|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 9:37:07   
M kao Mama
Stvarno sam morala otvoriti ovu temu, zbog gadure ili više njih koje rade u istoj zgradi u kojoj i ja. Iako imamo čistačice i žene jadne stvarno rade svoj posao, uvijek se nađe po neki peksin.


Kod nas su toaleti odvojeni i zna se koji je ženski , koji muški, znači nema zabune.

nekoliko puta mi se desilo da glupača i primitivka baci prljavi uložak u WC šolju, ili čak onu rolnu od WC papira. Ja se samo pitam da li to i kući rade. Ne kontam, koji je cilj. Da se jadbe čistačice ponize ili već šta.

A da ne pričam, o toaetima na javnim jestima. Jedino stvarno što ovi u BBI centru su uvijek čisti i bez razmišljanja mogu tamo otići, a ovi ostali, samo da bolest pokupiš.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 9:41:25   
Anoniman
Joj kad je već riječ o tome kod nas u gradu su postavljeni oni plastični WC-i (toi-toiuser posted image ) što koriste građevinci... koja blamaža...
Ne smijem ni zamisliti na šta će oni ličiti za jedno 5 godina...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 9:42:55   
M kao Mama
Pa, stvarno šta luđacima neće pasti na pamet, pa ja mislim da bi se radije upiškila u gaće, nego ušla u onaj svemirski brod.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 9:46:29   
Dida79
Toaleti na javnim mjestima 0 bodova.Prije neki dan sam vodila malenog u DZ zubaru a djete hoce da piski.Kada sam ga uvela u njihov WC zamalo se nisam onesvjestila.Krvi na sve strane i ulozak pored soljeuser posted image i ako stoji kantica sa poklopcom izgleda da je bio problem svoje otpatke da doticna ubaci u nju.Koja katastrofa nemam rijeci za takvo ponasanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 9:54:20   
Ilhana RR
Ja opcenito nevolim da idem po javnim toaletima, kao bas moram onda odem... ni na poslu neidem jer mi nekako gadno, zato prvo sta uradim kad dodjem kuci je letim u kupatilo i orahatim se =)

Ovde u nasem gradu su javnitoaleti cisti i lijpo mirisu al kad samo pomislim na onaj pored parka alkoholicara (to mu mi nadili ime) gdje oni svasta rade i spricaju se fuuj.... nemogu nekako

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 10:00:51   
M kao Mama
Ma, sve to stoji, ali ja kako su mi bubrezimalo oslabili, nit smijem, niti mogu da trpim mokraću i kada mi dođe da ime u WC toje katastrofa. Vjeruj te mi da nekada znam s posla izletiti i otići do BBI centra u toalet,

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 10:18:26   
veeseelaa
u mojoj firmi ima toalet kojeg koriste jedno 10-15 osoba, sve je ok, sve je čisto
Svi lijepo vodimo računa o svemu, ja inače jednom u 20 dana odem u toalet al kad odem uvijek je sve ok

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 10:25:32   
Skvo RR
Kod nas na poslu se toalet redovno odrzava, cistacice su tu vise puta dnevno, ali i da ima jedna na ulazu, ne bi mogla savladati pojedine peksine....

Kao i kod Alme, i kod nas je odvojen zenski wc.....sta da kazem....kada ulazim i izlazim iz njega to je odprilike u zargonu "zum-zum"......

Ne mogu bas napisati sta mislim o tim peksinima, jer bi izasla iz manira lijepog pisanja, ali cu samo kratko...

" Odnesite svoje peksinluke i sra..n..a u fensi torbicama svojim kucama"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 11.3.2010 10:28:16 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 10:25:48   
misica
Joj vala ti javni toaleti su mi katastrofa. Ja koliko sam znala trpiti imala upalu svega jer me je strah ici u javni toalet. Najvise me zgrozava kad vidim da nase dame po izlasku ne operu ruke, pa kako onda da idemo. Ako moram, bas sve otvaram papirnom maramaicom i jedino gdje sam usla i vidjela i znam da je bas cisto je u intereksu na pofalicima.Kada sam na poslu nekako izduram pa i cesto nidem!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 10:29:01   
M kao Mama
Joj, moja Skvo, baš si me nasmijala, ali to je fakat tako, da mi je kamera pa samo da vidim koje ta lutkica što rolnu od toalet papira baca u šolju.

A ja, kada ulazim u WC nogavive moram zavrniti do koljena i onda nastupa borbala sa balansiranjem hahah

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 10:30:15   
misica

IZVORNA PORUKA: mama alma RR



A ja, kada ulazim u WC nogavive moram zavrniti do koljena i onda nastupa borbala sa balansiranjem hahah

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 12:10:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u mojoj firmi ima toalet kojeg koriste jedno 10-15 osoba, sve je ok, sve je čisto
Svi lijepo vodimo računa o svemu, ja inače jednom u 20 dana odem u toalet al kad odem uvijek je sve ok



Isto ovako, vrlo rijetko koristim (inače nekako ne mogu nigdje da koristim tuđi wc osim ako mi baš baš zagusti).
Inače ludim na prljav toalet user posted image user posted image user posted image user posted image

A baš sam jutros čula jednu "izjavu" pa možda mama alma da nalijepiš natpis user posted image :

Gospodo i dame kad krenete na sra..., centrirajte duuser posted image na sredinu rupe
 
(Izvinjavam se ako je gore navedeno previše.... molim izbrišite ako sam pretjerala)

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 12:45:25   
M kao Mama
Jao, enisa sara, tako sam ja u jednom toaletu u jednoj instituciji u Zenici morama da obavim vizitu, hahahah i bila su dva natpisa, nešto u ovom stilu, ali mnogo kulturnije. Negdje smo to čak i slikale, ali eto vidiš zaboravila sam totalno na te natpise, e, sjetih se nije Zenica, nego Tuzla.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 12:57:38   
Anoniman
Alma, šalu na stranu možda stvarno da napraviš nešto u stilu natpisa, molbe.....

Izbriši ovo moje gore, baš nema smisla reko hajde da se malo od muke nasmijete user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 13:03:42   
M kao Mama
Ne, znam, ipak ovo je državna istitucija, znaš kako je, mada prijedlog ti je zaista dobar, ko zna, možda im napišem pravila, da se rolna od wc papira i higijenski ulošci bacaju u kantu za smeće, da se prozor otvara fradi dotoka čistog zraka, da se nužda vrši u elipsati otvor nazvan WC školjka, a ne okolo,


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 13:03:45   
Leva
Gdje me nađoste sa ovom temom user posted image user posted image  Imam slabe bubrege i uopće ne mogu trpiti tako da znam sve kafane u gradu koje imaju dobre toalete user posted image
Ako sam ugradu onda preferiram sjesti u Vatru ili BBI (mada i tamo zaluta po neka gospođa sa fensi torbicom) ako moram u toalet. Ni nekim shoping centrima se ne moze prigovoriti tako da i oni povremeno dođu u opticaj user posted image
Alma mozda ne bi bilo lose da napisete : Molimo vas da uloske, rucnike i slicno bacate u kantu za smece a ne u wc solju.

< Poruku je uredio Leva -- 11.3.2010 13:05:43 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 13:11:21   
Nedi
Kod nas na poslu pise "MOLIMO VAS DA VODITE RAČUNA U KAKVOM STANJU OSTAVLJATE TAOALET HVALA", a inače ne mogu trpiti i moram ici...uh....niti jedan wc ne mogu izdvojiti kao "upotrebljiv" a fis izdvajam kao jedan od odvratnijih.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 13:43:50   
aazra
Kod nas je hvala bogu čisto ali ima neko senzorsko svjetlo, kad uđeš u wc prakticki je mrak ali svjetlo ne moze odmah da se upali moraš ući wc kabinu i mahati rukama dok se svjetlo ne upali...user posted image
E sad ako cekas da te prituzi onda moras zavrsiti "posao" u mrakuuser posted image
Inace, stavrno volim kada javni wc ima susilo za ruke, a rijetko gdje se to moze naciuser posted image

To je s jedne strane super, ali puno isusuje ruke tako da ih ja non - stop mazem kremom.

< Poruku je uredio aazra -- 11.3.2010 13:45:05 >


_____________________________








(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 13:49:45   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: aazra

Kod nas je hvala bogu čisto ali ima neko senzorsko svjetlo, kad uđeš u wc prakticki je mrak ali svjetlo ne moze odmah da se upali moraš ući wc kabinu i mahati rukama dok se svjetlo ne upali...user posted image
E sad ako cekas da te prituzi onda moras zavrsiti "posao" u mrakuuser posted image
Inace, stavrno volim kada javni wc ima susilo za ruke, a rijetko gdje se to moze naciuser posted image

To je s jedne strane super, ali puno isusuje ruke tako da ih ja non - stop mazem kremom.



E, pa eto misterije otkud tvom šefu milioni, da nije štedio na sitnim stvarima, sada ne bi imao šta ima, ozbiljno svaka mu čast na mozgu, šta je on skontao

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 14:17:12   
aazra
user posted image user posted image user posted image

Sta ces skupa struja, stedi se....user posted image

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 14:27:41   
sara.at
WC mi je uvijek bio slaba tacka jer radila sam u cistackoj firmi gdje su mojih 50 zena cistile i ja sam sa vremena na vrijeme mjesecno morala onako bez najave otici po objektima malo kod klijenata a malo i u kontrolu i kad udjem u wc a da kazem "gospodje" se olaksale po poklopcu il ostavili izmet van wc solje i zamislite gdje sam to vidjela u glavnom i odgovornom sudskom objektu pa doslo mi da te dame podavim il sto me je jedna znala nazvati iz biroa za zasposljavanje
"Saro il im ti reci il cu ja, ja brete za ovim picuser posted image nemogu vise da kupim krvave uloske i solje i tanjire iz kupatila" user posted image gospodje jele daleko im kuhinja da nose a one ostave u wc....
gluho bilo sta sam se svega po objektima nagledala
da sam se divila tim zenama sto ciste to user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 14:42:01   
Anoniman
sreća pa na poslu imam sama svoj WC,niko ga ne koristi sem mene tako da sam rahat,a što se tiče javnih jedino što sam u Bingu naišla na normalan WC a s ostalim se ne mogu baš pofaliti

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 14:49:16   
aazra

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

sreća pa na poslu imam sama svoj WC,niko ga ne koristi sem mene tako da sam rahat,a što se tiče javnih jedino što sam u Bingu naišla na normalan WC a s ostalim se ne mogu baš pofaliti


E da mi je znati gdje to ti radis pa imas svoj licni wcuser posted image user posted image user posted image
nemoj mi samo reci da ima s i kupatilouser posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 14:53:32   
muby
prostorije firme su ne tako davno renovirane i wc je bas sredjen
koristi ga desetak zena (sve su kulturne i ne ostavljaju nered iza sebe) i cistacica nam je super, sve redovno odrzava

a sto se javnih wc-a tice kao sto neko rece ima par kafica u koje odem ali i to samo ako moram

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 14:54:40   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

sreća pa na poslu imam sama svoj WC,niko ga ne koristi sem mene tako da sam rahat,a što se tiče javnih jedino što sam u Bingu naišla na normalan WC a s ostalim se ne mogu baš pofaliti


E da mi je znati gdje to ti radis pa imas svoj licni wcuser posted image user posted image user posted image
nemoj mi samo reci da ima s i kupatilouser posted image

Možda žena radi u nekoj firmi ili radnji gdje je sama



< Poruku je uredio mama alma RR -- 11.3.2010 14:55:27 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *