|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   3D ultrazvuk
13.3.2008 17:48:48   
rozi
Cao, svima. Danas sam otisla da se narucim za 3D ultrazvuk u ordinaciju Balic u Tuzli. Malo sam se sokirala kad mi je sestra rekla da kosta 250 km, naravno sa snimanjem na CD. Je li to svugdje tako skupo, zna li neko ima li jos neko da to radi u Tuzli(ili okolini ), sa snimanjem na CD  i koliko kosta? Hvala puno!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 3D ultrazvuk
13.3.2008 18:24:37   
lana84
hm...tako si me zaintrigirala s ovim pitanjem...ja neznam koliko košta, nisam radila ali me jako zanima da li je ustavri to ta cijena pomoću koje jasnije vidimo svoju bebicu u usporedbi sa običnim UZ....
ja čekam nečiji odgovor user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 3D ultrazvuk
13.3.2008 19:54:16   
ElmaB
Drage moje!
 
U Sarajevu 4 D kosta 200 KM i dobijes samo sliku, ali ne i CD.
 
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 3D ultrazvuk
13.3.2008 20:06:26   
ermmina
Ja stvarno nemogu da vjerujem,to je nevjerovatno,ja sam iz Tesnja i bas ću da provjerim kolika je cijena kod nas.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 3D ultrazvuk
13.3.2008 22:44:24   
Visnja RR
@rozi:
to je cjena za 4D a ne 3D
u Sarajevu je 3D - 100 km

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 8:51:59   
Mrva
Moram provjeriti pokriva li Van Breda osiguranje 3D ili možda 4D snimke!?
Pa da film snimimo :)

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 12:31:28   
Sonja
eh draga rozi ne bih ti niza sta preporucila dr.Balica..ja sam kod njega bila 2 puta i rekla nikad vise...
tip me isprepadao to je katastrofa a kad sam otisla kod drugog sve je bilo uredu...
One ce ti napricat svasta i svakakvih bolesti ti pripisat samo da bi mu dolazila
opet ne znam kako se tebi on cini ali meni ...KATASTROFA



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 13:57:27   
Visnja RR
@Mrva: Van Breda pokriva i 3D i 4D ...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 15:45:59   
Mrva
Visnja, to je sjajno, drago mi je! :)

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 16:16:26   
rozi
Sonja, nisam ni ja za njega cula nesto pozitivno, ali sam se kod svoje ginekologice raspitivala ko ima taj 3D sa snimanjem na CD i ona mi je rekla da zna za njega,  pa samo kontala samo da to odradim i ne bih vise ni isla. Medjutim, kada su mi rekli cijenu odustala sam dok se ne raspitam.
Sada kada ja Visnja rekla da je u Sarajevu 100 km, ne pada mi na pamet da mu dam 250.
Znas li jos nekog ginekologa u Tuzli koji to radi, pa nije bitno ako nema snimanja na CD dobicu makar slike.   
Hvala puno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 18:28:25   
Sonja
e to stvarno ne znamuser posted image
koja te doktorica vodi?ako nije tajna


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 3D ultrazvuk
14.3.2008 23:18:14   
rozi
Ma nije tajna, vodi me doktorica Nermina iz Lukavca, ne vjerujem da si cula za nju, jer radi i u Domu zdravlja i privatno u Lukavcu. Ja idem privatno , stalno je pristupacna , nije skupa i izuzetno ljubazna. 
Ajd baljda se neko javi ko je radio 3D  u Tuzli ili okolini.  user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 3D ultrazvuk
28.3.2008 14:25:26   
ebru
Rosi,sto nisi nazvala plavu polikliniku pa pitala,mozda oni imaju taj 3d ultrazvuk!!!!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 3D ultrazvuk
28.3.2008 16:43:08   
rozi
Nisam zvala,al sam gledala na interentu, imaju svoju stranicu, pa nabrojano sta sve rade i nema 3D-a. Samo obicni ultrazvuk i color dopler.  Izgeda da je zato on i lupio tu cijenu sto nema niko vise taj aparat u Tuzli.
U svakom slucaju  hvala na prijedlogu.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 3D ultrazvuk
11.4.2008 17:34:00   
Lenka
u sarajevu imas u dosta privatnih ordinacija 3D i 4D ultra zvuk ... privatno vodim trudnocu i svaki pregled sa 4D ultra zvukom platim 50KM i dobijem slike... takodje i klinika ima taj aparat tako da nije to nikakvo svjetsko cudo

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: 3D ultrazvuk
11.4.2008 18:06:39   
Anoniman
Ja idem na kliniku i svaki put dobijem taj 4D pregled bez nekog posebnog spektakla, A jednom sam bila kod Mehmedbasica i on mi je pokazao taj snimak i cak sliku sve za 50 km.
A ja u TZ imam puno rodbine i prijatelja, vecina su ljekari iz porodice i sto se tice tog dr, znam da voli dic stvari na nivo i pravit se da je ginekolog broj jedan, i da napuhava stvari. Recimo moju prijateljicu narucuje svake tri sedmice na kontrolu a ima super trudnocu. I taj UZV koji on radi i on to snima sat vremena to se radi ako ima sumnja na nesto, ako se neki parametri ne poklapaju pa da se vidi je li s bebom sve ok.
Tako ako je sve ok, mislim da nema potrebe da dajes tolke pare.

(odgovor članu Lenka)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: 3D ultrazvuk
11.4.2008 19:49:40   
rozi
Hvala na odgovorima, ma naravno da sam odustala od toga da mu dam 250 km, za nesto sto je 2 i vise puta jeftinije u citavoj bivskoj Jugi. Ako budem isla za Sarajevo uradicu  tamo ,ako ne nikome nista. Vec sam u 29 sedmici, sve je super. Ja sam to zeljela da uradim da mi ostane snimak CD-a za uspomenu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: 3D ultrazvuk
15.4.2008 12:29:43   
Meli.
Lenka a gdje, kod koga ideš privatno da bi dobila snimak 4D????  Baš me živo interesuje i to još za 50KM.  Ja inače platim toliko za obični snimak.

Thanks

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: 3D ultrazvuk
17.4.2008 15:46:09   
Okarica
Ja sam sad totalno zbunjena!!!!!!!!!!!!
Četiri puta sam bila na 3D UZV kod dr. Vernesa Begovića. Kod njega je 3D 100 KM, ali trudnicama naplaćuje 50 KM jer dolaze često.

Sad idem u Opću bolnicu i tamo su mi zadnji put uradili obični UZV koji se baš ne razlikuje mnogo od 3D. Na 3D je slika malo jasnija i to je sve.

Danas sam zvala ordinacije dr. Mahmedbašića i dr. Divanovića i pitala koliko je kod njih 3D i saznala da je kod Mehmedbašića 3D 200KM a kod Divanovića 150KM. Da li to znači da su osobe koje su mi se javile na telefon pogriješile i da su mislile na 4D UZV? Može li mi neko pojasniti razliku?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Meli.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 9:45:04   
bubamara80
mene vodi dr Begić na Koševu i u ponedjeljak me je naručio na 4D nisam zahtjevala taj UZ, pa me intersuje jeli to preuzima zdravstveno ili ja moram platiti kad tamo odem? user posted image  I koliko se to sad plaća na Koševu ako trebam platiti?Hvala unaprijed.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 9:47:56   
bubamara80
[Danas sam zvala ordinacije dr. Mahmedbašića i dr. Divanovića i pitala koliko je kod njih 3D i saznala da je kod Mehmedbašića 3D 200KM a kod Divanovića 150KM. Da li to znači da su osobe koje su mi se javile na telefon pogriješile i da su mislile na 4D UZV? Može li mi neko pojasniti razliku?
[/quote]

Ovako koliko ja znam nema neke velike razlike osim da je 4D Real Time prenos slike i pokreta. Na 3D beba mrdne rukicom a ti to na ekranu vidiš malo kasnije dok na 4D vidiš u isti momenat pokret kada ga i beba učini. To je možda interesantnije zbog mimike na licu koja se bolje može tako uhvatiti i samo ako ti sve to snime na CD.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 9:53:41   
senka27
Ja mislim da su pogriješili, vjerovaatno su mislili na 4D ultrazvuk..

ja sam išla kod Dr Mehmedbašića na 4D i taj košta 200 KM a 3D je jeftiniji ali ne znam koliko

pozdrav

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 11:24:41   
Lenka
pretpostavljam da se toliko naplacuje zato sto neko trazi samo jedan pregled radi slike ... ja sam kod dr.Mehmedbasica vodila cijelu trudnocu( kao i prethodnu)  i svaki put sam dobila slike i pregled sa 4d i platila 50 km ... mada i sad kako sam presla na kliniku jer imam jos 15 dana do poroda isto su mi radili 4d bez ikakvog narocitog povoda ... 

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 11:34:08   
bubamara80
Lenka,

i jesi li plaćala na klinici Koševo pretpostavljam? Mene su u ponedjeljak naručili pa ne znam plaća li se gore?

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 14:33:16   
Lenka
ne plaća se na klinici nista ... naravno ako ti je ovjerena knjizica i ako imas urednu uputnicu od ljekara opce prakse... ili ako ides iza 15h zbog dogovora s doktorom ... ja bar nisam na klinici nista placala 

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *