|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi zubic
12.6.2008 17:59:41   
stella
evo podijelicemo svoju radost sa vama,hana je dobila prvi zubic 10.06-og.ugrizla me za prst,kao iglicom da me ubolauser posted image .onda sam,kako obicaj nalaze,podvalila nani,da kao fol nadje zub i da kupi haljinicuuser posted image user posted image

kada su vase bebice dobile prve zubice?
kada krenu rasti drugi i sve sto znate o rastu zubica podijelite snamauser posted image
mamina dusa je to dobro podnijela.samo je malo manje spavala i bila mrvicu vise nervozna

pocela je i da puzi pomalo tj. vise se vuce po podu do stvari koje je interesuju al nama je to interesantno pravouser posted image user posted image
pozdrav

< Poruku je uredio stella -- 12.6.2008 18:04:56 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 18:02:17   
mamina cura
Bravo user posted image user posted image user posted image
Sve najljepse za malu curicu

Timur je dobio prvi sa 4,5mj a Hena nije jos. On je to super podnosio, bez temp i proljeva. 

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 18:27:35   
leka
i ja sam pravo sretna jer je i moj bebac jučer dobio prvi zubić i nije imao nikakvih problema, a baš me zanima da li će imati kasnije i da li boli samo prvi ili i svaki ostali? Iskusne mame podijelite to s nama

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 18:41:37   
nikka
Moj sinčić dobio prvi zubić sa 8mjeseci,nismo ga ni osjetili kao ni ostalih 13,ali kao što znate sva su dječica različita,uh naslušala sam se svega između ostalog da ga nemora boljeti nijedan ali očnjaci moraju a eto nisu niti oni,tako da mislim da ako prva 2-3 neosjeti neće niti ostale.

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 18:49:51   
stella
hvala na cestitkama

draga leka cestitam tvom bebachu zubic i da ga ne boli ni taj i ni jedan drugi.sretnouser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 19:16:41   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za hanu


Burhan još nije dobio ni jedan zubić a stalvlja u usta sve što stigne sad ima 6 mj. i 16 dana

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 20:31:21   
Amer
E cao mamice moj mali Amer je zubic dobio sa 8 punih mjeseci a nisam ni primjetila da ga je dobio i ne bi da me slucajno nije ujeo prilikom jedne od nasih igrica.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Cestitke svim bebachima na prvim zubicima a kod nas je juce izbio i drugi.user posted image user posted image

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 21:00:22   
amdi
Izgleda da je ovo vrijeme za zubice. I moja Nejla je dobila juce zubic, prvi je dobila sa 6 mjeseci i onda pauza od 4 mjeseca

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 21:37:09   
dinaa
Bravo za sve bebe i njihove zubice,moja curica je dobila prvi zubic prije petnaest dana,a sedam dana poslije dosao je i drugi,ona za tri dana navrsava 11 mjeseci nije srecom imala nikakvih problema a ja se nadam da nece ni sa ostalim,pusa za sve bebe.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 21:38:06   
superstar24
mi se vec pripremamo za prvi zubic al jos ga nema..naime bali ko luda, gura sve zivo u usta, grize tako jako da zna zaboliti a jos nije nucila da rukuje sa glodalicom..bas je sega..ima 4 mjeseca i 5 dana..nadamo se da ce proci bez nekih vecih problema...

_____________________________

djeca su vojska najjaca...

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 21:48:11   
Amer
Moj Amer je balio i glabao stvari od drugog mjeseca a zubic nikao tek prije 15 dana tako da sa mojim iskustvom baljenje  uopce nije naznaka da ce zubici brzo.user posted image user posted image

(odgovor članu superstar24)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 22:22:51   
almai
kod mog Ermina je vodica pocela da curi niz usta od 3. mj. a prvi zubic mu je odnosno oba donja su nikla sa 7mj. a jos uvijek bali.Hvala Bogu nije imo nikakvih problema dok je kod Hane prvi i to gornja dvojka nikla sa 9mj. gdje je i u bolnicu zavrsila zbog proljeva.temp i povracanja i to sve od zubica a o ocnjacima da i ne govorimuser posted image

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 22:52:27   
mamsi
čestitke na zubićimauser posted image user posted image user posted image
Mi smo se s nicanjem kenanovih baš napatili:temperature,proljevi,balenje,bolovi baš je krirično bilo ali sve čovjek izdurauser posted image
sad drage moje četkice u ruke i perite zubiće

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 23:14:22   
triplemama
Emir danas ima 7 mj. i 15 dana i još nema ni jednog zubića, a bali od 2 mj.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prvi zubic
12.6.2008 23:45:23   
stella
ma nemora da znaci ako beba bali da ce odmah i zubici.hana bali od kad je imala 2.5mj al prije petnaestak dana kao malo prestala i onda prije par dana opet navalile bale i ona sve u usta vec odavno trpa kad eto prekjucer ugrizla me za ruku ono kao iglom da me bocnulauser posted image
malo je postala nervoznija i san je poremetila al hvala bogu nije imala ni proliv ni temperaturu ni drugih problema za sada

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prvi zubic
13.6.2008 10:59:52   
makana
pozdrav
pusa svim bebačama koje su dobile svoje prve zubiće
almedina je svoja dva (zeko zuba) u donjoj vilici dobila 7. maja prošle godine i mami svojoj tako dala do znanja zbog čega je noć prije bila naprosto nepodnošljiva, plakala, cendrala i zanovijetala
sad mašala imamo puna usta zubića i već ih uveliko peremo svojom vini po četkicom user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prvi zubic
13.6.2008 15:32:19   
M kao Mama
moja Lajla, mamin veteran među svom djecom na ovom netu, prvi zubić dobila je za 8. mart ove godine, imala je punih 13 mjeseci, drugi je nikao sedam dana kasnije, a treći je nikao prošle subote treći, jedinica gornja, ovaj zadnji nije ni osjetila, a prva dva dok su izbila to su bile isiusove muke, nije jela, spavala, nervozna je bila gluho bilo, e sad pisala sam da je ovih dana imala problema sa stomakom, odnosno imala je da izvinete prol..., pa ja mislim da je to možda povezano sa zubićima, jer se i ona druga jedinica gornja ocrtla, pitanje je dana, sinoć me tako ujela po sred nokta da mi je poplavio, ja da vidim ima li još koji zubić ona mene cap, i moram kazati da su donji zubiči pored mene mogli nići, ja ih ne bih nikako skontala, to su bile dvije tačkice, a ovaj jedinica fino se primjetila , eto ne znam šta bih još dodala

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prvi zubic
16.6.2008 11:34:39   
M kao Mama
ja prošle sedmice napisah ne znam šta bih više dodala, kad juče4 novi zub, tako da dodajem da je moje dijete pravo sada smiješno, ima dvije dvice donje, jedinicu i dvicu gornju, draga Fatma ti kako otvori ovu temu mojoj Lajli počeše zubi ko iz vode, mašala

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prvi zubic
18.6.2008 13:38:30   
Aminad
svečano objavljujemo da smo 13.06 dobili svojh


user posted image

prvi zubić a danas evo viri i drugi sad imam dvije jedinice u donjoj vilici (eeee kako ova djeca brzo rastu skoro sam se radovala kad je kćerka dobila svoj prvi zubić a sad će u prvi razred)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prvi zubic
23.6.2008 10:33:18   
ebru
Mona je sa 5,5 mjeseci dobila prvi zubic.Bila je malo nervoznija nego inace,slucajno sam mazala gel i nasla zubic...a joj srece:)
Drugi je nikao sa 6 mjeseci,ista stvar kao i sa prvim baljenje jedno 2-3 dana i nervoza...al su ostri ko zileti...pravo me gricne
Nikle su donje jedinice

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prvi zubic
3.7.2008 23:22:35   
lejlašh
Merjem još nema zubića, a skoro joj je 8 mjeseci ali je ovih dana jako nervozna, pa ne znam da li je zbog zubića ili vrućine. Nadamo se da će izbiti uskoro.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prvi zubic
3.7.2008 23:50:10   
Visnja RR
ja sam danas Asju kupila Baby-Bernsteinkette ogrlicu od ciliobara za bezbolniji rast zubica... iako joj je tek 3 mjeseca, neka se nadje...Ionako pise da se koristi tek od treceg mjeseca

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prvi zubic
4.7.2008 1:22:32   
triplemama
Emiru jučer izvirio prvi zubić
user posted image Već dva dana je pred spavanje bio nervozan i 2-3 puta imao poliv. Niko ga nije vidio, samo mama što dobro zagleda user posted image  izbio je samo jedan ćoškoć.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prvi zubic
4.7.2008 7:47:40   
Visnja RR
cestitam user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prvi zubic
4.7.2008 23:04:10   
dinaa
Moja Anesa je danas dobila svoj 4-ti zubic sada ima donje i gornje jedinice a uveliko su se ocrtale i gornje dvojke,dva dana je bila pravo nervozna a eto sad znam i zasto,pusa svim bebama

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *