|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prepravke
6.9.2010 13:22:06   
aazra
Treba mi savjet, trazim ali nisam mogla naci slicnu temu...

Zanima me da li neka od vas zna kako pricvrstiti kopce na bodic? Naime, kupila sam dva koja su preuskauser posted image  a nema onih kopci na ramenu...Negdje sam ih nabavila ali sada me zanima kako ih pricvrstiti - mozda da odnesem kod krojaca ali to mi se stvarno n4e isplati, sigurno postoji neki nacin da to uradim u "kucnoj radinosti"?user posted image

P.S. radi se o onim metalnim kopcama koje imaju vise dijelova...

_____________________________







Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prepravke
6.9.2010 13:37:22   
M kao Mama
Azra, ja ne skontah, bodic za dijete ili za tebe, kopče ????, ja znam samo za one drikere na bodicu, ovo me bas zaokupi, de pojasni, ljubim te

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prepravke
6.9.2010 14:16:33   
aazra
Hej mila mislim bas na one drikere jeste da sam i ja nekad nosila bodije ali bez drikerauser posted image

Ma bas mi je krivo kupila sam dva malo skuplja, rekoh hajde da uzmem kvalitetnije kad ono tek kada sam mu htjela obuci vidjela da ne moze....user posted image  A kopce - drikere one okrugle imam samo ne znam kako da ih postavim, trebaju li za to klijesta ili...user posted image

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prepravke
6.9.2010 14:18:08   
M kao Mama
Za to treba posebna mašinica, a možeš li zamjeniti,
ako budeš sama majstorisala samo ćeš pokvariti

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prepravke
6.9.2010 14:21:42   
Skvo RR
Ovi se mogu usiti, ja znam za ove..Imam ih u kutijicu za sivanje...A oni moderniji, moraju masinicom.
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prepravke
6.9.2010 14:22:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra

Hej mila mislim bas na one drikere jeste da sam i ja nekad nosila bodije ali bez drikerauser posted image

Ma bas mi je krivo kupila sam dva malo skuplja, rekoh hajde da uzmem kvalitetnije kad ono tek kada sam mu htjela obuci vidjela da ne moze....user posted image  A kopce - drikere one okrugle imam samo ne znam kako da ih postavim, trebaju li za to klijesta ili...user posted image






evo mene ja stalno nesto majstorijamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam ih Noi prisivala onako rucno na bodic i siperak,kod mene su bili oni drikeri sto dodju u onom kompletu s iglama i koncimauser posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prepravke
6.9.2010 14:27:35   
aazra
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Za to treba posebna mašinica, a možeš li zamjeniti,
ako budeš sama majstorisala samo ćeš pokvariti


Na jednom sam to vec nekako uspjela...I to s najobicnijim dugmicima i sreca pa sam nasla konac u istovjetnoj boji kao bodic i eto nije ispalo lose...Ali sam se napatila posebno jer sam radila rucno...A inace bodici su preslatki nesto kao dupli rukavici velicina odgovara pa ne bih da pokvarim...A kako se ovi "starinski" prisivaju?

U svakom slucaju bolje da za drugi probam s drikerima nego da ponovo pravim rupicu za dugmeuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 6.9.2010 14:29:12 >


_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prepravke
7.9.2010 9:59:48   
aazra
Evo vidim niko vise da mi da neki savjet...Skontala sam da ipak necu ove najobicnije drikere - nekako mi nisu za kopcu na ramenu, bas su upadljive...Vidjet cu da mm pricvrsti ove nekako klijestima, ako ne uspije sta cu ostaju mi dugmiciuser posted image

Bas komplikujem oko jednog bodica ali mi je krivo - kupis nesto malo skuplje i kvalitetnije a onda moras prepravljati...Za po kuci se uvijek moze napraviti ali ako je nesto za vrtic, ili izlazak onda necu da izgleda ruzno....

_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prepravke
7.9.2010 10:02:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: aazra

Evo vidim niko vise da mi da neki savjet...Skontala sam da ipak necu ove najobicnije drikere - nekako mi nisu za kopcu na ramenu, bas su upadljive...Vidjet cu da mm pricvrsti ove nekako klijestima, ako ne uspije sta cu ostaju mi dugmiciuser posted image

Bas komplikujem oko jednog bodica ali mi je krivo - kupis nesto malo skuplje i kvalitetnije a onda moras prepravljati...Za po kuci se uvijek moze napraviti ali ako je nesto za vrtic, ili izlazak onda necu da izgleda ruzno....

ma nemoj da ti mm stavlja drikere jlještima...izbušit će bodić...
odmah fino napravi rupicu i obradi je ručno i stavi dugmić maleniuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prepravke
7.9.2010 10:08:22   
aazra
U pravu si....user posted image

Samo sto sam to vec radila na jednom bodicu i oduzelo mi je pola dana...user posted image
Nije problem ako zelis da napravis djetetu nesto da moze nositi "oko kuce" ali ovi bodici sam mislila za vrtic, izlazak..Kupila ih u jednoj radnji u "importanneu" nisu bas bili ni jeftini...A sad ih moram prekrajati, i to rucnouser posted image

_____________________________








(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prepravke
7.9.2010 12:02:22   
henna ze
hmmm ja bih se to usudila napraviti..imašsovih malih drikera sitnih..mogu oni lijepo posluziti ovi starinski..a  ako ti ne vjeruješ sama sebi..imaš li neku poznanicu od mame prijateljicu koja bi to znala..mozda neka od forumasica koja zivi u sa

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prepravke
7.9.2010 12:12:15   
rose
IZVORNA PORUKA: aazra

Hej mila mislim bas na one drikere jeste da sam i ja nekad nosila bodije ali bez drikerauser posted image

Ma bas mi je krivo kupila sam dva malo skuplja, rekoh hajde da uzmem kvalitetnije kad ono tek kada sam mu htjela obuci vidjela da ne moze....user posted image  A kopce - drikere one okrugle imam samo ne znam kako da ih postavim, trebaju li za to klijesta ili...user posted image


koliko ja znam drikeri se nasivaju...svaki od dva dijela ima po 4 rupe da ga mozes nasiti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prepravke
7.9.2010 13:14:10   
aazra
IZVORNA PORUKA: henna ze

hmmm ja bih se to usudila napraviti..imašsovih malih drikera sitnih..mogu oni lijepo posluziti ovi starinski..a  ako ti ne vjeruješ sama sebi..imaš li neku poznanicu od mame prijateljicu koja bi to znala..mozda neka od forumasica koja zivi u sa


Ma ne zelim nikoga da mucim...Ovi drikeri koje je postavila Skvo se mogu zasiti ali mi se bas ne sviđaju bar oni koji su na slici (mislim da su upadljivi ako bi ih postavila na rame) ja sam mislila na one okrugle sto budu na bodijima - ja sam jednom dobila rezervne s jednim bodijem i mogli bi mi posluziti ali ne znam kako da ih stavim...

_____________________________








(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prepravke
7.9.2010 15:08:23   
idana_85
Otidji bona gore do moje mame u radnju,ona ima tu masinu za drikere,pricvrstit ce ti,a nece nista naplatiti, to je 10 sec posla

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prepravke
8.9.2010 9:55:11   
aazra
E vala bi moglauser posted image

_____________________________








(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *