|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alternativna medicina za začeće!
29.1.2015 20:50:04   
Pozitivna
Pozdrav ekipa, nova sam pa ne znam da li ima slična tema.
Naime zanimaju me vaša iskustva sa alternativnom medicinom.

Čula sam da se koristi ricinusovo ulje, maslinovo ulje pa čak jabukovo sirće(ocat) za začeće. Pa me zanimaju vaša iskustva.



_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alternativna medicina za začeće!
29.1.2015 21:34:15   
Vodolija 2
Ja sam tvoj veliki fun, vec imas 5 zvjezdica user posted image
Kad smo kod alternativne medicine, ja sutra idem na akupunkturu, to je jedna od metoda za plodnost. Ako sta bude, javim ! user posted image

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alternativna medicina za začeće!
29.1.2015 23:13:20   
Pozitivna

IZVORNA PORUKA: Vodolija 2

Ja sam tvoj veliki fun, vec imas 5 zvjezdica user posted image
Kad smo kod alternativne medicine, ja sutra idem na akupunkturu, to je jedna od metoda za plodnost. Ako sta bude, javim ! user posted image

HM, eto i to novo,
Mene iskreno najviše zanima ovo sa jabukovim siročetom, čula sam da 40 dana po jedan čep na tašte pomaže...

_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alternativna medicina za začeće!
30.1.2015 3:31:24   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Pozitivna

Pozdrav ekipa, nova sam pa ne znam da li ima slična tema.
Naime zanimaju me vaša iskustva sa alternativnom medicinom.

Čula sam da se koristi ricinusovo ulje, maslinovo ulje pa čak jabukovo sirće(ocat) za začeće. Pa me zanimaju vaša iskustva.




Skoro sam nasla na netu neke obloge od ricinusovog ulja. Mozda pokusam to.
A akupunktura, nju nisam pokusala ali zene oko mene masovno zatrudnjuju nakon par seansi akupunkture.
Uglavnom, samo naprijed.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alternativna medicina za začeće!
30.1.2015 6:13:32   
mala curica
Jako zanimljiva tema.

Sretno cure user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Alternativna medicina za začeće!
30.1.2015 10:49:41   
salmy

IZVORNA PORUKA: Pozitivna


IZVORNA PORUKA: Vodolija 2

Ja sam tvoj veliki fun, vec imas 5 zvjezdica user posted image
Kad smo kod alternativne medicine, ja sutra idem na akupunkturu, to je jedna od metoda za plodnost. Ako sta bude, javim ! user posted image

HM, eto i to novo,
Mene iskreno najviše zanima ovo sa jabukovim siročetom, čula sam da 40 dana po jedan čep na tašte pomaže...

moguce je da sirce ima neki efekat...mm je pio svaku noc casu pomijesanu sa vodom...domace smo imali i ukusno je bilo
to je uzimao uz terapiju cajeva vec poznatog Tešica iz Bg
Sretno draga pij nece skoditi

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Alternativna medicina za začeće!
31.1.2015 18:33:19   
gagala
ima tema i to hejbet strana :)

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Alternativna medicina za začeće!
31.1.2015 18:35:57   
Pozitivna
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Pozitivna


IZVORNA PORUKA: Vodolija 2

Ja sam tvoj veliki fun, vec imas 5 zvjezdica user posted image
Kad smo kod alt_ernativne medicine, ja sutra idem na akupunkturu, to je jedna od metoda za plodnost. Ako sta bude, javim ! user posted image

HM, eto i to novo,
Mene iskreno najviše zanima ovo sa jabukovim siročetom, čula sam da 40 dana po jedan čep na tašte pomaže...

moguce je da sirce ima neki efekat...mm je pio svaku noc casu pomijesanu sa vodom...domace smo imali i ukusno je bilo
to je uzimao uz terapiju cajeva vec poznatog Tešica iz Bg
Sretno draga pij nece skoditi

Rodica mi reče da pokušam sa sircetom, ona je muke mučila 12 godina, nema sta nije radila i gdje nije išla... Narucise je tada na vto za januar, i ugleda prije toga 2 crtice, možda je psiha učinila svoje opusti se čovjek, i eto bas kada je ostala t uzimala je sirce 40 dana... Vrijedi pokušati!user posted image

< Poruku je uredio Pozitivna -- 31.1.2015 18:36:33 >


_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Alternativna medicina za začeće!
1.2.2015 16:09:09   
Vodolija 2
Akunpunkura ne boli, te iglice su tanke kao vlasi.Vec sam prije par godina bila na akunpunkturi i nije nista bolilo, a da jeste, ne bih tako rado podvrgnula sebe bolu user posted image

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Alternativna medicina za začeće!
3.2.2015 3:27:59   
Vanja88
Drage zene,ja upadam kao padobranac u vasu temu i oprostite na tome,ali zelim da podijem svoje iskustvo s vama u vezi alternativne medicine!
Ja i mm smo se dugo borili za potomstvo, drugarica mi pricala da je njen muz isao na akupunkturu i da su veoma ubrzo kasnije ostali u drugom stanju i to nakon 5,5godina. Ja muza pod ruku i kod kineza (OVdje gdje ja zivim, kinezi doktori to rade,drze svoje ustanove). Prvo konsultacije, tu nema ni aparata za pritisak, nit' ista od pomagala on je mene pogledao,izmjerio puls,pogledao jezik i vec je donio zakljucak da meni bubrezi slabo filtriraju itd...ne sjecam se tacno svega ali bilo je tu.....dao mi terapiju milion koje kakvih tabletica sitnih sto smrde za medalju! i neki napitak za jacanje krvi,koji bas ima i ukus i boju krvi!
Elem, Krenem ja nakon par dana kod njega na akupunkturu, svaki put kad sam zavrsila tretman osjecala bi se nekako rastreseno,kao da sam hiljadu problema rijesila,kamen s ledja pao...ne mogu tacno da opisem,ali svim srcem sam vjerovala da ce akupuntura pomoci!
Ostanem ja trudna, vjerujem da je akupnktura mnogo pomogla......nastavila sam do zadnjeg dana trudnoce da idem jednom sedmicno...pomogla mi je da ocuvam trudnocu jer to nisam ranije mogla... sad cekam ljeto pa cu opet da nastavim s akup. jer ja istinski vjerujem da tu postoji nesto i da je ucinkovita.
Sretno vam!!!!

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Alternativna medicina za začeće!
3.2.2015 11:14:41   
anandi
Dobar dan zene
Sto se tice alternativne medicine ja i mm smo isli u ordinaciju Ahmeda Srabovica duze vremena iskesirali 2000KM i nije uspjelo. Davo nam neke cajeve,med,piramida, radili kod njih neke preglede i nista. Ja vise ne vjerujem u to i ne zelim bacat pare. Ko se odluci da ide zelim svu srecu da uspije. Drzim se onog kad Bog odluci i bit ce, nazor ne moze

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Alternativna medicina za začeće!
7.2.2015 0:45:53   
Pozitivna
Med i matična mliječ/neko iskustvo?

_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Alternativna medicina za začeće!
7.2.2015 23:52:05   
merima_s
Ja preporučujem hidžamu za liječenje neplodnosti. Na ovom linku imate detalje, dr. ginekolog je radio istraživanje http://www.slideshare.net/fahadalarab/cupping-therapy-hijama-infertility-14589819. Uglavnom hidžama radi slijedeće:
- stimuliše razvoj folikula za 38.7% u prosjeku
- inducira ovulaciju
- poboljšava lutealnu fazu (implantacija)
- pokazuje pozitivne efekte u tretiranju PCOS
- stimuliše spermatogenezu



_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Alternativna medicina za začeće!
8.2.2015 21:36:19   
Vodolija 2
Ja sam isto cuka da je hidzama odlicna ! user posted image user posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Alternativna medicina za začeće!
3.3.2015 23:49:43   
Beba_Bu
Ja se inače bavim hidžamom i moj muž..Radila sam iskreno sebi samo jednom..

Zaboravim RAditi, a trebalo bi nakon što zacijeli još jednom uraditi..A zaboravim, i onda sebe krivim :"Kriva sam sebi sama,neću sama sebi pa ko će mi.."

A za hidžamu i Islamska Medicina preporučuje user posted image i dosta bolesti liječi, to je u biti iscjelivanje prljave i štetne krvi u tijelu..Mnogi misle "aman strahota", a ništa..
MEni barem nije ništa kad za nečim imam ogromnu želju :)

user posted image ste cure ! :D

U svakom slučaju : TO GOD SAMO NAPRIJED,znam kako je vidjeti je svaki mjesec user posted image ! ! :O


< Poruku je uredio Beba_Bu -- 3.3.2015 23:51:56 >

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *