|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 14:44:56   
marinčii
Evo drage moje da otvorimo novu temu,novi mjesec.
Svima nam zelim da trudnoca tece svojim tokom bez problema a terminusama lak i brz porod i zive i zdrave bebice.
ANDY ma vala nekad bas lako to trpim a nekad mi dodje da placem al onda opet skontam da nema od placa vajde pa se skuliram i nastavljam ,valja mi jos dva mjeseca durati.
Pa pomaze li odmaranje kod tih bolova?pijes li ikakav caj?ja s vremena popijem caj protiv bakterija u urinu za trudnice,ruznog je okusa al eto prisilim se pred nalaze obicno
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 15:09:37   
Andy_Bec23
Hej pa mi smo u Oktobru juhuuu joj presretna sam ;) sretno nam svima u novom mjesecu

Ja pijem cranberry za urin i pijem ponekad .. Ma kazu neko osjeti jace bolove neko manje ...

Almomdray draga ma ima dana kad ni ja nekuham tako da i ako prodje jedan dan bez men nesmeta ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 15:13:42   
unchy
juhuuuuuuuuuuu oktobar, aj kako vrijeme leti, sjecam se aprila i kad sam kukala kako mi sporo prolazi, pa mi jedna od vas ne sjecam se koja je bila rekla da ce proci brzo uz ringeraju i forum i bome da, evo jos dva mjeseca :-D user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 15:20:43   
marinčii
andy ja brusnicu ne mogu nikako užas mi smrdi ,jednom je popila i isti tren povratila,omrzla mi u prvoj trudnoći uh ...Ovaj čaj što pijem je isto ruznog okusa al eto nekako ga popijem i zadržim .Ma da za te bolove nismo sve iste,neko to osjeća jače a neko ne,eto mene prepona boli užas sve mislim trebat ce mi štap za još koji dan ,prvih nekoliko koraka jedva da napravim..
unchy meni početak proleti brzo al izgleda ova pri kraju mi ide sporo ili se meni to činiuser posted image .
Nego na tickeru mi piše još 62 dana,a na aplikaciju koju imam na mobitelu piše još 68 ,sad mi nije jasno kako touser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 17:06:55   
Andy_Bec23
Marinci draga mislim da ticker nevalja ... Mi imamo joj 88 dana juhuuu brojim svaki dsn haha ...

Joj nesta sam pojela pa me zeludac boli umrjet od bolova :( sta pomaze kamilica?

Unchy dada leti vrijeme... Iskreno meni je sve proletilo do sada ... Proce i ovih 12 nedelja brzo i eto meni bebice ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 17:34:15   
marinčii
andy kako god nema još puno,kad dođem do 50 dana e onda će tek da me uhvati trtauser posted image ,

Nego mene uhvati nekakav kašalj suhi ,sad je prestalo ali ja stavila sebi čaj od sljeza ,pa nisam sigurna jel smiju trudnice piti?na internetu piše da smiju al eto ako je koja pila bila bi zahvalna da mi kaže

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 17:47:57   
Andy_Bec23
E to ti nebi znala ;) ja muku mucim sa zelucem sada pojela sladoled i kako me uvatio bol ;( sad pijem caj od kamilice malo je bolje nadam se da ce proci ... Moj prinz je danas puno mirniji nego ovih dana javi se on dosta al üuno manje izgleda spava ljubav moja

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 17:49:44   
marinčii
andy ja znam da je caj od mente dobar za želudac e sad dali ga smiju trudnice to nisam sigurna.Ovaj od sljeza smiju i male bebice pa kontam da ni trudnici ne bi trebalo škoditi.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 17:53:56   
Andy_Bec23
A ja sad pijem kamilicu prolazi vec polako ;) uh jebem i sladoled i sve necu vise nista jesti

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 18:00:28   
marinčii
Ma razumim te ,meni je tako već 7 mjeseci i voda mi naškodi užas jedan,jedva čekam da rodim pa da se najedem ko čovjek.
Meni se tako jede ajvar ,jednom pojela i toliko se ispovraćala da je to jedno čudo,pa sad ne smijem više a baš mi se jedeuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 19:43:01   
almondray
Draga marinči da nisi otvorila temu je ne bih ni svatila da je već oktobaruser posted image

To u vezi hraneuser posted image ne bih da vas razočaram ali kad dođe bebica biće smijem li ovo ili onouser posted image da joj ne naškodi.
Tako i sa spavanjem , što smo spavale spavale smouser posted image

Ja danas trknem do prodavnice da kupim brašno i u putu me uhvati bh posle bol u malom stomaku pa u leđima.I još me boli, svako malouser posted image il' naprijed il' nazad

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 19:58:58   
marinčii
almond a znam da će opet biti de pazi na ovo de nemoj ovo,itd,al eto tješim se makar me neće bolit želudac i neće mi biti muka ,pa šta god da budem smila pojest dobro će doćuser posted image .
S M sam jela sve ništa mu nije smetalo,nije imao grčeve hvala Bogu a dojila ga 20 mjeseci..

A joj tebe opet uhvatili bolovi,koliko ja skonta ti si oba puta rodila prije termina tako da bi mogla i ovaj put,jesi ti spremila sve da te maleni ne iznenadi

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 22:39:10   
almondray
Smirili se user posted image posle tople kupke. A bas je dugo trajalo. SAD maleni luduje. Prvi put sam rodila na termin a drugi dvije sed. Ranije. A oba poroda počela pucanjem vodenjaka. Tako da su mi prirodni bolovi i trudi i nepoznati.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
1.10.2014 23:50:03   
milenium
novi mj.već.a ja još nisam pročitala zadnju stranicu od prošlog mjeseca.user posted image

mentu ne piti u trudnoći,menta je dobra kad se ''čistite''(joj kako mrzim ovaj izraz),i ne peršun.a sljez može,ja ga baš pijem.

ženice,ostadosmo danas bez fotoaparata,kod mm na mob. kamera slaba,nadam se da dok bebač dođe da ćemo kupiti novi fotoaparat da je možemo slikati,a u međuvremenu možemo mobitelom. razmišljam o nekom Huawei ali ne znam kakav je,ima li ga itko?a kamera mu dušu dala za slikanje,samo da ne rikne za pola godine.


(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 8:18:28   
almondray
Jutrouser posted image

Šta se ovo meni dešava, opet me u 3h probudilo, boli.Neki konstantan bol u donjem dijelu stomaka, pa malo udara sa leđa.Tako 1,5h na kraju se smirilo i zaspim.
Sad opet boli, crijeva mi krčeuser posted image

Milenium ja sam čula da su dobri.A iz iskustva znam da su sonyjevi mobilni najjači u slikama.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 8:30:00   
Andy_Bec23
Koji ruzan san .... Uh ;( juce bili kod ürijatelja i gledali seriju kad djeca dobiju djecu i ona na svaku bebu kaze ruzna a meni sve bebe lijepe... Dusu bi grjesila kad bi tako sta pomislila a kamoli rekla... Nego ja vam nakon toga sanjam da sam rodila bebu i da je malo drugacija od drugih ;( i ja sam iskrvarila i odrm se tusirat i tu se probudim ... Pa vidite sta mi psiha radi..

Ode sada na kurs trudnicki pa cu da pricam sa babicom ;)

Ljubim vas

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 8:47:16   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: almondray

Jutrouser posted image

Šta se ovo meni dešava, opet me u 3h probudilo, boli.Neki konstantan bol u donjem dijelu stomaka, pa malo udara sa leđa.Tako 1,5h na kraju se smirilo i zaspim.
Sad opet boli, crijeva mi krčeuser posted image

Milenium ja sam čula da su dobri.A iz iskustva znam da su sonyjevi mobilni najjači u slikama.



Draga i da krene nebrini ;) ako te jako boli onda odi u bolnicu neka provjere;)


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 9:02:46   
marinčii
Jutro drage moje,ja sinoc ipak stavila prvu vaginaletu malo me strah bi al proslo je danas pauziram pa opet sutra trebam ih 6 staviti iako ja neznam sto mi ih dade nemam nekih tegoba al eto ipak je on doktor pa cu ga poslusati.
ANDY i ja vec 2 noci sanjam gluposti samo se prepadnem,ma nw treba u to vjerovati prekrsti se i bit ce sve ok uz bozju pomoc dobro.
MILENIUM meni mm nedavno uzeo samsung s3 i radio 9 dana i pokvari se i na servis nacodno mu otiso onaj dio di se puni ,ma s nijednim nije sogurno da se nece pokvariti .STo se tice tog koji spominjes ima rodjak od mm evo vise od godinu i sluzi ga,mada moj m ne vjeruje u te marke lijeve njemu bez samsunfa i htc -a nema mobitela.
ALMOND draga pa sta je s tobom i tim bolovima,da ti kazwm idi na pregled neznam kakve ti vajde od one doktorice jedino da odes negdi drugo mozda tamo di planiras roditi da te neko drugi pregleda,abd bit ce to dobro iudrzi jos dva tjedna pa onda nek krece ako hoce.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 10:34:20   
rose 87
jutro trudnice da vas na brzinu pozdravim,kasno ustanem pa onda nemam vremena ni za sto,nisam vas dugo citala,imala posla nekog pa nisam stigla,nadam se da ste mi sve dobro
almondray zar tako rano lazne kon. pocinju,nadam se da su samo lazne,da nam udjes u 9-ti pa onda kad god krene
andy stomo opet zeza i tvoji ruzni snovi,ja sam se dvije noci budila uplakana,ruzno sanjala...
marincii joj ti se jos mucis sa povracanjem...e vala jedva cekam da nam rodis i javis se da si se najela hahaha

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 11:22:25   
marinčii
ROSE neka si se malo javila,kako si ti?kako napreduje trudnoca?
A ja i jelo ,sta reci ja cu da jedem i debljam se posle poroda hahah

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 11:23:18   
almondray
Nešto čitam o tim bolovima i vidim da nisam jedina.S obzirom da kad me uhvate traju konstantno -nisu kontrakcije.
E sa što bi marinči rekla od ove svoje dr. nemam vajde , a da bi otišla u bolnicu trebam uputnicu upravo od njeuser posted image ili na hitnoj.
A ako odem u porodiliše koje je btw 1h udaljeno, ostavit će me.Tako sam u prošloj t ,otišla hajd rekoh neka me još neko pregleda, pošto mi ctg vidimo samo na porodu.A oni mene pravo u rađaonu, bez pregleda , bez ičeguser posted image tu provela nekoliko sati,, pa su me premjestili u drugu sobu, pa ujutro mi radili amnioskopiju(koju sam potpisala a nisam imala pojma šta je to i koji su njeni rizici) ionda mi dr. veli ako hoću da ostanem on će to danas riješitiuser posted image kao i svih 20-tak koje čekaju u hodniku.

Nasmija me rose87

IZVORNA PORUKA: rose 87

marincii joj ti se jos mucis sa povracanjem...e vala jedva cekam da nam rodis i javis se da si se najela hahaha


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 11:29:54   
morenaa
Pozdrav trudniceuser posted image
Nadam se da ste mi sve dobro, nisam se javljala zadnjih dana, imali smo djecaku rodjendan pa se oko tog zabavila. Ja sam dobro, mucnine prolaze,iako svako jutro povratim ali barem me ne drze ostatak dana.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 11:39:49   
marinčii
ALMOND ma onda ne idi ,ako osjetis bebicu i ti bolovi ipak prestanu onda mora da su lazni a ako krene svakako ti je u bolnicu ici.
MORENAA nek si se javila bas sam pitala za tebe.Jeste li rekli svima za trudnocu?sta kazu djecica ?raduju li se jos jednoj bebici?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 11:50:21   
morenaa

IZVORNA PORUKA: marinčii
MORENAA nek si se javila bas sam pitala za tebe.Jeste li rekli svima za trudnocu?sta kazu djecica ?raduju li se jos jednoj bebici?

Na rodjendanu sam rekla svima sretnu vijest,bili su iznenađeni kao i mi al sretni naravno. Djeca se raduju. N.bi volio brata a M. kad kazem rodit cu ti bebu ona kaze mene rodiuser posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
2.10.2014 13:21:25   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: morenaa

Pozdrav trudniceuser posted image
Nadam se da ste mi sve dobro, nisam se javljala zadnjih dana, imali smo djecaku rodjendan pa se oko tog zabavila. Ja sam dobro, mucnine prolaze,iako svako jutro povratim ali barem me ne drze ostatak dana.



Sretan rodjendan djecaku, user posted image user posted image Drago mi je da mucnine prolazeuser posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pomoc oko facebooka!
slavuj

Greskom sam prijavila jednu osobu kao SPAM. Dali postoji mogucnost da to izbrisem (vratim) da opet mogu dobijati obavjesti vezano za tu osobu. Joj jesam se spetljala nadam se da me kontate.

molim odgovor (95%)

molim odgovor (5%)


Broj svih glasova: 58

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *