|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
16.2.2014 23:45:48   
isabella
Pozdrav svima dugo nisam bila ovdje sada sam tu ponovo sa jednim problemom!!

Rodila sam prije nepune 4 godine tacnije u aprilu 2010.godine!Dojila sam 3,5 mjeseca mlijeka je nestalo uprkos mom trudu,izvlacenju svake kapi iz grudi nazalost nestalo ga je! Sada nakon 4 godine na redovnoj kontorli kod ginekologa ustanovio je da u mojim grudima ima mlijeko user posted image user posted image user posted image ,iz obadvije dojke na pritisak pojavi se mlijeko!Dobila sam uputnicu za ultrazvuk dojki i stitne zlijezde,zakazan mi je termin tek 3. marta a do tada obijelih ood brige,pa evo da pokusam ovdje da vidim jel imala neka zenica slicno iskustvo!unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
16.2.2014 23:49:18   
leona81
moja prijateljica je imala mlijeko a nije radjala, imala je strasno visok prolaktin i jos neki poremecaj hormona. ne mora biti nista strasno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
17.2.2014 9:33:51   
tajcika
draga bila u istoj situaciji, uradi nalaz na spolne hormone i naravno tu ces imati i nalaz prolaktina koji ce vjerovatno biti povisen, ja sam prebrodila bez ikakave terapije s tim sto su meni bile druge posljedice ( nisu mi valajali ni ostali hormoni kao ni stitna), ne sekiraj se:) javi nam

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
17.2.2014 14:48:38   
isabella
hvala vam puno ipak je lakse kada podijelis problem kada se javi neko sa slicnim iskustvom!
odbrojavam imam jos tacno 14 dana user posted image pa se javim

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
17.2.2014 20:41:15   
henna ze
ne sekiraj se...

dace ti da uradis hormone..moguce da ti je prolaktin visok..

neces umrijeti.user posted image .nece ti nista biti...
eventualno dobijes tabletice za snizavanje..prl..



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
17.2.2014 23:15:15   
isabella
eto sto se nasmijah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

znam da necu umrijeti a mlada sam ja jos za to user posted image ali me zabrinulo ovaj ultrazvuk dojki vraga mu danas neka mala promjena odmah rak user posted image user posted image e to me brine zasto mi odmah ne dade da uradim hormone!!

uglavnom hvala jos jednom malo sam se rasteretila

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
18.2.2014 13:54:20   
henna ze

IZVORNA PORUKA: isabella

eto sto se nasmijah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

znam da necu umrijeti a mlada sam ja jos za to user posted image ali me zabrinulo ovaj ultrazvuk dojki vraga mu danas neka mala promjena odmah rak user posted image user posted image e to me brine zasto mi odmah ne dade da uradim hormone!!

uglavnom hvala jos jednom malo sam se rasteretila

i ja sam prvo radila uzv dojki..nista nisu nasli...

al ja ti neću prčati sta je meni bilo..
uglavnom..ne brini se...sve je to rjesivo

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
18.2.2014 14:10:51   
Leena

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: isabella

eto sto se nasmijah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

znam da necu umrijeti a mlada sam ja jos za to user posted image ali me zabrinulo ovaj ultrazvuk dojki vraga mu danas neka mala promjena odmah rak user posted image user posted image e to me brine zasto mi odmah ne dade da uradim hormone!!

uglavnom hvala jos jednom malo sam se rasteretila

i ja sam prvo radila uzv dojki..nista nisu nasli...

al ja ti neću prčati sta je meni bilo..
uglavnom..ne brini se...sve je to rjesivo



Isto pomislih... U svakom slucaju, ne brini, sve ce to biti ok.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!!
18.2.2014 17:53:43   
isabella
najgore je nesto cekati jos kad je u pitanju zdravlje user posted image
hiljadu misli,sta ce biti i kako ce biti jer tek mi 25 godina,sto kazu zene tek pocela zivjeti !!

al ste me malo rasteretile kad vidis da jos neko imao slicnih problema i rijesio lakse je,

P.S mlijeka ima pocelo je i curiti mogla bih komotno dvoje dojiti user posted image

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *