|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   1. maj
29.4.2010 10:40:37   
snijeg
Eh, drage moje meni jedan od najdražih praznika, koristim ga da maksimalno provedem vrijeme sa svojom porodicom.
Od udaje pa do danas mm i ja imamo običaj da obilazimo našu dragu BiH (ne iziskuje mnogo sredstava, korisno je, patriotski i edukativno), pa smo proteklih godina bili u Mostaru, Počitelju, vodopad Kravice, Bihaću, Gradačcu, Jajcu, Travniku, Višegradu....ma sve ljepše od ljepšeg. Ovaj će aBd biti najljapši do sad, jer pahuljica počinje svoj obilazak s nama (valja sad sve ispočetka ove destinacije obići user posted image user posted image )
Dakle, ove godine smo planirali do Fojnice (vikend aranžman) i obavezna posjeta Prokoškom jezeru (jednom od najljepših)...
Kako vi obilježavati ovaj praznik, jeste li planirali putovati i voljela bih da date par prijedloga o ljepotama i znamenitostima naše drage BiH koje bi vrijedilo posjetiti...

P.S. Izvinjavam se moderatorima ako tema postoji, ja je ne nađoh user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 1. maj
29.4.2010 11:13:21   
veeseelaa
ne putujem nigdje za 1 maj, jedva čekam da dodje da se odmorim od posla... to mi dodje ko produženi vikend
Roštiljanje na nekoj od vikendica, bašti i sl moj PLAFONuser posted image user posted image user posted image
Možda da ne radim da bi negdje imala kad i otputovati al ovako jedva čekam da se naspavam ko čo'ek i izležavam po vazdanuser posted image
dobro je što se neće ponedjeljak raditi, aferim za odluku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 1. maj
29.4.2010 11:24:35   
ziki
Ovaj Prvi Maj idem konačno na more. Dok su me roditelji izdržavali išla sam svake godine a od kad sam počela da radim ni jednom -te tek počela pa ne mogu, pa promijenila posao pa opet ne mogu, pa da nam je da skoknemo kući jer daleko smo i ređe idemo. Uglavnom 2004 bila zadnji put. Zato sutra ako Bog dragi da, nas troje krećemo na turneju, do duše po Hrvatskim ostrvima i poluostrvima. Vraćamo se tek 8.5. ako Bog da 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 1. maj
29.4.2010 13:02:10   
Dida79
Ako bude lijepo vrijeme definitivno ce mo se uputiti put Igmana sa janjetom u gepekuuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 1. maj
29.4.2010 13:04:57   
Nedi
Neću nidgje jer nam je auto u defektu a ne mislimo ga popravljati nego kupiti nesto drugo. Do tada sjedi gdje jesi i ne mrdaj. A i godilo bi mi da ama bas nista osim spavanja ne radim, mislim da necu ni kuhati

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
29.4.2010 13:25:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 1. maj
29.4.2010 13:34:38   
D_K
snijeg - ideja ti je za 10.. sretno u obilascima nase drage domovine :))
nas jaran je bio u praglajderima (valjda sam dobro napisala) i ima toliko lijepih utisaka i ludih situacija sa svojih obilazaka. oni su odlucili da obidju BiH u potrazi za dobrim poletistima - tako cool.

mi inace nigdje ne hodamo i zato jedva cekam 1 maj da odemo u prirodu, da slusam pticice kako cvrkucu, da se svi druzimo. bas mi to napuni baterije.
a za janje - evo sad cujem vic kad pita janje svoga druga 'a gdje ce ono za 1 maj' :))

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 1. maj
29.4.2010 13:52:55   
mišur
Ja bih tako voljela da ovaj 1. maj provedem u bolnici sa svojom bebicomuser posted image
Da ne bude zabune, da ne mislite da sam lujka, sutra mi je termin za porođaj i da mi se više poroditi....user posted image
Dojadilo mi je već odavno i jedva čekam da upoznam ovu malu mrvicu...
Zato kažem da bih ovaj 1.maj voljela provesti u mom dragom porodilištuuser posted image

Ako ne bude tako, onda ćemo ići kod neke od baka na roštilj, i ako ništa drugo, bar ću se najesti ćevapa i luka, jer poslije ko zna kad ću zbog mlijeka i dojenjauser posted image

< Poruku je uredio mišur -- 29.4.2010 13:53:17 >

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 1. maj
29.4.2010 13:56:43   
Ilhana RR
Zadnji par godina smo slavili 1. maj kod mog brata jer su moji roditelji bili u bosni, ove godine su kod kuce tako da cemo vjerovatno kod njih slaviti 1. maj ili ako bude lijepo vrijeme idemo na jezero da okrenemo jagnje...

ovde u ovoj prokletoj naopakoj zemlji se 1. maj neslavi a prvomajska vatra se pali 30 aprila haha =) tako da cemo mi na vatru u petak ako Bog da ako bude lijepo vrijeme, ja i moji jer mm radi do subote ujutru...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 1. maj
29.4.2010 13:58:10   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja bih tako voljela da ovaj 1. maj provedem u bolnici sa svojom bebicomuser posted image
Da ne bude zabune, da ne mislite da sam lujka, sutra mi je termin za porođaj i da mi se više poroditi....user posted image
Dojadilo mi je već odavno i jedva čekam da upoznam ovu malu mrvicu...
Zato kažem da bih ovaj 1.maj voljela provesti u mom dragom porodilištuuser posted image

Ako ne bude tako, onda ćemo ići kod neke od baka na roštilj, i ako ništa drugo, bar ću se najesti ćevapa i luka, jer poslije ko zna kad ću zbog mlijeka i dojenjauser posted image


Nadam se da ce bebara doci prije prvog maja ili posle jer ljepse je kad djetetu nije rodjendan za neki praznik...

i meni je bio termin 1 maj al moja saceka do 6 maja da se rodi heehe =)

Sretno kako god i sve najbolje ti zelim u porodu da ti sto lakse prodje!! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 1. maj
29.4.2010 14:06:12   
Lejla Ka
Ako ne bude tako, onda ćemo ići kod neke od baka na roštilj, i ako ništa drugo, bar ću se najesti ćevapa i luka, jer poslije ko zna kad ću zbog mlijeka i dojenja

Draga, slobodno ti opleti i po ćevapima i po luku, i uz dojenje. Ako bebi bude smetalo, ona će ti to pokazat pa nećeš više, ako ne bude a ti je od malena navikavaj na ono šta valja user posted image Samo nek ćevapi budu dobro pečeni!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 1. maj
29.4.2010 14:09:18   
meli
meni je 1. maj najdrazi praznik. mi uglavnom idemo negdje s rajom. to je obicno kakav vikendica ili negdje na livadi. uglavnom negdje smo u prirodi. s obzirom da je fojnica puna zelenila, nije nam to nikakav problem.
glavno je da se malo odmorimo i opustimo s rajom.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 1. maj
29.4.2010 14:54:05   
maja78 RR
u blagaj na tri dana, jupiiiiiiiiiii
i naravno bit ce hrana koja odrzava moju liniju vitkom, rostilj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 1. maj
29.4.2010 14:56:48   
Tidzi
Mi nigdje ne putujemo za 1.maj. Zadnje dvije godine sam uvijek isla kod brata u Francusku, dok smo predhodne godine kao i ovu sada ovdje gdje jesam. Obicno se okupi gotovo svo drustvo, idemo negdje u prirodu, neka livada, pored rijeke, a odlazak u sumu je uglavnom od kada imamo dijecu najbolje opcija, jer na takvim mjestima imaju ljulje, tobogani...ma sve igrarije za dijecu. Inace i ja volim taj dan zbog tog okupljanja prijatelja i ono bas citav dan lijencarimo, grilamo, uzivamo..

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 1. maj
29.4.2010 14:58:05   
Sonja
mom dragom piletu je rodjendan 1. majauser posted image
prosle godine sam se poradjala a ove slavimuser posted image
slavimo u krugu porodice uz rostilj i ostalo sto ide...



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
29.4.2010 14:59:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: 1. maj
29.4.2010 15:06:12   
Visnja RR
za 1 maj volim da hodam po gradu...nigdje nikaga nema i ljepota... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: 1. maj
29.4.2010 15:09:28   
Sonja

IZVORNA PORUKA: buba29

nek bude sretan rođendan malom piletu user posted image


hvala

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: 1. maj
29.4.2010 15:10:04   
Anoniman
Sonja neka mu je sretan 1.rodjendan user posted image user posted image user posted image sutra abd.bit ce vam bas lijepo i veselo user posted image
Mi cemo po obicaju na vikendicu jedva cekamuser posted image bude sva familija ,,
Prosle godine nisam isla hocu rec bila,sam trudna morala sam mirovat tj.lezati jer me bolilo.Bas se secam oko 3.popodne nazovem mm.reko ajd dodji po mene ko fol osecala se dobrouser posted image ma nisam 10min.bila poce me stomak jakoo,boliti i odma me vratiouser posted image kuci bila sam sama sa tvuser posted image i A.u tibi lopuza jedna mira mi nije dao
A sada ove godine idemo ja i Moje pilence user posted image user posted image isplatise na kraju krajeva sto,sam lezala citavi skoro 9mjes.i cuvala bebi moga.
Jedino mi zao nece mi biti mm.s nama ode na teren pihh,,proslog maja je morao ici 2gi,dan a sada prvi
Ama reko svasta kud ce se ljudi zeniti bas za prvi majuser posted image od toliko dana

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: 1. maj
29.4.2010 16:44:54   
Mona Mohamed
Mi ne obiljezavamo 1. maj. Ipak ste vi, raja, u Evropi. Sjecam se da sam jednom bila u Bosni u posjeti kada je bilo obiljezavanje..Prva i posljednja asocijacija je rostilj. Njami..:) Odmorite se, uzivajte, a bebi kojoj je termin za 1. maj svako dobro aBd..i njoj i njenim roditeljima..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: 1. maj
29.4.2010 19:18:56   
teacher75
mi nazalost najvjerovatnije necemo nigdje, jer nam je auto pokvareno, a u fazi smo trazenja novog user posted image bez auta, naravno nismo nigdje prispjeli sa user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: 1. maj
29.4.2010 20:50:46   
Medić*
Mi za praznik idemo malo svojima, odnosno podijelicemo se bebara i ja kod mojih u sandzak a mm svojima u Skoplje user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: 1. maj
29.4.2010 21:52:36   
dafri
 Za 1 maj, moj najdraži praznik, idemo kao i svake godine kraj rijeke sa prijateljima

snijeg obilazak BiH vam je super ideja,obilujemo takvim ljepotama kuda god da kreneš,
moj  prijedlog je za neki idući put Sanski Mostuser posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: 1. maj
30.4.2010 10:51:10   
veeseelaa
kako idu pripreme?
ev kod mene dogovor pao, kod mene u bašti je "dernek" user posted image  ja, mm, malena i moj brat s porodicom!
mama očekuje goste pa nam se ne može pridružitiuser posted image
MM se sav dao u postavljanje suncobrana, uređenja bašte (koja je inače besprijekorna) i ni manje ni više bit će 2 roštilja user posted image  kaže mm jedan za ćevape, kotlete, brizlu, sudjukice itd a jedan za ribu
Ćevapi će biti kupljeni kod Kurte, veli mm tamo su najbolji a on kad zapne zapneuser posted image user posted image user posted image
Aj rekoh nek ti bude
Sutra u 10,30 je okupljanje, žao mi samo što poklonismo zeca pa ga malena neće moći ganjati po bašti
Ama biće svega, lijep provod svima a ne bi bilo loše da na ovoj temi postavimo nakon sutrašnjeg dana koju simpa slikicu, otkačenu ili intrsting user posted image  da i RR obilježi na takav način 1 maj

< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.4.2010 10:53:52 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: 1. maj
30.4.2010 10:58:51   
Anoniman
mi smo svi u karanteni...citava kuca bolesnauser posted image user posted image tako da cu ja sutra  SAMA bauljati po rr i otvarati teme...zachatavati...sama s sobomuser posted image ...a i slike cu postavljatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *