|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba i autobus...
25.6.2009 13:35:35   
Adana
Drage moje, zanima me da li je neka od vas putovala sa bebom autobusom?
Postoji mogućnost da Asja i ja odemo malo na more sa mojom zaovom, ali autobusom, pa me zanima vaše mišljenje o tome?
Da li da beba bude u AS, u naručju, ili? Ili uopšte nije pametno sa bebom ići autobusom?
To je putovanje od nekih 5 sati, sa odmorima, i klimom u busu naravno. user posted image
Nadam se da će se javiti bar neko sa iskustvom... LP

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Beba i autobus...
25.6.2009 13:45:46   
Anoniman
Ja i sad ponekad odem sama s malenom 'busom....
Dakle, imam neko iskustvo.
Najduza relacija nam je 3h.
Uvijek je bila dobra, nisam je drzala u AS, vec u narucju('bus nema AS, a nije mi se dalo da ja montiram svoju). Da bih joj drzala paznju imam uz sebe neku interesantnu igracku(cesto joj kupim bas neku novu igracku za tu voznju), imamo nesto za papati, sokic, vodu, vl. maramice....Dobro je da imas i neku slikovnicu ili novine pri ruci pa da joj citas ili pokazujes slike....
Meni je samo srklet zbog moguce prljavstine u 'busu, a ostalo bude sve OK.
Sretno!!!!!

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Beba i autobus...
25.6.2009 13:48:31   
Adana
Hvala mila puno na odgovoru!
A zar je moguće montirati sjedalicu u busu? Ja sam mislila čisto onako da bude u sjedalici, da se ne srkletimo jedna od druge. user posted image  A i obzirom da se ide jaaako rano, mislila sam da bi mogla spavati u njoj. Ono samo je iz krevetića prebaciti u AS i u bus.... Pa kada se probudi vidjeti šta i kako dalje. user posted image


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Beba i autobus...
25.6.2009 13:52:26   
Anoniman
Mislim da svaki bus ima na svakom sjedistu pojaseve za vezanje, samo sto ih mi ne koristimo. Ako ces vec nositi AS,  malo je  pricvrsti. 

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Beba i autobus...
25.6.2009 13:53:11   
Adana
OK. Hvala! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Beba i autobus...
25.6.2009 15:17:07   
M kao Mama
Mislim da ti niko neće osporiti da unešes bebu u korpi(ja tako zovem AS), ali mislim da će ti naplatiti mjesto. Ne znam to dobro porvjeri, pa bolje i da platiš mjesto, nego da ti se dijete prebija po rukama. Pogotovo ako ćete rano krenuti, postoji mogućnost da ona dio puta i prespava. 

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 12:15:51   
dinciii
Drage moje treba mi pomoc,namjeravam da idem sutra za Bosnu al sa Autobusom,sad ne znam hocu li nositi AS il kako?I jel koja od vas putovala na duzu relaciju sa malom bebom...Nemogu vise da izdrzim a mm nema slobodnog do daljneg user posted image Sto je dobro ici ce s nama najbolji prijatelj koji mi moze u svemu pomoci...Bus je navecer sto je dobro jer bi spavala...Sad opet sam u nedoumici dal da idem il ne?Ajde zene pomagajte user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 12:16:44   
M kao Mama
Jašta nego češ ići, ponesi AS, i čekamo te na kafi

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 12:20:11   
dinciii
mama alma nazalost necu u sarajevo nego u Tuzlu,jer tamo su moji user posted image a rado bi popila kaficu s vama!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 12:20:46   
hanabanana
Ja nisam, ali je moja drugarica dolazila sa troje djece busom iz Belgije.
Najmladja je bila u autosjedalici, s toga: Sretan put.

user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 12:36:19   
dinciii
Hvala,izgleda cu se usuditi i krenuti user posted image user posted image user posted image user posted image pa sta bog da user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 15:18:46   
dinciii
Imali jos ko neki savjet user posted image user posted image user posted image user posted image da mi bude lakse user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 15:26:03   
Nunichi
Ja ti draga nemam savjet,ali si me bas obradovala sto dolazis.
Jos super sto ces imati pomoc u autobusu...bice to sve super.
Javi se...  user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 15:29:01   
Anoniman
Obavezno pomesi AS i sretan put, beba ce spavati nista ne brini vec se pocni pakovat :)

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 15:49:40   
tea lana
dinciii
sretno ne brini sve ce super proci,vidjet ces.Jos je bolje sto je noc.Malena ce spavati vecinu puta.

< Poruku je uredio tea lana -- 23.9.2009 15:50:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Beba i autobus...
23.9.2009 19:34:56   
dinciii
hvala vam drage moje...vec se radujem rr kafici ako bog da valjda ce se imati vremena jednu u tz organizirati...i jako mi je zao sto necu i do sarajeva da i tamo popijem kaficu sa rr clanicama!!!


Odoh se pakovati user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Beba i autobus...
24.9.2009 20:19:09   
teta berta
dinci mi smo isli na more s busom... Nismo platili kartu za bebu a da smo ponjeli as mislim da bi ju platili... Ne znam nemoj da te ja nesto razuvjerim, ali meni nije bilo bas lako. Putovali smo rano, ali Nika je bas po belaju skoro cijelim putem bila budna, do Medugorja smo doslovno poludili, htjela je ustajati, hodati, vristala je, cijeli bus se oriouser posted image user posted image user posted image U medugorju je konacno zapala i pajkila do malo prije zaostroga a onda jovo na novovouser posted image user posted image user posted image
Kad smo se vracali ukakila se, pa smo je nekako muz i ja uspjeli presvuci a kaku smo spakovali u vrecicu i zavezali do prvog stavanja hehehe...
Usput na povratku je i povratila pa smo je cijelu, cak i bodic morali presvuci... Ali je zato u brodu bila super, ker ima puno prostora i mogla se kretati....
Moj ti je savjet da je lagano nahranis, poneses puno tecnosti, pelene stavi na vrh torbe kao i maramice i vrecicu u slucaju povracanja. Sretno!!


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Beba i autobus...
25.9.2009 0:09:37   
leli§
nadam se da je put prosao ok...

ja bih samo dodala da mame ponesu i plasticnu kesu... pogotovo ako prvi put putujete sa djecom... oni su nepredvidljivi a i ne znate kako ce podnijeti put... mucnine i tako to...mozda zvuci banalno ali meni se cini neophodno..ja sam kao mala bila katastrofa sto se mucnine tice i jednom smo se zadesili bez kese u autu na autoputu...ne moze se stati:( tad i nikad vise bez plasticne kese nismo nigdje krenui...


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Beba i autobus...
1.10.2009 20:53:33   
dinciii
Drage moje evo da vam se javim sa utiscima i nadam se da ce i one nekome pomoci user posted image

Znaci bus nam je krenuo u 19:30 ona je bila budna malo se igrala do 8 onda joj dala flasicu i zaspala je do pola 9,drage moje ja nisam mogla vjerovati da se samo jednom malo budila oko 12 ja je izvadim iz autosjedalice da se istegne itd...i opet nastavi do 6 ujutro..tj..pred kucom se probudila user posted image user posted image user posted image

Sinoc smo opet krenule nazad za Bec krenule smo u 18:00 i mislila sam da ce mi biti teze ma kakvi do 8 je ona zaspala i opet sve tako...Hvala bogu super je proslo....


Teta berta ja sam nosila AS i nisu mi naplatili kartu jer do 2 godine je besplatno!!SAmo sam platila za sebe....


Hvala vam na svakom savjetu!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Beba i autobus...
2.10.2009 18:47:22   
teta berta
Super da je sve proslo u redu!!!!!!!!! A vidis nama na putu prema Splitu onaj ludi kondukter htio naplatiti i kartu za dijete, mi karte kupili prije u agenciji i on se pravo izgalamio kako nismo kupili i za dijete, ja mu rekla da sam pitala u agenciji no on po svome nastavio.... I kad je mm ljutito izvadio lovu i rekao da naplati samo da nas ostavi na miru on nesto promrmljao i otisao. A tek da sam nosila as ma kako su ljudi bezobrazni ne mozes vjerovat.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Beba i autobus...
2.10.2009 20:34:38   
dinciii
Nemogu da vjerujem,bas su bezobrazni..Meni na karti pise da je besplatno 0-2 godine...A kad sam zvala da mi rezervisu mjesto rekla sam da idem sa bebom i da cu ponijeti AS i on mi rece,ne bi drugacije ni mogla krenuti s nama..Placaju se kazne valjda...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Beba i autobus...
19.5.2013 12:28:57   
mala86
meni treba savjet vezan za tablete za putovanje

s malcem sam isla na put zadnji put (autobusom) prije jedno godinu i pol,tad mi je 2 x povratio,nisam ocekivala jer je autom bio super uvijek

sutra idemo opet,put nekih 5 sati,on sad ima 3,5 godine

dali da mu uzmem draminu ujutro i da mu dam,ali da sjednemo negdje naprijed i imam kesu pri ruci??

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Beba i autobus...
19.5.2013 12:36:08   
Apotekarka
Ja bih mu dala tableticu za svaki slucaj

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Beba i autobus...
20.5.2013 18:38:29   
megi
Mala
i ja bih dala tabletu, pogotovo ako bude vruce

A bas lose podnosi voznju, mi bez dramine nigdje ne idemo
cesto negdje idemo pa sam jedno ljeto dok sam mislila da je mala za tablete samo prala AS

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *