|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Suha koza
22.10.2009 21:51:59   
reallove
u zadnje vrijeme imam problem sa suhom kozom,koristim johnson's losion i kremu za lice a nista ne pomaze..jeste vi imale takav problem i kako ste rijesile,sta koristite za njegu koze...

< Poruku je uredio acudesa RR -- 20.2.2010 21:34:17 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: suha koza
22.10.2009 22:10:03   
senka kurt
Predlažem, pa razmisli da prestaneš koristiti losion, koji i onako služi za isušivanje kože, te promijeniš kremu. U tom posttrudničkom periodu, također mi je koža bila suha, pa sam koristila vitaminsku kremu koju sam kupovala u apotekama. Prejeftina je, a također u apoteci (predlažem ove apoteke Sarajevo ili bilo koju drugu u kojoj rade educirani apotekari) možeš pitati za neku masniju kremu ili slično.
Također, važno je unositi u organizam što više vode, najmanje dva litra. Sretno

_____________________________

Sin - 14.1.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: suha koza
22.10.2009 22:15:02   
reallove
senka,hvala user posted image ma joj neznam sta bi ide mi na zivce vise sva"sustim"user posted image usne su do neki dan bile katastrofa ali to sam rijesila labellomuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: suha koza
22.10.2009 22:18:53   
tea lana
ja cijeli svoj zivot imam problem sa suhom kozom.I dosta sam grijesila kupujuci kupke,losione kojekakve kremice.Jedan dan naidjem na sapune dr Pasha i kupim na bazi maslinovog ulja i kafe i vjeruj mi vidjela sam ucinak.Nije mi se koza nakon tusiranja zatezala toliko niti mi se ljustila i perutala.
http://www.drpasha.net/index_ba.htm
I onda ja kupim nerafinirano maslinovo ulje kojim sam se mazala nakon svakog tusiranja i vjeruj mi da mi je koza odlicna.Ja sam se i umivala i kupala ovim sapunom,a maslinovo sam stavljala na lice takodje.Cijena ovog sapuna je mislim oko 7km a nije ni mali.

< Poruku je uredio tea lana -- 22.10.2009 22:20:37 >

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: suha koza
22.10.2009 22:22:19   
senka kurt
Eto, možda da probaš sa sapunima, ali generalno bi ih trebalo izbjegavati, baš kao i premasne kreme. No, evo vidiš Tea Lani odgovaraju, pa to potvrđuje teoriju da je svako otok za sebe. Ja sam probala stvarno puno krema, onih najskupljih (grizla me savjest nakon kupovine zbog cijene) do onih pristojnih. Nema tu pravila. Uglavnom, kozmetičarka me naučila da niti jednu kremu ili bilo koji drugi proizvod preparativne kozmetike ne treba koristiti predug period. Sad sam se sjetila... za ispucane usne super je premazati usne puterom. Probala sam i baš mi je uspjelo. Znam da sam također nakon poroda sa usana otkidala komadiće, a i boljelo me, pa se puter pokazao odličnim.

_____________________________

Sin - 14.1.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: suha koza
22.10.2009 22:24:44   
tea lana
IZVORNA PORUKA: senka kurt

Eto, možda da probaš sa sapunima, ali generalno bi ih trebalo izbjegavati, baš kao i premasne kreme. No, evo vidiš Tea Lani odgovaraju, pa to potvrđuje teoriju da je svako otok za sebe. Ja sam probala stvarno puno krema, onih najskupljih (grizla me savjest nakon kupovine zbog cijene) do onih pristojnih. Nema tu pravila. Uglavnom, kozmetičarka me naučila da niti jednu kremu ili bilo koji drugi proizvod preparativne kozmetike ne treba koristiti predug period. Sad sam se sjetila... za ispucane usne super je premazati usne puterom. Probala sam i baš mi je uspjelo. Znam da sam također nakon poroda sa usana otkidala komadiće, a i boljelo me, pa se puter pokazao odličnim.


Meni je ovako od kada znam za sebe.Cak mi i Labello isusuje usne.Moram i ja probati sa puterom.Hvala Senka

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: suha koza
22.10.2009 22:25:13   
reallove
a znas li kako ide sa ovom mail narudjbom jer sam ja u jordanu?

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: suha koza
22.10.2009 22:27:12   
senka kurt
I još nešto,kad sam već počela "pametovati"... možda je dobro napraviti piling na koži, ali također na usnama. Za kožu lica uzeti kupiti neki dobar piling, a za usne kućni uradak, mrvica kukuruznog brašna, bjelance,pa staviti... Što ostane staviti na ruke. Uvijek je korisno user posted image

_____________________________

Sin - 14.1.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: suha koza
22.10.2009 22:27:22   
tea lana
IZVORNA PORUKA: reallove

a znas li kako ide sa ovom mail narudjbom jer sam ja u jordanu?



Ne znam jer u Sarajevu mozes kupiti ove sapune i u malo bolje opremljenim privatnim apotekama.Najbolje ti je ili da se njima obratis mailom ili da ti neko kupi ovdje pa da ti posalje.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: suha koza
22.10.2009 22:29:32   
tea lana
IZVORNA PORUKA: senka kurt

I još nešto,kad sam već počela "pametovati"... možda je dobro napraviti piling na koži, ali također na usnama. Za kožu lica uzeti kupiti neki dobar piling, a za usne kućni uradak, mrvica kukuruznog brašna, bjelance,pa staviti... Što ostane staviti na ruke. Uvijek je korisno user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: suha koza
22.10.2009 22:32:15   
reallove
e super hvala na savjetimauser posted image ,senka dok ne nabavim ovaj sapun probat cu ovaj tvoj mixuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: suha koza
22.10.2009 22:38:36   
Mik Mik

Za usne znam da je odličan med! Provjereno! Treba malo umasirati u usne i pustiti da odstoji. Ne lizati :)

Za kožu bitan faktor je također koliko se tekućine unosi u organizam.  Ja koristim kako kada, ali većinom sve od NIVEA (pilling, kreme isl)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: suha koza
22.10.2009 22:57:10   
tilly
Može li mi netko reći da li je imao iskustva sa apotekom Hilandar?

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: suha koza
23.10.2009 9:58:42   
leli§
draga znam tacno kroz sta prolazis. evo par savjeta za borbu sa nasom suhom pjescanom okolinom:)

1. prije tusiranja/kupanja pomijesas bademovog ulja i kuhinjske soli. natrljas tijelo i ostavis da odstoji 5-6 minuta zatim se istusiras normalno.
2. za usne su ti super savjetovali med
3. umjesto nocne kreme za lice slobodno koristi bebi bademovu kremu
4. eh sad sto se sapuna tice. ima lebanonska kompanija koja se bavi pravljenjem domaceg sapuna. sigurno ima su jordanu. zove se Zein. oni imaju odlicnih sapuna od maslina i malinovog ulja i mlijeka i meda stvarno imaju sirok spektar
5. dok se koza ne regenerise ja ti ne bih bas savjetovala da koristis neke posebne kreice za suhu kozu osim normalne niveine kreme one u metalnom pakovanju ne one u plasticnim kutijicama
6. prije nego lice pocnes da "trackas" kremom moras odstraniti sloj odumrle koze a to je najbolje usecerenim medom da uradis kao scrub...ako se med nije usecerio pomj=ijesaj smedjeg secera sa maslinovim uljem i trljaj trljaj :)

i jos pored puno vode koju unosis u organizam, lice mozes tokom dana tretirati oljupinama od krastavaca...a i da jedes puno krastavica je preporucljivo kao i lubenica (zato sto sadrze puno vode)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: suha koza
23.10.2009 10:02:28   
leli§
zaboravih reci, ako ne nadjes Zein u jordanu, javni mi pp-om mogu ti ja ovdje kupiti pa poslati. od supruga kolega stalno putuje za jordan a ni postom nije problem

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: suha koza
23.10.2009 14:56:06   
reallove
hvala puno,punouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: suha koza
23.10.2009 15:09:30   
emma.L
Ja sam jako lijena za te domaće proizvode, ali meni je najbolje Nivea mlijeko za tijelo. Koristim ga za tijelo i kosu (koja je isto užasno suha), ponekad i za lice. I da podijelim ovo s vama- kozmetičarka mi je rekla da suhoj koži ne fali masnoće, nego vlage. Napravila sam grešku i upropastila kožu u jednom periodu tim bademovim kremama misleći da je hranim. Dakle, i dalje ja imam najbolji osjećaj nakon Nivea mlijeka koje je prilično masno svejedno, ali mi dermatolog tvrdi da mi trebaju super hidratantni preparati. Kaže da se u početku osjeti zatezanje i suhoća ali koža se počne nakon malo vremena normalno ponašati i postaje zdravija i hidratiziranija. Eh, ja još nemam živaca da se strpim i probam- neka meni moga mlijeka.
Još mi je dobra i Dove krema za tijelo.   

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: suha koza
23.10.2009 15:17:02   
reallove
ja sam probala dove preparate i ne odgovaraju mi..ali sada kako sam se porodila koza je katastrofa..primjetila sam da mi je i kosa drugacijauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *