|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 7:59:51   
frenkoza
drage moje...

zanima me vase misljenje o HIPP proizvodima - dohrana, kasice, sokici, pa i kozmetika....

jedne prilike pedijatar nam je rekao da HIPP nije toliko dobar i kvalitetan koliko se prica i reklamira, postujem njegovo misljenje, ali mislim da su iskustva iz prakse nezamjenjiva....




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:17:45   
maja78 RR
ja sam bebi davala hipp ad mlijeko do ga nije poceo odbijati, i bila sam zadovoljna, isto kao i sa hapicama, kozmetiku nisam koristila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:19:34   
škorpija
ja dajem hipp mlijeko i kašice, zadovoljna sam,ali uzimam i kašice drugih proizvođača,  kozmetika mi i nije nešto

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:24:34   
Anoniman
Pili smo sve od Hipp PRE do Hipp 3 i Hipp noćno mlijeko... prezadovoljno smo.  Kozmetiku koristim, jer sam je dobila na poklon, i zadovoljna sam... inače je ne bih kupovala zbog cijena : ))

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:37:09   
ena23
Ja inace sumnjam u sve sto se puno reklamira, nesto tu smrdi cim oni imaju toooooooliku potrebu ubjediti nas da je njihov proizvod dobar. Bombardovanje reklamama mene samo odvraca od proizvoda, a to su recimo coca cola, pampers, hipp, always, palmolive, l-oreal, jedno vrjeme pantene-pro-V.... ja tu odmah uzimam manje znane varijante (sarajevski kiseljak, babylove pelene, becutan kozmetika, domace kasice, balea proizvode....)


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:37:54   
new mama
Ja Ajni dajem da pije sokice od hipp-a,jela je i kasice i jos uvijek pije njihov caj,ja zadovoljna,a i onauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:41:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja dajem hipp mlijeko i kašice, zadovoljna sam,ali uzimam i kašice drugih proizvođača,  kozmetika mi i nije nešto

potpisujem

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 8:47:25   
emma.L
MIslim da ništa nije toliko kvalitetno i "biološki" kao što nam pokušavaju utuviti u glavu, ali ja sam jako zadovoljna Hipp proizvodima. Čajevi, kašice, sokovi, losion, kupka "head to toe", krema za lice za hladno vrijeme. Sve to jeste malo skuplje, ali pošto je Ema sve to voljela i super podnosila, kupovala sam. Trenutno smo još samo na kozmetici. A i ta kupka je 8 KM i ujedno je i šampon i traje nam mjesecima. Isto i losion.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 9:00:50   
Mila_80
ja koristim njihovo bademovo ulje za masažu za trudnice i super mi je a što se tiče tih kašica i ostalih prehrambenih proizvoda nisam ih još koristila ( nisam još rodila ) ali mislim da ne bi trebali biti loši mada ja sam uvjerena da se sve te kašice mogu napraviti kod kuće od svježih sastojaka i da su puno bolje i zdravije a te Hipp kašice koristiti samo ako ste negdje vani ili na putu

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 9:12:34   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: emma.L

Trenutno smo još samo na kozmetici. A i ta kupka je 8 KM i ujedno je i šampon i traje nam mjesecima. Isto i losion.  


I mi koristimo taj waschgel, i mlijeko za tijelo, i prezadovoljni smo.. Bude nam bas, bas dugo user posted image   user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 9:26:50   
škorpija
ja koristim njihovo bademovo ulje za masažu za trudnice i super mi je a



e zaboravila sam na ovo ulje, i ja sam ga koristila i stvarno se pokazalo super, lijepo miriše, lako se upija i nisam dobila niti jednu strijuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 12:42:25   
bebano
Mi smo koristili HIPP mlijeko od PRE do HIPP3. Bebac nikada nije imao problema sa stolicom, sve bilo super. Koristimo sokice, vocne kasice sada rijetko, a jesmo ranije i bile ukusne.
Od kozmetike koristimo sve, jer mi se pokazala najboljom. Kupke, sampone, kremu sa cinkom za guzu user posted image , kremu protiv vjetra i hladnoce, vlazne maramice. Mi svime jako zadovoljni user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 12:49:43   
Srculence
Mi koristimo Hipp mlijeko i kašice isto i supr su nam...mada D i nije baš ljubitelj njihovih kašica više voli kad mu ja nešto skuhamuser posted image .Kozmetiku nisam probala...

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 12:51:21   
Srculence
Još nešto da kažem...na vježbama za trudnice su stalno hvalili te Hipp proizvideuser posted image nemam pojma ...valjda i oni imaju neku korist od togauser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
19.3.2010 14:17:59   
leona81
IZVORNA PORUKA: ena23

Ja inace sumnjam u sve sto se puno reklamira, nesto tu smrdi cim oni imaju toooooooliku potrebu ubjediti nas da je njihov proizvod dobar. Bombardovanje reklamama mene samo odvraca od proizvoda, a to su recimo coca cola, pampers, hipp, always, palmolive, l-oreal, jedno vrjeme pantene-pro-V.... ja tu odmah uzimam manje znane varijante (sarajevski kiseljak, babylove pelene, becutan kozmetika, domace kasice, balea proizvode....)



identicnouser posted image


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2010 22:53:45   
taurus
Ja sam svoju bebu odhranila na Hipp-u. Počeli smo od Hipp-pre a završili na Hipp kašicama i sokovima. Meni su bili dobri, a sada da li su kvalitetni koliko ih reklamiraju ne znam. Čovjek danas ne može biti pametan i reći da je neki proizvod 100% dobar, jer smo zatrpani raklamama brojnih proizvođača i svi hvale svojeuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2010 23:30:20   
mudrost
ja sam S uzimala HIPP hapice i sokice, a jos uvijek joj uzima cereal za dorucak, i puuuuuuuno ga voli,a i zdrav je. pokusavala sam da joj dajem i od nekog drugog proizvodjaca, jer ih ovdje ima u izobilju, ali nije htjela! kozmetiku nisam koristila

_____________________________

nasa dusa Šejma 22.2.2009

...za cim moja dusa zudi,u Dzennetu Tvome ima...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2010 23:43:29   
Visnja RR
Hipp mijecne i druge kasice

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
21.3.2010 0:12:45   
Sonja
ja koristim hipp ulje za bebe i super je
a jeo je hipp kasice...i sad mu znam uzeti kad smo vani pa da hapi

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
23.3.2010 0:12:11   
scarlett
Mi smo probali svu Hipp kozmetiku i meni super miriše, nekako baš na bebe, ali da je nešto posebno kvalitetna u odnosu na druge koje smo probali - i nije.


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
23.3.2010 0:14:04   
frenkoza
meni je isto HIPP ulje super, a ostala kozmetika nista posebno.... ali zato mu AD najbolje odgovara

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
23.3.2010 7:43:48   
mama Nataša
IZVORNA PORUKA: ena23

Ja inace sumnjam u sve sto se puno reklamira, nesto tu smrdi cim oni imaju toooooooliku potrebu ubjediti nas da je njihov proizvod dobar. Bombardovanje reklamama mene samo odvraca od proizvoda, a to su recimo coca cola, pampers, hipp, always, palmolive, l-oreal, jedno vrjeme pantene-pro-V.... ja tu odmah uzimam manje znane varijante (sarajevski kiseljak, babylove pelene, becutan kozmetika, domace kasice, balea proizvode....)



i ja isto ovako doslovce user posted image user posted image user posted image




_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.3.2010 14:33:52   
estera
Meni kod Hippa smeta to što imaju kašice na kojima piše da su za bebe od 4 mjeseca. Recimo, kašica sa špinatom, vrhnjem i krompirom je, po njima, za bebe od 4 mjeseca. A-ha!
Onda, većina njihovih voćnih kašica sadrži šećer (šljiva, borovnice s jabukom, itd).

Ja sam redovno malenoj kupovala kašice s kruškama viljamovkama (pa to kombinovala s prosom i bananom, mljac!!!), onda neku sa integralnim žitaricama i voćem (ne znam sada tačno kombinaciju) - e, te su mi super.

Inače, nikad nisam koristila njihovu kozmetiku, tako da tu stvarno nemam šta reći. Pila sam i njihov čaj za dojilje.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.3.2010 14:41:33   
škorpija
Estera tu si u pravu, a kašice sa jagodom ili šumsko voće su kao od 5 mjeseca, niđe vezeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu estera)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.3.2010 15:07:13   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: ena23

Ja inace sumnjam u sve sto se puno reklamira, nesto tu smrdi cim oni imaju toooooooliku potrebu ubjediti nas da je njihov proizvod dobar. Bombardovanje reklamama mene samo odvraca od proizvoda, a to su recimo coca cola, pampers, hipp, always, palmolive, l-oreal, jedno vrjeme pantene-pro-V.... ja tu odmah uzimam manje znane varijante (sarajevski kiseljak, babylove pelene, becutan kozmetika, domace kasice, balea proizvode....)



Vidis, kod mene druga logika, kontam ako oni imaju para za te silne reklame onda mora da dobro zaradjuju i da im se proizvodi dobro prodaju a cim se dobro prodaju sigurno su kvalitetni i kupci zadovoljni, inace ne bi kupovali...user posted image
Ma ja sam inace freak za reklame, mene bas kupuju reklamama, ja SVE sto vidim na reklami moram kupiti (osim Softlyauser posted image user posted image user posted image user posted image , e to je antireklama), tako da se moja ne pika ovdjeuser posted image user posted image user posted image ...
A od Hipp-a sam koristila ulje za trudnice i suuupeeer mi je, probali smo par hapica i nisu lose, samo i meni vala nije jasna ona hapica sa jagodama i sumskim vocem za bebe od 4-5.mj?! Mi je dobili od nekog i eno stoji...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *