|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Epiduralna anestezija
12.11.2012 16:47:21   
djda
pozdrav svim trudnicama...ne vidjoh ovu temu,pa ako sam je fulila...sorryuser posted image .ovo mi je drugi porod i vec sam u 30.sedmici..hvata me panika od pomisli na porod i onu epiziotomiu koju sam imala savova i savova...beba bila 4500kg,a po procjenama doktora ova ce biti i veca...eh sad..voljela bih da to sve prodje sto bezbolnije....da li je iko imao iskustva sa epiduralnom na jezeru...doktorica mi je rekla da imau divnu intenzivnu njegu,ali ne znam ni kako to izgleda,da li se unaprijed zakazuje,kad se daje,da li je porod zaista bezbolan,...itdd...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Epiduralna anestezija
12.11.2012 16:49:44   
nanika
evo temeuser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/epiduralna-anestezija/m_1471406/mpage_1/tm.htm#1471406

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Epiduralna anestezija
12.11.2012 16:51:51   
nanika
nesto sam zeznula evo opetuser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/epiduralna-anestezija/m_1471406/mpage_1/tm.htm#1471406

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Epiduralna anestezija
12.11.2012 16:51:59   
djda
ja ne mogu da je otvorimuser posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Epiduralna anestezija
12.11.2012 16:55:09   
nanika
Hajde ukucaj u pretrazivac sa desne strane, epiduralna anestezija i izaci ce ti popisuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Epiduralna anestezija
12.11.2012 16:57:13   
nanika
http://www.ringeraja.ba/forum/Epiduralna,_spinalna_ili_opsta_anestezija%3F%3F%3F/m_131736/tm.htm

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *