|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ubrzan puls u trudnoći
28.1.2013 19:13:16   
dincica
zdravo! je li se vama desava da ste u stanju mirovanja a da vam je ubrzan puls?.Ja sam inace u 8 sedmici , i veoma se brzo umaram, i cinim mi se da ce mi srce iskociti kad nesto radim.Inace mi je oko 85-100 otkucaja u minuti

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.5.2013 8:15:47 >


_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ubrzan puls u trudnoci
28.1.2013 21:03:40   
Halimaa
i meni se to dešavalo, i to baš na početku trudnoće, vrlo neugodan osjećaj... Ne znam zbog čega to tako dolazi, ali znam da sam ja i prozore otvarala da se nadišem...

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ubrzan puls u trudnoci
29.1.2013 11:48:45   
kula
Isto mi se dešavalo i u prvoj trudnoći, a evo i u ovoj. Baš osjetno jače lupa, da me počne hvatati panika, ali srećomm, ne traje dugo.
Mislim da je to normalna pojava u trudnoći...

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ubrzan puls u trudnoci
30.1.2013 2:35:17   
kissmet
poznajem žene koje su se žalle na zamaranje i ubrzan rad srca i to baš u ranoj trudnoći,,,ali u svakom slučaju bih ti preporučila da odeš ko ljekara da bih se uvjerila da je sve ok,, sretno u daljnoj trudnoćiuser posted image

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ubrzan puls u trudnoci
5.2.2013 14:29:35   
Mamica24
I meni je bio ubrzan uvijek negdje oko 90 samo ne treba paničiti jer onda se još ubrza... user posted image user posted image ma normalno je to bar su meni rekli.. posle poroda se sve smirilo...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu kissmet)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ubrzan puls u trudnoci
6.2.2013 8:34:47   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: kula

Isto mi se dešavalo i u prvoj trudnoći, a evo i u ovoj. Baš osjetno jače lupa, da me počne hvatati panika, ali srećomm, ne traje dugo.
Mislim da je to normalna pojava u trudnoći...


Meni uvijek kuca 90 otkucaja u minuti.....kažu normalno.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.5.2013 8:16:01 >

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *