|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   4D ili obicni UZ???
28.12.2012 16:03:22   
zekana
Kad te prevare onda te i prevare razočaraju do kraja. Imam standardne 2D ultrazvučne preglede kod svog ginekologa i poželila sam svoju bebu vidjeti u 4D ili 3D. Mnogo sam se slika i video zapisa drugih ljudi nagledala na internetu i htjela sam to i za sebe. Znam jako dobro kako izgleda 4D ultrazvučni pregled i njegove slike i zapisi!
Nazvala pitati- sestra Adna je rekla da imaju 4D i da košta 100KM, došla sam sa mužem i svekrvom i ponovo pitala: "Da, to je 4D, košta 100KM", rekla je ista sestra Adna.
Doktor iz Turske, još jedna sestra iz Turske i sestra Adna, stoje moj muž, svekrva, a ja na stolu već namazana i spremna za pregled.
I onda shvatim da me slagala- doktor je upalio ultrazvuk i tada sam shvatila da nije 4D.

I ŠTA ONDA?!!!! Skočiti sa stola dramatično i napraviti scenu pred svima. Meni stvarno običan pregled za 100KM nije trebao.
I džabe im ljubaznost, dobro je naplaćeno da budu ljubazni za tih 15-20 minuta na stolu. Ni riječi svog stručnog mišljenja nije napisao, a svaki ga ginokolog napiše. Samo sam dobila tri mrljave slike običnog mutnog ultrazvuka na kojima samo on vidi o čemu se radi. I uz njih još sitnije isprintane vrijednosti i veličine valjda dijelova tijela i ekstremiteta i organa možda- pretpostavljam. Nisam dobila, eto, čak ni sliku svoje bebe što dobijem pri svakom ultrazvučnom pregledu. I bilo mi je čudno što na pitanje da li se može dobiti snimak nisu znali što da mi kažu osim nesigurno NE nakon razmišljanja.
Jako sam uvrijeđena s tim bezobrazlukom i želim podijeliti svoje LOŠE ISKUSTVO s vama kako više nitko ne bi bio prevaren kao ja! Za one koji možda ne znaju, ultrazvučni pregled u 3D ili 4D se SVUGDJE naplaćuje od 100-150 KM i u Bosni i u Hrvatskoj (naravno, postoje i iznimke!).
BAHCECI kliniku reklamiraju sto na sat, ali osim lijepe nove zgrade, nije vrijedna (bar meni) da ikada više uđem u nju!


< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.12.2012 12:00:04 >


_____________________________

***Svaka osoba je zlatna karika u nizu moga dobra ***
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:07:15   
djoisa
ja da sam doktor bez neke potrebe ti ne bi ni napravila UZ, a kamoli zbog slika...

kakva je to sad moda svako malo slikati UZ bebu, ne kontam user posted image

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:08:13   
Galicia
Tvoja greska je sto NJIMA nisi nesto rekla. Ja bi im sve po spisku, al to sam ja. user posted image Zajebaju te sa nerodjenim djetetom, kako bi tek sa rodjenim. Pa dokle?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:11:10   
Hanady RR
E pa stavrno ova pomodrtsva nas vode baš u belaje...
prvo što ćeš na 4D Uz-u mimo redovnih pregleda...što nisi fino otišla svom ginekologu redovnom, rekla želju pa da ti da uputu za koševo na 4D...u redvnom terminu pregleda...

drugo...a što si dala pare i šutila...
jesi im rekla da to nije 4D na koji si došlauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:18:40   
zekana
Pa došla sam privatniku baš zato da bih vidjela svoju bebu u 4d i pitala sam čak i za slike i za snimak. Pa ako naplaćuju masno i uz to lažu, mogli su se barem toliko potruditi da naprave dobru 2d sliku da opravdaju tih 15-20 minuta i ispune moje zahtjeve kao pacijenta!

_____________________________

***Svaka osoba je zlatna karika u nizu moga dobra ***

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:20:06   
mamaibabo
hm ovo je strasno ja licno sam protiv svakog nepotrebnog UZ licno sam isla na 4D jer je to trazio moj dr.posto nije bilo remena nisam mogla na jezero otisla u agram sunce i platila 50km i sad imam racun....

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:20:53   
zekana
Nemam namjeru opravdavati svoju želju da vidim svoje dijete u 4D, niti odlazak privatniku umjesto čekanja na koševu. Fulate činjenicu da se ustanova lažno reklamira po pitanju 4d ultrazvučnog pregleda.

_____________________________

***Svaka osoba je zlatna karika u nizu moga dobra ***

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:21:56   
InLove

IZVORNA PORUKA: djoisa

ja da sam doktor bez neke potrebe ti ne bi ni napravila UZ, a kamoli zbog slika...

kakva je to sad moda svako malo slikati UZ bebu, ne kontam user posted image



Joooj koji odgovor!! Moze li iko otvoriti temu da ne bude napadnut od "VAS" pojedinih. Pa sta ako je htjela slikati UZ bebu i imati predivnu uspomenu,snimak i slikice user posted image

Draga Zekana ti si odmah trebala reagovati ja bi im frku napravila, ne zbog para, vec zbog toga sto nekog prave BUDALOM!! user posted image user posted image



_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:26:30   
ja92
Fulila si da se ta klinika reklamira na ringeraja....
A ocito da misle da nam mogu prodavati maglu.
Veliko hvala za podjeljeno iskustvo.
Pozdrav

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:29:40   
animagical

IZVORNA PORUKA: zekana

Nemam namjeru opravdavati svoju želju da vidim svoje dijete u 4D, niti odlazak privatniku umjesto čekanja na koševu. Fulate činjenicu da se ustanova lažno reklamira po pitanju 4d ultrazvučnog pregleda.

Boga mi slabe fajde nama pricati...trebala si njima reci?

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:30:26   
zekana
Da sam ja bila sama, a i da sam ja plaćala, ja bih im takvu frku složila da im ne bi više palo na pamet lagati ljude! Stvar je u tome da moja svekrva nije htjela da se od toga pravi "frka"- "bitno je da je dijete živo i zdravo!". I sve to stoji, ali to nema veze s činjenicom da su lažovi i da to nisu smjeli napraviti.
Tako da sam ja ispoštivala njenu želju, ali sam joj svakako napomenula da ću razglasiti šta se dogodilo da ne bi još netko došao u istu situaciju.

Shvatite da je stvarno ružno, stavljen si pred gotov čin. Namazana sam na stolu, uključio se uzv, svi su usredotočeni na sam tijek pregleda, oni se svi tope oko toga što ikako vide segmente bebe na ekranu, uz njih i ja, a na to oni i računaju. Ali u sebi znaš da si prevaren. I iako sam ispoštivala želju svekrve da im tamo nisam napravila scenu, ne želim da se netko osjeća ovako kako se sada ja osjećam. Znajte unaprijed: NEMA 4D u BAHCECI klinici!


_____________________________

***Svaka osoba je zlatna karika u nizu moga dobra ***

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:31:08   
lila25
Pa imas pravo da reklamiras te slike i racun i trazi pare nazad.I nije mi jasno zasto odmah nisi traziila da ti objasne ja ne bih izasla dok ne dobijem odg.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:37:22   
zekana
Draga moja, na računu su napisali Normalan ultrazvučni pregled, cijena 100KM. Pa taman da sam i pošizila (kako nisam), možda im je regularna cijena običnog UZV-a toliko. A ako sam dva puta pitala da li to jeste 4D ultrazvuk, a oni rekli da JESTE, onda ne znam šta je gore 1.) da su toliko glupi i neupućeni da ni ne znaju što je to 4D (u što čisto sumnjam!) ili 2.) da su svjesno slagali znajući da će rijetko tko po pitanju pregleda u vezi djeteta, pogotovo nerođenih beba u stomaku, napraviti scenu!

_____________________________

***Svaka osoba je zlatna karika u nizu moga dobra ***

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:42:27   
InLove
Zekana nemas ti nikakve fajde sad ..bilo ,proslo i gotovo. Ja da sam bila na tvom mjestu ja bih haos napravila, zaboli me za svima..
A obicni UZ ne kosta toliko, ja kad sam bila u Bih morala hitno ginekologu,otisla privatniku, gin.predleg ,UZ me kostao svega 70km.
Slike dobila, i naravno napismeno dobila sta mi je ,sta trebam koristit, kolika je trudnoca, itd,itd .

< Poruku je uredio InLove -- 28.12.2012 16:43:19 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:54:43   
Marija13
Probaj to naknadno reklamirati, zasto da ne??? ja sam jedino u poliklinici "Sunce Agram" vidjela pravi 4d snimak, kad su me poslali na Gak na 4d, to uopste nije bilo to, mnogi mjesaju 3d i 4d.. A glupo je raspravljati zasto je zekana isla, to je njena stvar, tema je da pomenuta klinika vara svoje pacijente, zamislite sta tek rade sa stvarima gdje smo totalni laici user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 16:59:31   
ada_
BAHCECI
klinici i njihovom osoblju svaka cast na njihovom radu i postignutim rezultatima user posted image
ne znam zasto si ti tako prosla sa njima i cemu ta "prevara"od strane njih ali kad je vec sve tako ispalo samo da znas da nisu jedini,koliko sam samo puta za placeno dobila nesto sasvim drugo od trazenog user posted image koliko znam snimak i slike u boji jedino se mogu dobiti na Alipasinom p.u poliklinici "sunce" sve ostalo je bas to sto opisujes crnobijeli svijet...meni eto nikad ne bi palo na pamet otici kod njih na 4d uz pored toliko poliklinika u Sauser posted image

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 17:47:00   
Miracle*3
Ja ne razumijem samo zasto nisi odma reagovala. Pa zar te muz i svekrva ne bi podrzali u tome. Ako si toliko sigurna sta je 4D, trebala si zaustaviti pregled i reci da to nije ono na sto si narucena, a ako imas racun i slike, otidji i reci ovo nije 4D, hocu da mi uradite ponovo i kraj price.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 17:58:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zekana

Draga moja, na računu su napisali Normalan ultrazvučni pregled, cijena 100KM. Pa taman da sam i pošizila (kako nisam), možda im je regularna cijena običnog UZV-a toliko. A ako sam dva puta pitala da li to jeste 4D ultrazvuk, a oni rekli da JESTE, onda ne znam šta je gore 1.) da su toliko glupi i neupućeni da ni ne znaju što je to 4D (u što čisto sumnjam!) ili 2.) da su svjesno slagali znajući da će rijetko tko po pitanju pregleda u vezi djeteta, pogotovo nerođenih beba u stomaku, napraviti scenu!


zar je Uz toliko poskupio...mislim obični...
ja sam išla privatniku 50 KM je bio kao i ono pregled pa mi i objasni i napiše i sličice da i sve što pregled podrazumejva jer me doktor taj i vodio...

lijepo i fino bez frke nego očito nerazmjevanje njihovo ...
reklamiraj ...mislim fakat 100Km dati za nešto što nisu obavili...
nema tu potrebe za frkom nikakvom...
nego regulrano kao što se reklamirati možemo...za što smo novac dali u finalnom ''proizvodu''


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:01:33   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Ja ne razumijem samo zasto nisi odma reagovala. Pa zar te muz i svekrva ne bi podrzali u tome. Ako si toliko sigurna sta je 4D, trebala si zaustaviti pregled i reci da to nije ono na sto si narucena, a ako imas racun i slike, otidji i reci ovo nije 4D, hocu da mi uradite ponovo i kraj price.


potpis ko kuca...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:02:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zekana

Draga moja, na računu su napisali Normalan ultrazvučni pregled, cijena 100KM. Pa taman da sam i pošizila (kako nisam), možda im je regularna cijena običnog UZV-a toliko. A ako sam dva puta pitala da li to jeste 4D ultrazvuk, a oni rekli da JESTE, onda ne znam šta je gore 1.) da su toliko glupi i neupućeni da ni ne znaju što je to 4D (u što čisto sumnjam!) ili 2.) da su svjesno slagali znajući da će rijetko tko po pitanju pregleda u vezi djeteta, pogotovo nerođenih beba u stomaku, napraviti scenu!


zar je Uz toliko poskupio...mislim obični...
ja sam išla privatniku 50 KM je bio kao i ono pregled pa mi i objasni i napiše i sličice da i sve što pregled podrazumejva jer me doktor taj i vodio...

lijepo i fino bez frke nego očito nerazmjevanje njihovo ...
reklamiraj ...mislim fakat 100Km dati za nešto što nisu obavili...
nema tu potrebe za frkom nikakvom...
nego regulrano kao što se reklamirati možemo...za što smo novac dali u finalnom ''proizvodu''




obicni UZ je 50 km a 3D i 4D je 100 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:04:52   
amra_sa
Ja bih pustila da sve odrade a onda bi se fino zahvalila, rekla doviđenja i preko vrata. Stavila bi im do znanja da nisam olupina i da mi ne mogu vrijeđati inteligenciju.

Pod uslovom da sam 100 posto sigurna da to nije 4D UZ.

< Poruku je uredio amra_sa -- 28.12.2012 18:07:26 >


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:05:50   
amrych
I ja bih reagovala, desilo mi se par puta da me preveslaju za moje pare, e pa nece vise. Sad odmah kazem, pitam ili zahtijevam da mi se objasni zasto je to tako i tako.
A sto se tice komentara zasto neko radi UZ na svoju ruku, to niti je tema, niti smo svi isti user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:06:25   
simba00
Ja sam kod jednog sarajevskog ginekologa obični UZ prvi put platila 100 KM. Da možda ne misle na to? Jesi li pitala koliko košta svaki naredni pregled? Znam da neki ginekolozi imaju praksu da prvi pregled naplate skuplje. Ali ako je rekla 4D, a nije - mislim to je bezobrazluk. Pa ko da su žene glupe. Ne znam zašto nisi reagirala ako si došla samo zbog sličica-

A ovi komentari "Što će ti 4D..." nemam riječi, pa ako žena plaća ima da dobije pravu uslugu taman da traži da joj bebu na UZ oboje u dugine boje... njeno pravo.

< Poruku je uredio simba00 -- 28.12.2012 18:07:24 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:09:09   
simba00
Da napomenem, taj prvi put 100 KM kod dotičnog ginekologa bio je obični, 2D. A u Suncu sam radila 4D (prvi put došla) i dr. Taib me pregledao, platila sam 50 KM. Prezadovoljna sam bila.

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 18:09:38   
Visnja RR
ma tu je ocito doslo do nekog debelog nesporazuma ...

mada je meni nasa forumasica najvise pogrijesila... sto na licu mjesta nije razjasnila situaciju ovako moze pisati do prekosutra...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *