|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zimske jakne za trudnice
1.12.2008 14:25:17   
tresnjicaaa
Eh posto je meni zadnje tromjesjecje u zimskom periodu ne znam sta da radim za jaknu ili kaputic. Moje stare jakne i kaputi mi ne mogu ni blizu da se zakopcaju. Jeste li vi negdje nasli za kupiti trudnicke jaknice ili kaputice ili da sijem? Sta da radim? Proslu trudnocu mi je isto zadnji dio bio zimski period i nosala sam neki mamin dzubretaracuser posted image . Ali sada zaista zelim nesto u cemu cu lijepo izgledati i dobro se osjecatiuser posted image . Ne znam kako kod vas ali ja ovu trudnocu zelim da se dobro oblacim. Neko kaze zato sto je curica, kao one vole da se gizdaju i prenose to na nas. Ne znam ali zelim da nadem jaknicu ili kaputic user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zimske jakne za trudnice
1.12.2008 14:30:30   
Romali
Ja sam prošle zime bila trudna. Nosila sam sestrin kaput i jaknu, ona je malo jača od mene. Ma nikad se bolje nisam oblačila, kod nje sva odjeća user posted image user posted image user posted image
Šta misliš o onim kaputićima što se šire od struka na dole? Prijateljica je takav kupila za trudnoću sebi ,a ima ih svugdje kupiti. I baš su moderni, možeš naći neki vesele boje.

Ili neki moćan pončo? Ako ga možeš nabaviti. Ima žena kojima on savršeno stoji.


< Poruku je uredio Romali -- 1.12.2008 14:42:19 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zimske jakne za trudnice
1.12.2008 14:35:30   
beni29
IZVORNA PORUKA: Romali

Ja sam prošle zime bila trudna. Nosila sam sestrin kaput i jaknu, ona je malo jača od mene. Ma nikad se bolje nisam oblačila, kod nje sva odjeća user posted image user posted image user posted image
Šta misliš o onim kaputićima što se šire od struka na dole? Prijateljica je takav kupila za trudnoću sebi ,a ima ih svugdje kupiti. I baš su moderni, možeš naći neki vesele boje.

U potpunosti se slazem sa Romali. Jaknice koje se sire od struka su jako moderne i cak ceh ih moci nositi poslije trudnoce.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 0:47:34   
camm
otidji u belisimu ja veceras bila
imaju super kaputica ah al kakv je jedan
oci su mi ostale na njemu,mislim da sam ga i urekla
i da se nece dugo prodatiuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 10:34:04   
tresnjicaaa
Cam jel te kaputice u belisimi sto si vidjela mozemo nositi mi sa velikim trbuhom. Mislim nisu strukirani jel? Bas cu da odem cim stignem u Sarajevo a to je prekosutra ako bog da :) 

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 10:45:16   
Nunichi
Hoću i ja kaputiiiiiiiiić!!!! user posted image
I ja vec imam problem,moje mi nista ne moze od tih jakni i kaputica,ustvari ovaj sad sto nosim moci ce jos koji dan,pa mi valja dugmad pomjerati. user posted image On mi se bas svidja i kupila sam ga prije mozda mjesec i po,ali volila bi neki malo deblji bas za trudnice uzeti.
U Tz je katastrofa za odjecu za trudnice,onaj jedan butik sto je bio cak je i on zatvoren. Bas intenzivno razmisljam o kaputu ovih dana,a rjesenje ne vidim. user posted image Iako ja sam sad u 23. sedmici stomo ce jos rasti...mozda mi je pametnije da jos malo sacekam,ne znam ni sama...user posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 11:48:34   
Anoniman
a da li je iko bio u "kenguru" ? .... mislim da se tako radnja zove...kod robota....zanima me kakve su cijene...da li se uopste isplati otici

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 12:00:44   
camm
IZVORNA PORUKA: dadada

a da li je iko bio u "kenguru" ? .... mislim da se tako radnja zove...kod robota....zanima me kakve su cijene...da li se uopste isplati otici


kod kojeg robota starog ili novog?


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 12:10:46   
camm
IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Cam jel te kaputice u belisimi sto si vidjela mozemo nositi mi sa velikim trbuhom. Mislim nisu strukirani jel? Bas cu da odem cim stignem u Sarajevo a to je prekosutra ako bog da :) 


ja sam sinoc vidjela da imaju lijepih kaputica
posto si navela gore da hoces nesto lijepo
pa mozes neki veci br.uzeti ako ti se isplatiuser posted image
ja sam srecom sve svoje nosila tako da nista nisam kupovala
nije mi bila velika pupa.

eh sad za trudnice kaputice neke lijepe stvarno u Sa ja ne znam gdje ima.




_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 12:31:58   
Anoniman
kod starog robota (hrasno)...tamo u onoj niskoj zgradi ispred robota na samom cosku...e tamo je taj kengur...vidi se s ulice.....
a sto se tice kaputica, ja sam vidjela u mangu, ekstra...meni barem preljepi...ovo sto se sada nosi usko gore a dole se ekstremno siri (zvonasto...ne znam kako drugacije da opisem :) ) i u sisley-u...samo sisley je malo bezobrazno skup za moj pojam...

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 12:36:20   
camm
aha sad znam koja je to radnjauser posted image

ma ima u gradu svega moze se uvjek naci lijepih modela pa sigurno i trudnice mogu
nositi.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 16:53:29   
mynxlee
skoro sam si kupila zimsku jaknu. ne znam ni koliko sam je puta obukla, kad ono ruk-cuk ne mogu ju zakopcati. vala sad mi se i ne isplati kupovati kad cu za koji dan poroditi se. ako ju kupim samo ce mi dzaba stajati. ovako cekam da se porodim, pa da si kupim nesto za ''slang''. hehehe... sanjaj, sanjaj...

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 17:32:58   
mnn
Moram i ja kupiti jednu jaknu, ove su mi dvije još dobre ali nekako ih jedva zakopčam..mislila sam ma neče trebati ali kako stomak raste tako mi fali mjesta...čekam sniženja pa da kupim nešto jeftino...voljela bih nači neku jaknu ili kaput zonolikog kroja da i poslije mogu nositi...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 18:13:23   
tresnjicaaa
U toj radnji Kengur sam bila ljetos i ne svida mi se uopste. Cijene su dosta visoke a modeli kao za zane od 60 godina. Cula sam za te kaputice u mangu i jedva cekam da ih odem pogledati. Javim vam sta sam nasla. user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.12.2008 18:41:35   
tea lana
u Kiseljaku ima radnja u kojoj ima ekstra robe za trudnice znam jer sam bila prije dvije sedmice i komentarisala da bi kad vidim sta sad ima rado ponovo bila trudna

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zimske jakne za trudnice
3.12.2008 16:13:44   
neki
Ma Boga mi mi ne pada na pamet kupovati maksuz kaput,zato sto sam trudna.Kupila sebi mrak kaputic prosle god. i ionako ga ne mogu zakopcati,a ionako iz kuce u auto,iz auta gdje vec trebam(ionako jedva hodam ovih danauser posted image user posted image user posted image )A ako je hladno,volim debele,duge zimske salove koji mi pokriju pupu koliko,tolikouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zimske jakne za trudnice
5.12.2008 11:57:37   
taze_mlada
e vidjela sam u izlogu radnje cibus kod estrade, imaju trudnicku odjecu a neki dan vidjeh i djubretarac,e neke bez boje sa kapuljacom ;)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zimske jakne za trudnice
12.12.2008 21:17:06   
Anoniman
Ja sam našla u Azelu kaputić bijeli kratki za 50 KM i nikad ljepše nešto nisam imala, svi su mi rekli da se bolje oblačim u trudnoći nego prije. Sve stvari koje sam kupila u trudnoći (haljine,majčice) su iz Azela moderne, široke a može se nositi i poslije poroda. Ja sam iz Tuzle a vjerovatno u Sarajevu ima više radnji i boljeg izbora.

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zimske jakne za trudnice
12.12.2008 21:54:18   
Nunichi
Joj ja sam u taj Azel samo jednom usla.Nesto mi pretrpano,puno svega,pa nista ne vidim. user posted image
Jos je i guzva bila,tako da sam samo krug brzinski obisla i napolje. Ali eto vidis ti Breskva si svasta nasla...moracu i ja otici po kakav kaputic novi,siri naravno. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zimske jakne za trudnice
12.12.2008 22:24:44   
mnn
danas sam cjelu pulu pretresla da nađem kaput za sebe...nema šanse...sve mi bilo usko i nisammogla zakopčati....a ovaj što imam doma...e taj mi stoji smješno...gore usko a dole široko...i još se kaput podignuo... za puknut od smjeha...sutra idem u još jedan dučan....pa<da vdim...user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zimske jakne za trudnice
12.12.2008 22:33:30   
Amrino
Ja sam uzela zimsku jaknu prosle godine u ova doba kada sam bila pred kraj trudnoce...Nisam je ni u snu mogla zakopcati jer se stomak bio oooogroman ali mi to nije ni trebalo jer- ne znam kako je vama- mene su hormoni tako pucali da mi je stalno bilo vruce. Tete u prodavnici su mi samo govorile da se zakopcam da mi plodna voda ne pozeleni user posted image user posted image - jos jedna u nizu gluposti...Sada nosam tu jaknu i predobra mi je- naravno, sad je mogu zakopcati.
Maloprije sam bila u Azelu- u Zari ovdje na Dobrinji i ima kaputa i kaputica kakvih hocete 50- 150 KM.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zimske jakne za trudnice
13.12.2008 0:07:17   
Nadi
Ja sam u trudnoći kupila super drečavo crveni đubretarac u Happeningu: strukiran bočno, a naprijed je mogao pupo fino da stane. Prezadovoljna bila, a i sad ga nosim jako često.
PS: Probajte i u Moni imaju ove sad moderne, presječene ispod grudi kapute a ispod se kao balon šire. To nose i trudnice i one koje nisu, a preslatko izgledaju.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zimske jakne za trudnice
23.12.2008 10:59:16   
valika
ja sam si isto kupila dugacku jaknu dva broja veca jer sam u 5 mj.trudnoce a zima je duga a i stomak raste...bitno mi je da me nesteze...istina da izledam ko´bure al nema veze meni je komotna....kupila u new yorkeru na snizenju oko 150 kn u Osijeku...

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zimske jakne za trudnice
2.1.2009 12:31:23   
Sonja
ni ja ne mogu vise obuci svoju jaknu tako da sam se zamijenila sa svekrvom heheh
ona ima extra crni kaput dugi i stvarno mi dobro stoji mada ne znam hocu li ga moci nositi cijele zime heheh
za sad me moram razmisljati o tome
a upravu si Nunichi kod nas je katastrofa sa odjecom...
sreca pa je sad ova moda ovakva svi dzemperi kao za trudnice
ali za pantalone je zafrkano naci
ja sam imala srece pa naisla u bagateli na jedne bile 35 KM samotne i super su mi...

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zimske jakne za trudnice
7.1.2009 22:28:06   
Ella_H
Ola ja sam nova ovdje preko bare ali volim haberit na nasem jeziku bas super sto sam nasla ovaj forum...
Moja prica u prvoj trudnoci sve ono kupovala trudnicke stvari brdo para bezveze potrosila....Tek sam sad 2 mjeseca i nesto trudna i moj savjet je da uzimate od mame svekrve sestre buce, komsinice itd stvari neke
jer bolje potrositi na bebu i ostale potrebne stvari...
Cuvajte se i sretno s kaputicima....Ja sam bila ko mini bombica pa ni trudnicki jedva zakopcat...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *