|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Snobizam
7.8.2012 11:00:20   
hanabanana
Znate li šta snobizam? Imate li takve ljude u svom okruženju?
Šta mislite o njima? I kakav je vaš odnos naspram njih.

Po definiciji:
Snob je ona osoba koja želi sve one "iznad" njega da impresionira, a one "ispod" svog nivoa da baci u još dublje ponore. Ukratko, snob se trudi svim silama da učvrsi svoj status u društvu, a to ide uvek na račun nekog drugog.

Za mene je snob osoba koja će platiti teleću šnicu 50 maraka u gradu gdje istu takvu šniclu ( ako ne i bolju ) može pojesti za 1/3 te cijene.....osoba koja ne vozi Audi 6 zato što je jedan od najsigurnijih auta na evropskim cestama, nego zato da komšije vide kako se " uspjelo " u životu....

Ja sam uglavnom imuna na ovakve ljude....nekako me čitav život izbjegavaju.
Ali kako ovaj snob po definiciji voli one " iznad " sebe impresionira, a one " ispod " sebe baci u dublji ponor, nije ni meni mrsko da iste nazovem pravim imenom kad se kojim slučajem nadjemo u istom društvu. Bez obzira da li me snob želi impresionirati, ili ne daj Bože potopiti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:03:11   
veeseelaa
pa goni ih u pm

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:05:46   
henna ze
ima ih svugdje..svugdje su se uvukli..i u institucije. i na radna mjesta..došli bi mi i kući da im dozvolim..
ima ih i ovdje..
tema ti je na vakat.
imam feeling za predosjećaj..da će je brzo zaključati....
današnji okršaju snob V normalan

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:07:22   
veeseelaa
ma daj majke ti što će je zaključati?
zato što je neka forumašica rekla da su bolja skuplja kolica i da su sigurnija za dijeteuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:08:22   
veeseelaa
mislim ima ovdje izjava koliko hoćeš koje su po meni snobovskije, al kako kome prodje 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:09:01   
R&T@
Mislim i kazem: Sikter od mene!

"Ako zelite da budete snob, neprestano morate da pokazujete koliko ste vazni i stalno morate da pazite na konkurenciju, što znaci da bas i nije lako biti snob.”

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:12:54   
veeseelaa
što znaci da bas i nije lako biti snob.”


user posted image user posted image user posted image pa jeste
onda ja te snobove ne znam, ako je ovo definicija snobizmauser posted image
valjda su raja oko mene pa i ja sa njima kokuz da bi tu šta barkali user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:13:34   
MAMA MA
Imam rodice snobove...jedna je med.sestra a prica o sebi ko da je primarijus..uz to jos i izmislja prica o kafama i ruckovima sa samom kremom Kliničkog centra Koševo npr.Bila sam sinoc sa Farisom na veceri(misli na doktora Gavrankapetanovića)...sto je naravno lažuser posted image pati se i prebija samo da bi kupila torbu ili jaknu u Moni da bi joj se na poslu divili kako ona lagodno zivi i moze da kupi torbu od 200 maraka...Ova druga se udala u bogatu porodicu...Znam ih cijeli zivot i znam da ni u kakvom izobilju nisu zivjele,ali ova druga je sad tako nafurana....user posted image ....ono sva tip top uvijek ruku na srce,ali to je OK da je ona ostala ista...sa komsijama iz ulice i ostatkom familije se pozdravlja"Zdravo"...a nekad je bilo "merhaba jeste dobro"...stvar je jos smjesnija jer je sve iz ulice i ostatk familije pocela odjednom da persira....a nije nikad...user posted image ..ma blam zivi...vozi audija i sad kad dodje u ulicu trubi komsiji koji vozi golfa 2 da pomakne da bi ona parkirala a ima mjesta za jos 10 autauser posted image user posted image user posted image ...namjerno je povadila svoje zube (kao nije bila zadovoljna sa njima)samo da bi nabacila one porculanske(kaze svidjeli joj se kod Indire Radić pjevaljke zubi pa pozeljela iste)user posted image user posted image user posted image ...Neznam jesam li fulila temu ali meni je ovo snobizam čistiuser posted image

Grrrrr...jezim se od takvih osoba...fuuuuuuuujuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:15:07   
animagical
jedna je med.sestra a prica o sebi ko da je primarijus.


joooj ova mi je izjava za one recenice danauser posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:19:48   
veeseelaa
meni su najgori opet oni koji provjereno nisu neki lovatori, stan im ko 41 uredjen a one sve tip top
de ba rasporedi to kako Bog zapovijeda user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:20:35   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: animagical

jedna je med.sestra a prica o sebi ko da je primarijus.


joooj ova mi je izjava za one recenice danauser posted image


user posted image user posted image
Kaze skoro:
"radimo" pacijenta,krv svuda tece,meni se poce mantat,kazem ja doktoru i anesteziologu "de molim vas dajte pauzu onesvijestit ću se,i oni kazu hajmo vala malo sjest"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ko da kanal kopaju pa da malo sjednuuser posted image

to joj moj F nebi povjerovo al ona tako vrijeđa inteligenciju onom ko to slusa...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:21:00   
veeseelaa
jedna je med.sestra a prica o sebi ko da je primarijus.


ja sam primjetila da većina med.sestara je ovakva user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:21:35   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni su najgori opet oni koji provjereno nisu neki lovatori, stan im ko 41 uredjen a one sve tip top
de ba rasporedi to kako Bog zapovijeda user posted image



eeeeee..u stan slabo ko ulazi al nju svako vidi....user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:22:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni su najgori opet oni koji provjereno nisu neki lovatori, stan im ko 41 uredjen a one sve tip top
de ba rasporedi to kako Bog zapovijeda user posted image



eeeeee..u stan slabo ko ulazi al nju svako vidi....user posted image


a izbaci slike na fejs, pa se slučajno nadje na istoj koji komad namještaja user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:24:14   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni su najgori opet oni koji provjereno nisu neki lovatori, stan im ko 41 uredjen a one sve tip top
de ba rasporedi to kako Bog zapovijeda user posted image



eeeeee..u stan slabo ko ulazi al nju svako vidi....user posted image


a izbaci slike na fejs, pa se slučajno nadje na istoj koji komad namještaja user posted image



Frizider Obodin,ili el.šporet "šampion"marka iz 1960...hahahahhahahahahahahah.....il oni regali sto su birvaktile bili u modi....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:27:07   
Visnja RR
a sta fali frizideru Obodin ako je u funkciji user posted image user posted image cccccccc...a snobova user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:27:09   
animagical

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: animagical

jedna je med.sestra a prica o sebi ko da je primarijus.


joooj ova mi je izjava za one recenice danauser posted image


user posted image user posted image
Kaze skoro:
"radimo" pacijenta,krv svuda tece,meni se poce mantat,kazem ja doktoru i anesteziologu "de molim vas dajte pauzu onesvijestit ću se,i oni kazu hajmo vala malo sjest"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ko da kanal kopaju pa da malo sjednuuser posted image

to joj moj F nebi povjerovo al ona tako vrijeđa inteligenciju onom ko to slusa...

dobro, a sta pacijent na to sve?user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:30:11   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta fali frizideru Obodin ako je u funkciji user posted image user posted image cccccccc...a snobova user posted image user posted image


ama ne fali nista nego ga malo godine dotukleuser posted image inace moja svekrva ima isti frizider...jedna polica mu hladi druga ne....user posted image ...32 godine je kod nje...i kaze dok sam ne prestane radit nema mijenjanja...user posted image ...Nego eto nesto mi on naumpadeuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:30:34   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: animagical

jedna je med.sestra a prica o sebi ko da je primarijus.


joooj ova mi je izjava za one recenice danauser posted image


user posted image user posted image
Kaze skoro:
"radimo" pacijenta,krv svuda tece,meni se poce mantat,kazem ja doktoru i anesteziologu "de molim vas dajte pauzu onesvijestit ću se,i oni kazu hajmo vala malo sjest"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ko da kanal kopaju pa da malo sjednuuser posted image

to joj moj F nebi povjerovo al ona tako vrijeđa inteligenciju onom ko to slusa...

dobro, a sta pacijent na to sve?user posted image


ma nista pacijent lezi i gubi krvuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:31:07   
milenium
a da jednostavno preimenujete temu u ''tračanje''?! sad bi svi trebali pisati o nekom snobu ili o nečijem ponašanju ,kakakv je tko,šta ima,vozi najnovijeg bmw a kuća mu samo što se nije slomila.niti me briga tko je snob niti šta radi.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:32:07   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: milenium

a da jednostavno preimenujete temu u ''tračanje''?! sad bi svi trebali pisati o nekom snobu ili o nečijem ponašanju ,kakakv je tko,šta ima,vozi najnovijeg bmw a kuća mu samo što se nije slomila.niti me briga tko je snob niti šta radi.


ja volim tracatuser posted image user posted image user posted image

snobovi i jesu za ismijavanje,budi rega brate i niko ti se nece smijatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:33:33   
SREĆNA
Snobovi su tu da bi smo mi ''obični'' ljudi shvatili vrijednost i ljepotu života, jer kad vidimo ljude za koje smatramo da su snobovi, tek onda shvaitš koliko si sretan što ne patiš od raznoraznih kompleksa i nekih poremećaja vrijednosti.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:34:04   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta fali frizideru Obodin ako je u funkciji user posted image user posted image cccccccc...a snobova user posted image user posted image


ama ne fali nista nego ga malo godine dotukleuser posted image inace moja svekrva ima isti frizider...jedna polica mu hladi druga ne....user posted image ...32 godine je kod nje...i kaze dok sam ne prestane radit nema mijenjanja...user posted image ...Nego eto nesto mi on naumpadeuser posted image


OT
moji roditelji su prije 3 godine poromjenikli isti jer mu vise nije bilo popracvke... cak mu ona gornja ladica za led pukla user posted image sad imaju lijep LG ali se i dalje kunu u onaj stari user posted image

da se vratimo temi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:35:52   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Snobovi su tu da bi smo mi ''obični'' ljudi shvatili vrijednost i ljepotu života, jer kad vidimo ljude za koje smatramo da su snobovi, tek onda shvaitš koliko si sretan što ne patiš od raznoraznih kompleksa i nekih poremećaja vrijednosti.


sve normalno u granicama normale,al zdrava pamet i osjecaj da mi se niko iza ledja ne smije je neprocjenjiv

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Snobizam
7.8.2012 11:37:44   
hanabanana
Milenijum slažem se s tobom.
Ovo nije tema o tračanju, nego o snobizmu.
Isto tako se slažem s Višnjom, moj frižider je Gorenje, i biće sve dok radi. Znači može da stane sutra, prekosutra, za godinu za 20. Što ću ga mijenjati ako radi?!

Snobizam je puno kompleksniji pojam.
ROdice iz nečije priče za mene nisu snobovi, nego osobe s kompleksom niže vrijednosti.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *