|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako "skinuti" stomak????
29.12.2008 21:44:22   
Golubica
Zanima me da li neka od vas zna neku dobru metodu kojom bi se izgubio " stomak " poslije poroda, posebno poslije carskog reza? user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako "skinuti" stomak????
29.12.2008 21:59:08   
žana o8
I ja sam rodila na carski rez i nije mi nešto posebno veliki. Ja sam odmah nosila steznjak, pa valjda od toga. Ali mislim da su trbušnjaci prava stvar, samo mi nešto mrsko vježbati.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako "skinuti" stomak????
29.12.2008 23:25:33   
batterfly
Vjezba,vjezba i samo vjezba.....Mislim da bez vjezbe,zaista nema nikakvih rezultata,dzaba i dijeta i dr.,izgubis kg-me,ali stomak i dalje ostaje,sve dok se ne krene redovno vjezbati.....Ako ti je mrsko samoj raditi vjezbe,onda se upisi u neki fitnes ili aerobik ili sl...Bice lakse i interesantnije..(naravno ,ukoliko si u mogucnosti)...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako "skinuti" stomak????
30.12.2008 12:57:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mishka

Vjezba,vjezba i samo vjezba.....


bas ovako :)

a usput savjet vise... drzi stomak stalno uvucen, tako zatezes misice
ne opustaj ga kad se najdes, niti se prejedaj previse... razvalit ces i zeludac i stomak
bice u pocetku tesko, da ga drazis zategnutog, al kad ti god na um padne, to radi... poslije predje u naviku, pa kad probas da ga napuses boli, jer su se misici navikli da budu zategnuti...
ja sam tako uspjela... naravno vjezbi je bilo, al ne previse :)
vjeruj, ovo je super metoda:)

sretno :)

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako "skinuti" stomak????
30.12.2008 13:03:59   
marelica9
Smijemo li raditi trbusnjake poslije carskog reza? Ja sam prije dva-tri mjeseca pokusala uraditi par trbusnja a onda su mi prijateljice rekle da to ne smijem raditi jer mi se rana moze otvoriti. Vjezbe sam radila cetiri mjeseca poslije carskog

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako "skinuti" stomak????
30.12.2008 13:09:36   
ewica
Poslije cr ne smijes da vjezbas trbusnjake ok.6 mjeseci,tek nakon istzeka tog vremena moze se poceti sa vjezbama.Ranije naprezanje moze stvoriti "bruh".Ako imas nekog popzantog hirurga, on ti moze preporuciti neke legane vjezbice vec 3 mjeseca nakon reza.

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako "skinuti" stomak????
30.12.2008 13:11:46   
marelica9
Hvala ti puno Ewice

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako "skinuti" stomak????
30.12.2008 21:24:09   
Adana
Odlična tema! I ja sam rodila na Carski i imam stomaka. user posted image  Probala sam i ja nedavno raditi trbušnjake i baš i ne ide. user posted image  A kako dojim nisam na nekoj dijeti. Ako ko ima kakav savjet pomagajteeee!!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako "skinuti" stomak????
30.12.2008 22:49:14   
larina
meni je pomogao onaj kajs za masazu,moze se koristiti za razne dijelove tijelauser posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako "skinuti" stomak????
31.12.2008 0:22:24   
sarayka
Prošlo je skoro 22 mjeseca od mog CR al ja još uvijek imam nelagodu da dotičem ranu a kamoli da radim vježbe čak i kad se kupam nekako mi užasno da diram rez. Nemam pojma jednostavno se ježžiiim na to brrr...iako je fala Bogu sve ok.
Jel još neko ima takav osjećaj ?? user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako "skinuti" stomak????
31.12.2008 0:39:35   
jasmina_mm

IZVORNA PORUKA: sarayka

Prošlo je skoro 22 mjeseca od mog CR al ja još uvijek imam nelagodu da dotičem ranu a kamoli da radim vježbe čak i kad se kupam nekako mi užasno da diram rez. Nemam pojma jednostavno se ježžiiim na to brrr...iako je fala Bogu sve ok.
Jel još neko ima takav osjećaj ?? user posted image



sarayka od mog poroda na CR je proslo petnaest mjeseci i isti je slucaj kao kod tebe, sto puta sam se zapitala da li ce mi ovko nelagodno biti do kraja zivota.
Mislila sam i ja da postavim temu na ovo, ali jednostavno ne mogu da nadjem rijeci da tacno opisem ovo da ne bi neko pogresno protumacio, ali vjeruj mi da sam se u ovom tvom opisu itekako nasla...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako "skinuti" stomak????
31.12.2008 14:45:36   
larina
ja sam nakon 12 mjeseci carskog ponovo ostala trudna i normalno se porodila,nisam imala nikakav osjecaj da mi rana smeta,sad se to i ne primjeti samo mala crtica ispod stomaka-kako su vam radili carski jesu li rezali uspravno-uz stomak ili vodoravno ispod stomaka-kod mene je vodoravno ispod stomaka.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako "skinuti" stomak????
31.12.2008 14:47:56   
jasmina_mm
i kod mene je vodoravni rez

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako "skinuti" stomak????
1.1.2009 19:45:21   
dinciii
meni je sutra 3 sedmice kako sam imala carski...i stomak mi se povratio malo..al mi malo ono visi prema dole pa mi to smeta....neki kazu da je to radi carskog da duze traje da se sve povrati...eh sad ne znam jel smijem odmah stavljat steznjak???radi rane iako je ona skroz dole opet me strah mozda ne smijem stisnuti stomak dok se to sve ne povrati na svoje...sta vi kazete???imali ko dobar savjet...unaprijed hvala!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako "skinuti" stomak????
1.1.2009 20:10:32   
larina
najbolje sacekaj da se se lijepo oporavis koji mjesec,pa je lahko kasnije skinuti stomak-ako malo visi to ce se lagano povuci,jer je poslije trudnoce  je malo razvucena koza-najbolje za sada mazi nekim kremama.predpostavljam da ti jos kuci dolazi babica pa je pitaj za vjezbe sa kojima se vraca stomak-meni su to u bolnici pokazali i radila sam ih ali sad sam ih malo zaboravila.ili pitaj svoju doktoricu kad odes na kontrolu.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako "skinuti" stomak????
2.1.2009 11:14:38   
A Iman
i ja sam ocekivala da ce cim se porodim stomak ko rukom odnesen nestati...ali nije bas tako user posted image

no vremenom, ako se imaju  zdrave zivotne navike, stomak ce ponovo biti kao sto je nekad bio.

najbintije je izbjegavati prejedanja- treba jesti da bi se suzbila glad, a ne da bi se prezderavalo...i kretati se sto vise, naravno.


(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako "skinuti" stomak????
2.1.2009 17:44:27   
Visnja RR
nakon CZ mogu se raditi vjezbe (ali lagane) za stomak vec nakon 2 m ...
tako je meni rekao moj dr. Masic nakon kontrole poslije CR...
a poznato je kako stomak nestane: trbusnjaci, trbusnjaci, trbusnjaci i dooosta vode user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako "skinuti" stomak????
2.1.2009 21:03:56   
Adana
user posted image  trbusnjaci, a sta je to? jeli se to jede? user posted image  salim se, ja ne mogu ni jedan da napravim, kao da nije moje tijelo... vode pijem u zabu cu se pretvoriti. user posted image  a stomak... fuuuuuj.... i meni je malo cudan osjecaj kada diram rez, i visi stomak preko. user posted image  uzaaaaaas. nije da je bio ravan prije, ali sada je uzas. pa jos i strije. uhhhhh

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako "skinuti" stomak????
2.1.2009 21:28:52   
travnicanka
Hej moja Adana....veliki pozdrav za tebe!!!!

Vidim malo si mi "depig".... ti koja su uvijek vesela i pozitivna....ma sta te briga za stomakom,ako se nekad vrati u zeljenu formu...super...ako i ne pogledaj svoju Asju i bit ce ti lakse....
Sama znas kroz sta jako puno zena prolazi i koliko se zrtvuju da bi postale majke...

Ljubi tu malu ljepoticu jednom za mene!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.1.2009 17:50:14   
merimaa
IZVORNA PORUKA: sarayka

Prošlo je skoro 22 mjeseca od mog CR al ja još uvijek imam nelagodu da dotičem ranu a kamoli da radim vježbe čak i kad se kupam nekako mi užasno da diram rez. Nemam pojma jednostavno se ježžiiim na to brrr...iako je fala Bogu sve ok.
Jel još neko ima takav osjećaj ?? user posted image


eh jes mi poznato ovouser posted image ja sam poslije carskog tek treci mjesec ono bas pravi vidjela ranu nesto me bilo strah...a steznjak nisam smjela nosit jer mi je dr.rekao da ne smijem imala sam neke probleme s maternicom na porodu pa nisam smjela tako da mi je sad ostao stomo....user posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.1.2009 18:02:02   
Ilhana RR
Ja sam konačno neku noć izvadila onaj kajiš sto drži stomak uvučen tokom treniranja i neskidam ga, tako da kad se igram sa Lamijom on mi drži stomak uvučenim i mogu vam reći da se vidi mala razlika....

naravno treba i trenirati, sa dijetom sam se pravo nakanila još mi samo to ostalo... al valjda ću i to ubrzo početi hihihi....


(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.1.2009 21:44:49   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: mishka

Vjezba,vjezba i samo vjezba.....Mislim da bez vjezbe,zaista nema nikakvih rezultata,dzaba i dijeta i dr.,izgubis kg-me,ali stomak i dalje ostaje,sve dok se ne krene redovno vjezbati...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Počela sam raditi dnevno više od 60 trbušnjaka, u serijama. Nisam odavno vježbala, pa je ovo više nego dovoljno za početak. Vremenom ću povećavati broj trbušnjaka, pa vidjet ćemo kakvi će bitii rezultati.

Kao i u svemu, početak je najgori. Prvi sam dan odmah dobila upaluuser posted image ali nisam odustala. Sad mi je svakim danom sve lakše.user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako "skinuti" stomak????
16.1.2009 16:45:15   
alisa grabus
Ima super stvar za zatezanje stomaka. Ja sam to radila poslije porodjaja i danas jos radim. Sto cesce i duze uvuci stomak sto mozes vise i tako drzi. Tako se misici zategnu i u neko doba to ti izgleda predje u naviku i tako i ostane. A i trbusnjaci su odlicna stvar. I jedi cesce a manje. Sve sam ovo isprobala i znam da je efikasno.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako "skinuti" stomak????
29.1.2009 21:24:37   
aldijana.j
poslije carskog reza meni su svi savjetovali da nosim steznik odmah po porodu, ali iz straha nisam... zato danas poslije 17 mjeseci imam stomak kao da sam u četvrtom mjesecu trudnoce najmanje... Razloga ima i drugih, dugo sam dojila bebu, 15 i po mjeseci, a uz dojenje ide dobra hrana, tako da se nisam pretjerano ni trudila da skinem stomak... tek ovih dana aktivno pokušavam, što vježbama, što ishranom da regulišem i težinu i izgled...
što se tiče rane, odnosno ožiljka sve je ok, osjećaj se na tom dijelu stomaka izgubio, ali ne boli... neke moje prijateljice koje su se takođe porodile na carski osjećaju bolove ili slabe žigove na promjenu vremena ili kad se prehlade...
vježbe možeš, tj smiješ raditi tek nakon 6 mjeseci... u protivnom može se svašta iskomplikovati, priraslice, bruh,i sl... zato nisi steznik od početka i ne boj se, s njim rana će ti sigurno lijepo zarasti...

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako "skinuti" stomak????
11.6.2009 22:29:33   
amand
hallo upravo sam se prijavila,imal iko da me pozdravi

(odgovor članu aldijana.j)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *