|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:02:17   
Andy_Bec23
Evo neka nova tema zanimaju me vasi komentari....

Naime 17.10 sam tezila svega 67-68 kg . Na moju visinu 9 kg vise no do danas sam se udebljala 7-8 kila i sada moja tezina iznosi
75 kg.

Osjecm se jako lose u svojoj kozi i odlucila sam sutra krenuti u akciju...
Un dijeta i brzo hodanje posto sam jako lijena za trcat ili ic u fitnes ...

Sto mislite o tome , dali to moze utjecati na zacece i sto raditi kad ostanem trudna da se ne udebljam previse ??

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:13:57   
Vinetu
I sama sam početkom godine krenula u akciju.  I ja sam imala 75, i već sam stigla na 69.  Veliki napredak za jednu ljenjivicu kao što sam ja.  I meni je motivacija planiranje trudnoće : ))
Mislim da je sve individualno... što se debljine i trudnoće tiče.  U prvu trudnoću sam ušla sa 75, i dobila nekih 15 kg... a znam ženu koja je ušla sa 60 i dobila u trudnoći 30kg.
Bitno je voditi računa i prije trudnoće i tokom nje... a svakako da je mnogo lakše podnijeti trudnoću sa manje kila.
Sretno, u svakom slučaju...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:18:55   
klemzi
Mene zanima smije li se zeleni čaj piti tokom trudnoće user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:23:48   
Andy_Bec23
Draga kako si uspjela to sa UN dijtom ili? Ja sam ovisnik o hrani a tolika sam ljencuga joj da mi se makar vratit na 68 kila pa tu sam se super osijecala a sada joj Boze pomozi :-(

Dali taj zeleni caj pomaze u mrsavljenju?

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:24:50   
calahoe
IZVORNA PORUKA: klemzi

Mene zanima smije li se zeleni čaj piti tokom trudnoće user posted image



Nije bas preporucljiv zbog velike kolicine antioksidanasa i kofeina,a znas da se isti bas ne preporucuju u trudnoci.Ima jos stvari na koji zeleni caj u trudnoci moze uticati ,između ostalog i na resorpciju zeljeza itd

< Poruku je uredio calahoe -- 19.2.2012 19:25:33 >

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:25:20   
klemzi
Dali taj zeleni caj pomaze u mrsavljenju?

Da, zeleni čaj je, inače, fenomenalan za štošta...pa i za mršavljenje...a pošto ja svaki mjesec mislim da sam trudna zanima me smije li se piti u trudnoći user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:26:29   
klemzi
Hvala Calahoeuser posted image Pisasmo istovremeno user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:40:08   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Draga kako si uspjela to sa UN dijtom ili? Ja sam ovisnik o hrani a tolika sam ljencuga joj da mi se makar vratit na 68 kila pa tu sam se super osijecala a sada joj Boze pomozi :-(

Dali taj zeleni caj pomaze u mrsavljenju?

I ja sam prije nekoliko godina sa un-dijetom skinula 10kg za tri mjeseca, ali sam veoma brzo sve vratila jer nisam baš vodila računa o ishrani.  Od Nove godine ne jedem ništa iza 18h i djeluje.  Odnedavno praktikujem jesti zobenu kašu za doručak i večeru.  Zob me drži sitom, ali ne deblja.  Pijem i dosta soka od cijeđenog voća (grejp, narandža, limun) pa me i to zasiti.  Za ručak jedem sve što jedu i moji ukućani.  Ah, naravno, da napomenem i da sam izbacila hljeb... skoro nikako ga ne jedem.  Pojedem ja ponekd i kolač preko dana... ali se zaista trudim da ne pretjerujem.
Moram naglasiti da sam ja veliki gurman... užasno volim hranu... i nije baš bilo lako odreći se hljeba i obilate večere... ali eto.... bitno je da imam dobru motivaciju user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vinetu -- 19.2.2012 19:42:45 >

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 19:47:23   
Andy_Bec23
Ok ja od sutra krecem na dijetu drzite mi fige ... A posto taj zeleni caj se ne preporuca onda necu jer i ja svaki mj mislim da sam trudna hahaha

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dijeta i planiranje trudnoce!!!!
19.2.2012 20:25:03   
Lulu_08
Korigovati ishranu, tipa okrenuti je u zdravu, i povecati kretanje uz pomoc brzog hodanja i slicno sigurno nece steti aBd trudnoci, mozda cak i pomogne stanju.

Agresivne dijete, ukidanje cijelih grupa namirnica, koristenje suplemenata u tu svrhu, uvodjenje teskih fizickih aktivnosti, mislim da mogu biti opasni za buducu trudnocu te ih ne bih savjetovala.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *