|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cozmodisk
27.3.2010 9:21:36   
tea lana
IZVORNA PORUKA: chicco mama

Drage mame imam velikih problema sa bolovima u leđima jeli ijedna probala kosmodisk, pomaže li išta ili mu je samo dobra reklama?


IZVORNA PORUKA: chicco mama

Beba mi se naučila na ruke tako da ja ujutro jedva ustanem od bolova u leđima.Razmišljam o kupovini kosmodiska ali ne znam da li pomaže.



IZVORNA PORUKA: lejlaze

i mene isto zanima, ako iko ima iskustva, da nam kaze vrijedili sta.



IZVORNA PORUKA: NANICA

I mene zanima a cula sam samo rijeci hvale ali ne sa reklama user posted image





IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja strina je kupila kosmodisk i žena se hvali, kaže da je user posted image


IZVORNA PORUKA: vila


ja sam probala i pomogao mi je. imala sam strasnih problema s ledjima od 7 mjeseca trudnoce, mislila sam proci ce kad se porodim al nije. ma nisam mogla da se okrenem u krevetu. tata mi dao svoj kosmodisk i nosila ga nekih mjesec dana, isto kao da je neko rukom odnio sam onaj bol. otkako me ledja ne bole pocela sam i da mrsam, jer mogu da se krecem normalno.



IZVORNA PORUKA: chicco mama

Zna li netko ima li ga po apotekama ili samo moze da se naruči?

a sam mami naručila preko top shopa izilo je 117,90 KM sa potarinom. A kasnije sam vidjela i u jednoj apoteci ali nisam pitala koliko je...

____________________________









< Poruku je uredio tea lana RR -- 27.3.2010 9:26:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cozmodisk
27.3.2010 9:27:36   
tea lana

IZVORNA PORUKA: NANICA

Ja sam ga vidjala u Sarajevo apotekama



IZVORNA PORUKA: ena23

Evo informacija iz prve ruke :)

MM ima uzasnih problema sa ledjima, dijagnosticirana discus hernia, nije mogao ni stajati ni hodati duze od 15 minuta, a pogotovo stajati na jednom mjestu (u kupovinu sa njim je bilo nemoguce ici). Uzeo je cosmodisc u top shopu u paromlinskoj, kod Klasa i koristi ga evo vec mjesec dana (30 dana imas pravo povratka istog). Njemu super pomaze i prezadovoljan je. Evo bas smo pretprosli vikend bili u obilasku fisa i robota i kaze da ga i dalje malkice boluckaju ledja ali daleko od toga da je kao prije... samo ne znam tacno koliko je platio, ja mislim da je bilo oko 100 KM


IZVORNA PORUKA: chicco mama

da vam javim žene da sam juče kupila kosmodisk pa cu vam javiti djeluje li stvarno


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cozmodisk
27.3.2010 9:32:12   
tea lana

IZVORNA PORUKA: Latinka

i, chicco mama, djeluje li? Mene ledja i desna nogastrasno bole, već mjesecima, išla i na terapije, imam dekompresivnu herniju diska, i rekoše da je bol već trebao proći, ali nikako ne prolazi.user posted image user posted image user posted image user posted image Radno mjesto mi zahtjeva sjedenje (rad za komp.), a ja većinu radniog vremena provedem stojeći.
Ima li iko da je koristio kosmodisk? Ja sam mislila danas poslije posla otići u apoterku i kupiti


quote]IZVORNA PORUKA: aida84

I ja sam razmisljala o kosmodisku... od nosenja Nejre bole me leđa...Kada je ljuljam u sjedecem polozaju boli me gornji dio leđa i ramena, a kada je nosim onda me bole krsta...i grudi su mi velike pa mi je opterecenje na kicmi...bas me interesuje da li bi mi pomogao kosmodisk...



IZVORNA PORUKA: chicco mama

Meni je pomogao stvarno samo ga treba redovno nositi cim ga ne stavim dan dva opet se bol polako vraća



IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: chicco mama

Meni je pomogao stvarno samo ga treba redovno nositi cim ga ne stavim dan dva opet se bol polako vraća

znaci pomazeuser posted image e de sad par inf.jesi li ga narucila preko tele shopa ili si ga negdje kupila jer sam cula da se u mostaru otvorila prodavnica sa stvarima iz tele shopauser posted image pozz tebi,dini i djeni mi se znamouser posted image



IZVORNA PORUKA: chicco mama

ja sam ga dobila iz Sarajeva kupljen je direktno u studio moderna to ti je ono tele shop ali nisam placala poštarinu.U Mercatoru je otvorena radnja sa njihovom robom ima sve dormeo ,kosmodisk itd.Košta 119,90 i ja sam ga toliko platila.Pozdrav i tebi a odakle se mi znamo?



IZVORNA PORUKA: muby

chicco mama mozes li reci koliko dugo je dnevno potrebno nositi kosmodisk da bi se osjetilo poboljsanje?

Mene su nedavno bolila ledja da nisam mogla ustati. Sad sam malo bolje ali ne smijem nista dizati i trebam raditi vjezbe da ojacam misice. Problem je sto na poslu sjedim za compom i kad ustanem treba mi par minuta da se fino ispravim. Ne znam da li mi kozmodisk moze tu pomoci?




IZVORNA PORUKA: škorpija

ni u kom slučaju ne kupujte kosmdisk prekopreko teleshopa jer ćete platiti poštarinu 30 KM, a može se kupiti u gotovo svakoj apoteci i košta 120 KM



IZVORNA PORUKA: Sonja

ja sam u trudnoci jedno vrijeme nosila kosmodisk (uzela od djedauser posted image ) i pomogao mi je...mene su uzasno ledja bolila jer sam imala ogroman stomak
koristi ga i moja tetka i prezadovoljna je...uzela je u merkatoru



IZVORNA PORUKA: chicco mama

ja sam ga nosila po nekolika sati ali i ja moram isto kao i ti vjebe da ojačam misice. Ortoped mi je bas veceras rekao da moram ojacati sve misice i bol ce se smanjiti


Kosmodisk moete kupiti i u Merkatoru na Socijalnom, ba sam ga večeras vidjela u samoposluzi. Evo mm kae da je 119 km.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za par dana ce se moci kupiti i preko nas... strpljenja malo user posted image



IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Moj rođak je bio haman paralizovan od kičme i bola, toliko da mu se lijeva noga počela suiti, nema banje koju nije obiao, i ta nije probao. I kupi kosmodisk, i vjerujte mi , čovjek se kune u njega. Kae da mu je doslovno ivot spasio.






(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cozmodisk
27.3.2010 20:58:09   
mummy
Ja ga kupila mami jer je jako bole ledja ali njoj nista, bas nista ne pomaze. Nosi ga vec vise od mjesec dana konstantno i nikakvo olaksanje nije osjetila za to vrijeme. Toliko bih voljela da joj je makar malo pomogao.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cozmodisk
25.9.2010 0:33:34   
Anoniman
Što nahvaliste ovaj kosmodiskuser posted image gore ste od onog sa reklame "ja nisam mogo očima gledat ni žene ni djece" al od kad nosim kosmodisk život mi se promjeniouser posted image user posted image user posted image
ciccho mama ma kakva dobra reklama totalno loša reklamauser posted image , a o proizvodu da ne pričamo samo bacanje para...Nadam se da nisi kupila do sad

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cozmodisk
25.9.2010 0:40:36   
sporty mamaa
Ja kupila i smeta mi uzasno kad ga nosim, nikako se namjestit ne moze... Dala ga mami i njoj isto smeta, kad sjednes uopce ne prianja, nego se nekako izvije i smeta.... Ona ga posudila jednoj zeni , ni ona ne moze namjestit.... E sad il smo mi smotane il to tako treba....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *