|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolni zglobovi u trudnoći
23.4.2009 9:50:54   
gvendolina
Pregledala sam ranije teme i nisam mogla naci odgovor pa vas molim da mi odgovorite ukoliko mozete
U 39 sam sedmici trudnoce i prije deset_ak dana poceli su me boliti zglobovi na nogama, rukama,koljena,ne mogu se dotaci.Noge i ruke i su mi otecene,ali su mi nalazi OK i nije mi visok pritisak,tako da se nadam da se nadam da bi otok trebao spasti nakon poroda aBd.Ali me zabrinjavaju ovi bolovi. Da li je neko imao s tim problem u trudnoci i da li je prestalo nakon poroda?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.7.2011 9:16:39 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolni zglobovi u trudnoci
23.4.2009 18:46:23   
Emina85
Ja sam u 29. sedmici i evo me sada bole zglobovi, ne baš jako ali nekad ne mogu stati na noge.
Dok kaže da je od težine i oticanja, ali ja opet koristim svaki moment za odmaranje i da držim noge podignute na visoko.
Mislim da će ti svi bolovi proći nakon poroda aBd, ipak to tijelo reaguje.


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bolni zglobovi u trudnoci
23.4.2009 18:53:39   
nita
Drage moje trudnice, ništa se vi ne briniteuser posted image . I ja sam imala bolove u zglobovima, a posebno su me boljeli zglobovi na prstima kad se probudim. Nisam mogla stisnuti šaku. Kako sam se pribrižavala terminu ti bolovi su postajali izražajniji, ali nikako previše jaki. Poslije poroda su nestaliuser posted image .

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolni zglobovi u trudnoći
23.4.2009 19:10:32   
gvendolina
hvala vam,utjesile ste me   nisam mogla nigdje naci na internetu o tome,pa me bas zabrinu
Malo me sad popustilo,valjda se razradili zgloboviuser posted image
Jutros sam bila sva slomljena,ko da me voz opaliouser posted image   I svi me zglobovi bolili,ko kad hoce gripa da safata.Ja se uplasila da nije kakva reuma ili stauser posted image   Najgore su mi noge,clanci me bole kad ih istezem.A kad cucnem jedva ustanem koljena me razvaljuju.Ne znam da li pomazu kakvi reumatski gelovi i smije li se to koristiti posto su mi natecene noge?
pusica


< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.7.2011 9:17:08 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *