|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   photoshop
26.3.2009 14:39:05   
tea lana
Što sve može Photoshop još jednom pokazala celulitnjača Kim Kardashian DA JE Kim Kardashian seksi misle mnogi, ali i da Photoshop čini čuda i obične djevojke pretvara u prave zavodnice, također znaju svi. Međutim, i dalje se uzdiše za nekim djevojkama kao da su takve prirodne, a ne ispeglane u nekom kompjuterskom fotografskom programu. Ili se odmahuje rukom "jer je mala komad pa makar ispeglana". Upravo je Kim Kardashian jedna od njih, a kako izgleda prije Photoshopa, a kako poslije, jasno daje do znanja glavna fotografija članka. user posted image Što je sve isisano? Naime, došlo je do greške na stranici gdje je objavljena ova fotografija, jer je objavljena slučajno. Čini se kako je netko prilikom ubacivanja fotografije uploadao krivu Kim, odnosno onu s celulitom, a kasnije promijenio kad su shvatili da se radi o grešci. Dakle, što je sve bilo napravljeno u Photoshopu na fotografiji Kim Kardashian, ženi za čijom pozadinom luduje pola svijeta? Prvo, ispeglali su njezin celulit na vanjskim i unutarnjim stranama bedara, zatim su isisali sav višak iz struka, sredili suvišnu kosu oko lica i posvijetlili joj kožu na mjestima za koja su smatrali da će time doći bolje do izražaja. Eto, pa se vi i dalje držite one - vjerujem u ono što vidim.


Zato moje drage hanumice ne sikirajte se ako imate malo celulita imaju ih sve zene.Mi smo bar prirodne
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: photoshop
26.3.2009 14:40:06   
tea lana

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: photoshop
26.3.2009 14:40:39   
tea lana
Što sve može Photoshop još jednom pokazala celulitnjača Kim Kardashian

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: photoshop
26.3.2009 14:41:07   
tea lana
htijela sam da stavim cijele slike zenske al ne mogu sory

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: photoshop
26.3.2009 14:44:22   
tea lana
user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: photoshop
26.3.2009 14:45:58   
tea lana
user posted image

vrhunska sportasica a ima ga vise od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: photoshop
26.3.2009 14:55:01   
andji
jašta,čudi me da to dosad nije našla način da 'sredi'...ja se sjećam kad smo mi radile bookove(za vrijeme mog djvojaštva)i kad nam je slike sredjivao ovaj jedan modni fotograf,isto tako je sredjivao lice,tijelo,umetao gdje kojoj šta treba ili oduzimao,popravljao..imam jednu od tih slika u spavaćoj sobi(a bila je u dnevnoj)i ko god vidi sliku gleda 5min konstantno i onda tek pita jesam li to ja...naravno slika je 'vrh' odradjena u crno bijeloj verziji,a tek čovjek kad se dobro zagleda vidi da sam ja...šta sve mogu ti fotoshopovi,to je čudo....user posted image user posted image user posted image ali neka,neka postoje,pa ko voli nek izvoli

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: photoshop
26.3.2009 21:22:54   
almai
Zamislite da nas ovaj photoshop odradi, ma ni vrhunske manekenke nam nebi bile ravneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: photoshop
26.3.2009 21:42:55   
Okarica
Ova mi sportašica nije jasna. Kako je to moguće?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: photoshop
26.3.2009 22:10:00   
žana o8
a pazi andji manekenke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: photoshop
26.3.2009 22:12:48   
tea lana
andji stavi sliku da te vidimo,ma mi smo macke i po na spram ovih.Ja zaista nemam celulita nesto,i ako imam koju kilu vise valjda do genetike mama mi ima 48g i nema zena ni grama.Al ovo je uzas pa sta one rade ona Misa mrsavica a celulita uf,a tek Jelena kazu sport  jos vrhunska sportasica.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: photoshop
26.3.2009 22:14:41   
žana o8
meni jelena pravo ružna žena.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: photoshop
26.3.2009 22:21:30   
tea lana
user posted image
Celulit Donatelle Versace:


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: photoshop
26.3.2009 22:24:55   
tea lana
user posted image

ovu macu svi znate

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: photoshop
26.3.2009 22:24:58   
Okarica
Grozna je! Gdje ih samo pronalaziš? user posted image  Pravo da ti kažem izliječila si mi sve komplekse u vezi celulita. Moj mi je u poređenju s ovim smiješanuser posted image

< Poruku je uredio Okarica -- 26.3.2009 22:25:18 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: photoshop
26.3.2009 22:52:42   
tea lana
user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: photoshop
26.3.2009 22:53:23   
tea lana
ovo je nakon obrade
user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: photoshop
27.3.2009 9:06:39   
andji
uh strašne su te slike....a draga samo da nadjem cd,stavim jednu...user posted image user posted image user posted image andji je nekad bila malo u tim vodamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: photoshop
27.3.2009 9:55:29   
andji


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: photoshop
27.3.2009 10:05:03   
andji
Nisam uspjela postaviti ih ovdje,ali sam ih stavila u MOJ ALBUM,album je javan..pa ko želi nek pogleda
Postavila sam slike lica(glave)a ostale su mi sve uglavnom u bikiniju....a to ne bih postavljala,hoćul nam privući svakakvih persona ovdje na našu dragu RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: photoshop
27.3.2009 10:29:45   
Anoniman
uh majko draga isprepadah se kad sam vidjela slike!user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: photoshop
27.3.2009 10:38:10   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image


meni se sve čini da je ova upravo unakažena u photoshopu, ne vjerujem da je nekad ovako izgledala, više mi vuče na to da je neko poželio da se osveti tim ljepoticama pa makar i preko photoshopa user posted image

isto tako kako se celulit može izgladiti na tom programu, tako se isto može i ubaciti, tako da, je ne bih baš pretjerano vjerovala tim slikama.... jest da utješno izgledaju..ali..

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: photoshop
27.3.2009 12:03:40   
Visnja RR
zeludac mi se prevrnu ...
ja znam da foto Hadzic radi fotoshop a da i ne pita treba li... kad uzmete fotku sve vam sredio sto je mozda bio neki nedostatak... izgledate mladje bar 5 g user posted image ... ko god se fotkao za pasos zna...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: photoshop
27.3.2009 12:29:28   
tea lana
andji macka i pouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: photoshop
27.3.2009 13:19:30   
andji
Hvala draga,prije sam se ja brinula za to sve,sad me m održavauser posted image user posted image user posted image user posted image ,u svakom pogledu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *