|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   govor
19.12.2016 17:04:40   
negeba
zdravo! jel može pomoć jel malo sam zabrinuta... beba je rođena 15 dana prije, udahnila mekonij... sad ima 9mj. i još uvijek ne govori u slogovima... uglavnom viče 'aaa', 'eee', gaaa, bruji, ali ništa više...jel neko ima slično iskustvo? hvala vam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: govor
20.12.2016 13:07:19   
ladyblue RR
ima 9 mjeseci i još ne govori? jesi ti ozbiljna ili nas zezaš?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu negeba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: govor
20.12.2016 14:10:59   
negeba
ozbiljna sam!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: govor
20.12.2016 14:16:41   
ninuska
Nemas razloga za brigu. Bebi je tek 9 mjeseci. A nije da nista ne govori. Moj je na slogove jedino izgovarao ma ma, da da.
Neka djeca kasnije progovore, a tvojoj bebi je tek 9 mjeseci.
Sad ima 15 mjeseci i brblja nesto na samo njemu poznatom jeziku. Pokusava ponoviti neke rijeci.

< Poruku je uredio ninuska -- 20.12.2016 14:18:08 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu negeba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: govor
20.12.2016 21:47:09   
aidana
Meni ova vasa situacija djeluje zaista bezazleno, i ja stvarno ne vidim razlog za brigu. To je beba od 9 mjeseci. Moj djecak nije ni sa godinu i po govorio i dr je bilo ok jer je sve razumio. Dijete kasnije normalno progovorilo bez problema.

Mi roditelji znamo nekad s prvim djetetom malo pretjerati, sve proucavati, ispitivati, voditi dr zbog gluposti, jos kad dodje komsiluk sa komentarima tipa "jos ne radi to i to (puze, hoda, prica...)" "moj je to radio vec sa .. mjeseci"....onda covijek pocne preispitivati, guglati pa naleti na svasta...treba se malo opustiti

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: govor
20.12.2016 23:43:01   
Galicia

IZVORNA PORUKA: negeba

ozbiljna sam!



Krenes prvo sa sevdalinkama, tipa "posla voda, od brijega do brijega" i tako mjesec dana. Kada to savlada, onda se saltas na malo teze pjesme itd itd. Do godine i po, garantujem da ce biti primljen na kakav broadway musical.
Ili pinkove zvezdice.
A jel ti tipkas iz neke ustanove ili?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu negeba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: govor
21.12.2016 12:10:56   
salmy
Sjećam se da je moj dečko sa 9 mi. Upisao pravosudni...Ko sad mi ona slika pred očima

Šalu na stranu...Sve je to normalno...Sta možeš očekivati od bebe da priča...Neko prije neko kasnije progovori

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *