 16:14:10 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krv u oku!
16.9.2011 16:17:21   
sheri
vjerovatno je neki kapilacic pukao. ali, svakako idite doktoru! sretno!

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krv u oku!
16.9.2011 16:36:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sheri

vjerovatno je neki kapilacic pukao. ali, svakako idite doktoru! sretno!


Moze biti kapilarcic , ali savjetujem da se posavjetujes sa ocnim ljekarom, ipak oci su oci i lako dolaziz do upala , pa bolje sprijeciti nego lijeciti

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krv u oku!
16.9.2011 17:21:38   
leona81
kapilar garant, meni je pukao sam od sebe kad sam bila mala i dan danas stoji kao mrlja u oku.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krv u oku!
16.9.2011 18:58:37   
chantal
Bili smo kod pedijatra,ma ništa,pogledao,malo se smrknuo i dao nam uputnicu da ujutru idemo očnom,ali makar sam se malo smirila,valjda da je nešto opasno ne bi nas tako poslao kući user posted image   Rekao je samo da ćemo sutra vidjeti šta je tačno u pitanju...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krv u oku!
16.9.2011 19:32:44   
koka i po
bilo kod mog S.
samo u manjoj mjeri.teta dala kapi i nestalo

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krv u oku!
17.11.2011 19:44:23   
rose
ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *