|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 11:28:29   
lepetetka
Gdje ste odradili pripravnički.. Ima li ženica koje su isti odrađivale preko programa zavoda za zapošljavanje?

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 11:32:20   
Hanady RR
ja sma svoj obavila davno...
imala sma tu sreću da me uzmi prije nego sam diplomirala...sa diplomiranjem sma obvljala pripravnički i sve dona redom...

al moj je suprug preko zavoda za zapišljavanje obavio svoj pripravnički...
naime imajo je stažiranje koje je obavio belpslatno i položio stručni ispit nakon toga jer za njegovu struku isti treba...

onda smo našli konkurs zabvoda za zapošljavanje...
otišai u novo sarajevo kod lika po imenu mahir koji je posrednik za to...dao mu papire po kojima će konkurisati firma...našli javnu ustonavu koja je konkurisala i tražila njega jer je bio na bioru...
obavio taj staž u trajanju od godine ...bilo mu plaćeno 286 Km tu godinu...više trošio nego je donosio al nakon toga siplatilo se...ostao je zaspolenik te sutanove do dana današnjeg :)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 11:39:59   
aida.
Zavrsila zubotehnicku i nisam mogla "doc" na red za staz.. Tako su mi rekli.. Onda sam kucala na sva moguca vrata, dosla do "vrha" u ministarstvu zdravstva, i onda su me ovi nasi uz izvinjenje pozvali da staziram user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 11:42:59   
Zelimo_bebu
Za sada nigdje, skoro godinu dana cekam i dobila sam samo pusta obecanja...Nazalost!

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 12:43:20   
Ina86
Ja sam pripravnicki odradila nedavno, u osnovnoj skoli, i to kao volonter, jedva i to nasla.. sad cekam da polazem strucni/za nastavnika, nadam se da ce biti posla..

_____________________________

Samo jednom se zivi, ali ako to radis kako treba, i jednom je dovoljno...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 12:45:04   
Silver
u sudu, pola godine besplatno radila pola godine samo za topli obrok i kartu! user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 12:46:33   
Latinka
ja sam odradila pripravnički u irmi u kojoj i sad radim. Preko zavoda za zapošljavanje. I uvijek se ljudi začude kad kažem da mi je "Biro" našao posaouser posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 22:57:32   
loomasa
i ja sam prvo dobila posao pa odradila pripravnički na istom mjestu. tako se nekako bilo poklopilo...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaš pripravnički staž.
11.3.2013 22:58:50   
loomasa
a, i ne, biro mi nije pomogao, jednom sam mogla dobiti super jak posao, ali reče teta "bili ste nedostupni".

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 11:23:59   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Ina86

Ja sam pripravnicki odradila nedavno, u osnovnoj skoli, i to kao volonter, jedva i to nasla.. sad cekam da polazem strucni/za nastavnika, nadam se da ce biti posla..

Ina86 meni rekoše da u školama ne primaju volontere user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 13:02:50   
anđelo
ja sam isto odstažirala u osnovnoj školi ,volonterski...i položila stručni ispit

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 13:04:38   
anđelo
IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: Ina86

Ja sam pripravnicki odradila nedavno, u osnovnoj skoli, i to kao volonter, jedva i to nasla.. sad cekam da polazem strucni/za nastavnika, nadam se da ce biti posla..

Ina86 meni rekoše da u školama ne primaju volontere user posted image


lepetetka ,lažu te.Sve ovisi od volje direktora hoće li ili neće da te primi..Konkretno ,ja sam obišla 20 osnovnih škola, i u 20-toj direktor rekao može

< Poruku je uredio anđelo -- 13.3.2013 13:05:10 >


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 14:26:20   
lepetetka
anđelo hvala na info puno... gledat ću i sada preko zavoda za ovaj pripravnički, očekujem konkurs da objave, ali po školama samo petljaju user posted image pa mislim, ne tražim da iz svoga novčanika mi daju platu, ali eto ako su već sredstva obezbijeeđena šta im fali user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 18:06:23   
dandi84
Odradila u Opštini 2009. godine upravo preko pomenutog programa za zapošljavanje pripravnika....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 18:14:31   
zeze

IZVORNA PORUKA: lepetetka

anđelo hvala na info puno... gledat ću i sada preko zavoda za ovaj pripravnički, očekujem konkurs da objave, ali po školama samo petljaju user posted image pa mislim, ne tražim da iz svoga novčanika mi daju platu, ali eto ako su već sredstva obezbijeeđena šta im fali user posted image


Nisam jos polozila, a kad cu ne znam.. Omrzlo mi je sve, sve. Bas sam izgubila volju. Koliko dugo cekam samo da mi jave, nista. Pisem, idem , "dosadjivam" ali samo me skinu s dnevnog reda.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 18:42:46   
mamaajna
u skoli moga sina M.Selimovic non stop imaju pripravnike na casu.Sarajevo N.Grad

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 19:33:21   
sporty mamaa
za faks nigdje, bitko ne prima pripravnike nazalostuser posted image user posted image sredbju u bolnici, preko kbc

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 19:46:48   
gvendolina
lepetetka hoce li to ubrzo biti progrm suf. od strane fzzz?

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vaš pripravnički staž.
13.3.2013 21:13:16   
Amyla
eeee moja lepetetka, gdje me nadjeuser posted image ...tugo moja user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vaš pripravnički staž.
14.3.2013 9:34:13   
anđelo

IZVORNA PORUKA: lepetetka

anđelo hvala na info puno... gledat ću i sada preko zavoda za ovaj pripravnički, očekujem konkurs da objave, ali po školama samo petljaju user posted image pa mislim, ne tražim da iz svoga novčanika mi daju platu, ali eto ako su već sredstva obezbijeeđena šta im fali user posted image

da su sredstva obezbjeđena jesu, da ti treba debela štela da upadneš u ta sredstva treba.Ja sam odstažirala , a da nisam dobila ni 1 marku.Ni kartu za prevoz , ama ništa , ništa .Čist volonterski rad.Ja sam i na tome bila zahvalna , jer sam znala da je teško dobiti priliku i na ovakav bezprofitni način stažirati.

Tako da ako nemaš debelu štelu ja ti savjetujem da volontiraš džabe

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vaš pripravnički staž.
17.3.2013 10:04:39   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: gvendolina

lepetetka hoce li to ubrzo biti progrm suf. od strane fzzz?



evo žene konkurs je objavljen u petak 15.03. pa eto da znate koga interesuje... sretno svima koji traže user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vaš pripravnički staž.
20.7.2013 9:34:29   
lepetetka
ehh da dodam malo "boje" ovoj temi user posted image
Dobila sam priliku da odradim pripravnički, i happy sam, pa eto da podijelim vijest sa drugaricama user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vaš pripravnički staž.
20.7.2013 22:13:52   
Amyla
lepetetka, aaaaaaaaaaaa masallah, bas mi je drago, neka ti je sa srecom, gdje, kako, kad pocinjes? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vaš pripravnički staž.
20.7.2013 22:15:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepetetka

ehh da dodam malo "boje" ovoj temi user posted image
Dobila sam priliku da odradim pripravnički, i happy sam, pa eto da podijelim vijest sa drugaricama user posted image


četitke od srca...
da bude sretno user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vaš pripravnički staž.
21.7.2013 0:30:04   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: lepetetka

ehh da dodam malo "boje" ovoj temi user posted image
Dobila sam priliku da odradim pripravnički, i happy sam, pa eto da podijelim vijest sa drugaricama user posted image


Čestitam i sa srećom da ti bude user posted image

A zna li neko informaciju koliko jedna škola može primiti pripravnika? Meni rekoše da u našoj osnovnoj školi već ima jedan pripravnik i da ne primaju više user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *