|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
2.6.2017 14:18:47   
Sunašce2015
Eh ovako, ne znam gdje bih ovu temu postavila


Ja dolazim iz porodice gdje se moji roditelji bave uzgojem stoke. Moja svekrva je jos birvaktile zavrsila fakultet,aman svi su njegovi fakultetski obrazovani. Eh sta se desava?

Za mene su to podjebavanja. user posted image

malo malo kada neko dodje moja svekrva iskoristi priliku da moje roditelje nazove seljacima koji nisu obrazovani, ili tipa da su zavrsili skolu ne bi se tako patili itd. Ona ima tri sina i kcerku koja je pobjegla od nje. kcerka je u Njemackoj, kad dodje s materom se svadja. Kada svekrva pocne tako da "casti" procjenjuje ko je obrazovan a ko nije, moj hairlija SUTI. I normala da cu joj ja odgovoriti.


Sad kako se ovo sve izdesavalo sa malim, u edusu su bili sokirani da mali zna samo ko je mama i babo. Najgore je sto se sva krivica baca na mene.


Vjerujte da sam razmisljala o razvodu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
2.6.2017 18:24:38   
Alma_27
Te njene rijeci govore vise o njoj nego o tebi i tvojima. Ja se ne bih spustala na njen nivo i odgovarala joj, posebno sto se to moze protumaciti da te je pogodilo i da se kao moras pravdati za to sto jesi. Nije sramota biti sa sela. Sramota je biti odrasla osoba, a ne znati granice ponasanja u svakoj situaciji pa i u kuci rodjenog sina.

I na kraju, kao sto neko rece, kad pomislis na okrutnost, sjeti se samo gluposti, zavisti i frustracije iz kojih je nastala.

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
3.6.2017 10:32:56   
Sunašce2015
Meni je gore kada se ja sa njom moram raspravljati , jer Adis njoj nema sta da kaze

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
3.6.2017 20:08:14   
Galicia
Prvo eliminisi svekrvu kad tebi dolaze gosti.
Drugo, svekrvu eliminisi na najminimalnije kontakte.
Trece, ne suti nikome.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
3.6.2017 23:04:06   
lejla80
Mnogo bezobrazna i iskompleksirana sveki. Ne daj na sebe, al nađi načina da joj kulturno odbrusiš.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 9:23:56   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Sunašce2015

Meni je gore kada se ja sa njom moram raspravljati , jer Adis njoj nema sta da kaze


Ne moras se ti raspravljati ni s kim. Ne treba ti rasprava da postavis granice, posebno ne posrednik tj. njen sin. On ima svoj odnos s materom, a ti svoj sa svekrvom.

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 9:40:17   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Galicia

Prvo eliminisi svekrvu kad tebi dolaze gosti.
Drugo, svekrvu eliminisi na najminimalnije kontakte.
Trece, ne suti nikome.


Ti si meni legenda 👍. Bez dlake na jeziku :).

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 9:44:06   
ninuska
https://postimg.org/image/3sbsmgkhv/

Ova mi je slika bas prikladna user posted image . Sve receno :)

< Poruku je uredio ninuska -- 4.6.2017 9:46:21 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 10:17:03   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: Galicia

Prvo eliminisi svekrvu kad tebi dolaze gosti.
Drugo, svekrvu eliminisi na najminimalnije kontakte.
Trece, ne suti nikome.

Ruku na srce razmisljala sam da je otrujem, ali hajd zbog budale u zatvor




---


Znas kako je to? Kada dodje neko njoj, ja budem sluzavka, a kada dodje neko meni ona se nacrta, zaista je niko ne zovne. Cak sam pokusala zakljucavati vrata, ali budala pocne zvonit

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 10:33:21   
lejla80
Čuj da je otruješ, bježi ni ne pričaj glupostiuser posted image

Pa ona tebi baš zagorčava život. A sto joj glumiš služavku? Jel živite u istoj kući?
Ma to ti u startu nisi postavila stvari na njihovo mjesto i sad ispaštaš.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 10:47:10   
Sunašce2015
Da, mi smo na spratu, ona je u prizemlju.


pa kako da postavim stvari, da kazem, hej necu zivit s tvojom mamom. Otkud sam znala da je takva? Kada sam joj dolazila kao cura bilo je "snahice, snahice"
user posted image



Zaista sam mislila da necu imati problema.

Ona se cak ni ne pocese da ponudi hej ostavite meni Davuda, nista.. Adis mi je pricao da je valjda kroz svoj posao otisla na zivcima, ali brate za to ima ludnica. Zaista od nje covjek ne moze progovoriti. Ja shvacam da je zavrsila fakultet, da zeli da prica o tome gdje je i sta je radila, ali znas kad je neko nametljiv.


Cak sam joj rekla da me cudi kako trci seljacima neobrazovanim. Zar nema neki svoj nivo.

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 10:51:09   
Sunašce2015
Ili evo primjer rodica sto su tek pozavrsavali, imam rodica koje su sada imaju ovajs tepen master. I ona dodje i prica kako se nekad moralo vise znati za titulu magisterij. Ono tacno ponizava tudji uspjeh, nauku. Zaista je niko ne voli



Kcerka je pobjegla od nje, i to znas kako? Ona bi njoj davala para kad god bi ova zatrazila, ova bi stedila i kovala svoje planove za odlazak. Cura ima radnog staza u Njemackoj, ali nije fakultetski obrazovana. I zaista ja nju shvatam, koliko god je neko osudjivao sto je otisla na taj nacin, ali zena se spasila.

ostali sinovi, ja vama ne mogu to opisati, ja sam se sokirala kad sam cula da njoj drugi sin referise svoje probleme sa zenom.




_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 10:53:54   
Sunašce2015
kada nesta pricam sa svojima, ja moram u "siframa" pricati, jer da ne bi kasnije djever sa svojima ispirao usta o mojim stvarima.


Zaista, privatnost je ravna nuli.

Bila kod ginekologa, mene jetrva ispituje jel sve uredu. Kud ces dalje..

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 11:20:36   
salmy

IZVORNA PORUKA: Sunašce2015


Kada sam joj dolazila kao cura bilo je "snahice, snahice"
user posted image



Greska....zasto cure redovno dolaze i obilaze "buduce" svekrve????
Cemu to nikad mi nece biti jasno....moze ti bit sveki a i ne mora....ulizujete se jedna drugoj aman zaman
I kad se konacno udas i budes njena zakonita snaha slijedi razocarenje....
Nikada ne treba biti blizak sa sveki ...ali nikada
Budi dama koja ce je prvo i osnovno persirati...i biti na distanci

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 15:05:06   
Sunašce2015
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Sunašce2015


Kada sam joj dolazila kao cura bilo je "snahice, snahice"
user posted image



Greska....zasto cure redovno dolaze i obilaze "buduce" svekrve????
Cemu to nikad mi nece biti jasno....moze ti bit sveki a i ne mora....ulizujete se jedna drugoj aman zaman
I kad se konacno udas i budes njena zakonita snaha slijedi razocarenje....
Nikada ne treba biti blizak sa sveki ...ali nikada
Budi dama koja ce je prvo i osnovno persirati...i biti na distanci


Pa ne radi se o ulizivanju, vec da ne bude s neba pa u rebra, valjda je red da se upoznamo.
Hoces reci da ti svoju oslovljavas sa gospodjo? user posted image Zaista ne mogu da zamislim da bi iko postojao na planeti ko bi pred drustvom svekrvu pitala gospodjo hocete li sa mlijekom ili bez mlijeka kahvu



< Poruku je uredio Sunašce2015 -- 4.6.2017 15:06:35 >


_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
4.6.2017 16:43:15   
salmy

IZVORNA PORUKA: Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Sunašce2015


Kada sam joj dolazila kao cura bilo je "snahice, snahice"
user posted image



Greska....zasto cure redovno dolaze i obilaze "buduce" svekrve????
Cemu to nikad mi nece biti jasno....moze ti bit sveki a i ne mora....ulizujete se jedna drugoj aman zaman
I kad se konacno udas i budes njena zakonita snaha slijedi razocarenje....
Nikada ne treba biti blizak sa sveki ...ali nikada
Budi dama koja ce je prvo i osnovno persirati...i biti na distanci


Pa ne radi se o ulizivanju, vec da ne bude s neba pa u rebra, valjda je red da se upoznamo.
Hoces reci da ti svoju oslovljavas sa gospodjo? user posted image Zaista ne mogu da zamislim da bi iko postojao na planeti ko bi pred drustvom svekrvu pitala gospodjo hocete li sa mlijekom ili bez mlijeka kahvu



Naravno da sam je oslovljavala sa Vi...sad je vec rahmetli...ali tako smo u startu se dogovorili...tj.ona je insistirala da je persisamuser posted image
I bilo je: teta T jel hocete piti kafu sa nama??? Itd itd....bilo je neobicmo ali se naviknes...iako smo zivjeli skupa u njenom stanu 9 god....
Samo distanca i mirna si vjeruj

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
5.6.2017 10:17:32   
veeseelaa
nikada nikada al nikada nemoj dozvoliti da ti neko vrijedja roditelje il tebe a da ti i dalje sa njim sjedis!
sa njom zavrsiti za sva vremena, nek kuca i zvoni ne otvarati
samo zdravo za zdravo a i to svesti na mrmljanje , ono ej, kad je vidis i to je to!
moras imati stav!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
5.6.2017 14:25:42   
Galicia

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nikada nikada al nikada nemoj dozvoliti da ti neko vrijedja roditelje il tebe a da ti i dalje sa njim sjedis!
sa njom zavrsiti za sva vremena, nek kuca i zvoni ne otvarati
samo zdravo za zdravo a i to svesti na mrmljanje , ono ej, kad je vidis i to je to!
moras imati stav!



Istina.
Moja je ucinila jednom, i nikad vise.
Dok sam ziva nece imati vise sansi kod mene, uvrijedila je ono sto najvise volim.
Do kraja mog zivota je samo duh.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
6.6.2017 14:39:09   
Sunašce2015
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nikada nikada al nikada nemoj dozvoliti da ti neko vrijedja roditelje il tebe a da ti i dalje sa njim sjedis!
sa njom zavrsiti za sva vremena, nek kuca i zvoni ne otvarati
samo zdravo za zdravo a i to svesti na mrmljanje , ono ej, kad je vidis i to je to!
moras imati stav!



Istina.
Moja je ucinila jednom, i nikad vise.
Dok sam ziva nece imati vise sansi kod mene, uvrijedila je ono sto najvise volim.
Do kraja mog zivota je samo duh.



ali kako se postaviti

dajte mi ideju


kako da zapocnem insistiranje da odemo od nje. ili kako da je ignorisem kada moj muz kaze da je to njena kuca, a zaboravlja na sva ona ulaganja (renoviranja) sto su moji roditelji dali

ILi kada pocne zvoniti, dodje meni Adis sa pricom sta mislis sta pomisli njezin brat kada vidi da ona zvoni u sopstvenoj kuci...

ono tacno nekako baca ti osjecaj krivice

< Poruku je uredio Sunašce2015 -- 6.6.2017 14:40:25 >


_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
6.6.2017 15:20:21   
Galicia
Meni je bilo lako, ne ovisim ni od svekrve, ni od mm, ni od svojih. Fino sam joj rekla da je sad imala sansu da me uvrijedi i nikad vise. Okrenula se i otisla. Od tada je proslo 4 godine, i voljeli su se do kraja zivota. user posted image

Moras razgovarati sa muzem. Reci mu sta TI namjeravas. Takodje mu reci da si ti gazda same sebe i da ti niko nece krojiti zivot.
Ustvari ovo si trebala sve reci prije nego si se uselila u njenu kucu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
7.6.2017 13:01:40   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nikada nikada al nikada nemoj dozvoliti da ti neko vrijedja roditelje il tebe a da ti i dalje sa njim sjedis!
sa njom zavrsiti za sva vremena, nek kuca i zvoni ne otvarati
samo zdravo za zdravo a i to svesti na mrmljanje , ono ej, kad je vidis i to je to!
moras imati stav!



Istina.
Moja je ucinila jednom, i nikad vise.
Dok sam ziva nece imati vise sansi kod mene, uvrijedila je ono sto najvise volim.
Do kraja mog zivota je samo duh.



ali kako se postaviti

dajte mi ideju


kako da zapocnem insistiranje da odemo od nje. ili kako da je ignorisem kada moj muz kaze da je to njena kuca, a zaboravlja na sva ona ulaganja (renoviranja) sto su moji roditelji dali

ILi kada pocne zvoniti, dodje meni Adis sa pricom sta mislis sta pomisli njezin brat kada vidi da ona zvoni u sopstvenoj kuci...

ono tacno nekako baca ti osjecaj krivice



Boze ti si naivna od samog starta
ne ulaze se u tudju imovinu

osjecaj krivice zajebi, gledaj sebe, ne moras biti bezobrazna, samo budi svoja
ja bi mogla da zivim sto godina pored nekog i da ne ulazim ni u kakve konflikte
svoj pos'o

jednostavno počni od ignorisanja i neotvranja i ne ulazenja u diskusiju
ako tm pita sto nisi zeni otvorila, reci kad /sta , ja ne cuh
ne daj nikom zadovoljstvo da se svadjas sa tm, gledaj sebe i svoje interese
ako se promijeni i izvine , onda ćeš zauzeti stav i distancu, bez ulazenja u diskusije ikakve i nadurivanja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
7.6.2017 14:22:48   
salmy
Ali nikad mi nece biti jasno
Zasto snahe "svjetla obraza "dodju u svekrvinu kucu/stan i pocnu to da svojataju?ja bi to sve napolje izbacila...i nju i svog sina
Ja imam kucu cjeli zivot je gradila ulagala ginula za nju...i dodje mi neka NN snaha i ubjedi me da u svojoj sopstvenoj kuci moram kucat??
Nikad mi jasno biti nece
Brate mili ako nemate love idite u podstanare i stooooo dalje od svojih kao i njegovih

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
8.6.2017 21:30:48   
Sunašce2015
IZVORNA PORUKA: salmy

Ali nikad mi nece biti jasno
Zasto snahe "svjetla obraza "dodju u svekrvinu kucu/stan i pocnu to da svojataju?ja bi to sve napolje izbacila...i nju i svog sina
Ja imam kucu cjeli zivot je gradila ulagala ginula za nju...i dodje mi neka NN snaha i ubjedi me da u svojoj sopstvenoj kuci moram kucat??
Nikad mi jasno biti nece
Brate mili ako nemate love idite u podstanare i stooooo dalje od svojih kao i njegovih





Jao ova prica mi je poznata, ona je ulagala, ona je gradila, pa na kraju ja dosla user posted image .... hallo al sta je s "novcem mojih roditelja" koji su dali da se haman citav sprat uradi. renovira. jel ja sad nemam pravo reci da su i moji ulagali?

Uostalom, ako je vec gradila i ulagala u TOLIKU KUCETINU, zar se ne moze reci SEBI je?, pa sama rekla sto da idete kada JA imam prazan prostor, kuca je zaista dobro ocuvana, jesu ulaganja kasnije bila, ali ona ne moze reci da je ona to, da je to njeno.

Uostalom, NA DATO SE NE PRIGOVARA user posted image



Ne mozes ti nekome poklonit konja i citav zivot prigovarat kako je taj konj kupila ona. Ti to mozes jednom reci, ali stalno prigovarat, dodje covjeku da vrati konja.

< Poruku je uredio Sunašce2015 -- 8.6.2017 21:32:31 >


_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
8.6.2017 21:38:25   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nikada nikada al nikada nemoj dozvoliti da ti neko vrijedja roditelje il tebe a da ti i dalje sa njim sjedis!
sa njom zavrsiti za sva vremena, nek kuca i zvoni ne otvarati
samo zdravo za zdravo a i to svesti na mrmljanje , ono ej, kad je vidis i to je to!
moras imati stav!



Istina.
Moja je ucinila jednom, i nikad vise.
Dok sam ziva nece imati vise sansi kod mene, uvrijedila je ono sto najvise volim.
Do kraja mog zivota je samo duh.



ali kako se postaviti

dajte mi ideju


kako da zapocnem insistiranje da odemo od nje. ili kako da je ignorisem kada moj muz kaze da je to njena kuca, a zaboravlja na sva ona ulaganja (renoviranja) sto su moji roditelji dali

ILi kada pocne zvoniti, dodje meni Adis sa pricom sta mislis sta pomisli njezin brat kada vidi da ona zvoni u sopstvenoj kuci...

ono tacno nekako baca ti osjecaj krivice



Boze ti si naivna od samog starta
ne ulaze se u tudju imovinu

osjecaj krivice zajebi, gledaj sebe, ne moras biti bezobrazna, samo budi svoja
ja bi mogla da zivim sto godina pored nekog i da ne ulazim ni u kakve konflikte
svoj pos'o

jednostavno počni od ignorisanja i neotvranja i ne ulazenja u diskusiju
ako tm pita sto nisi zeni otvorila, reci kad /sta , ja ne cuh
ne daj nikom zadovoljstvo da se svadjas sa tm, gledaj sebe i svoje interese
ako se promijeni i izvine , onda ćeš zauzeti stav i distancu, bez ulazenja u diskusije ikakve i nadurivanja




Pokusala sam je ignorisati, nema fajde user posted image
Eto ti odmah Ramiza i po familije da ocitavaju bukvice... ja sam njima takodjer rekla i sto puta cu reci da tu ima i "mog" novca. <Odnosno novca mojih roditelja.

NJoj i jeste na pocetku bio cilj da mene prikaze kao neku jadnicu, ali stani zeno, nisam ja repa bez korijena. user posted image



Takodjer sam i njima rekla, ja sam dijete sa sela, ja znam seoski mentalitet i adet, na poklonjeno se ne prigovara, uostalom gubi svoj smisao. Onda je Ramiz poceo pa ona je starica, za ocekivat je bilo da pazite na nju, onda sam ja tu rekla mi nismo pravili ugovor da mi nekog pazimo a zauzvrat dobijemo kucu, imas ti danas tih oglasa, mogli smo otici, pazila bih staricu u njenoj sobi a imala bih citavu kucu ili stan. I onda ja ispadam drska. user posted image Bezobrazna user posted image

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
8.6.2017 21:42:15   
Sunašce2015
I jesam, iskoriscavala sam prilike u tim konfliktima da je napomenem zasto je kcerka otisla od nje. Ako njena kost nije mogla sa njom, sta ocekujete od mene?


Njena kcerka nije pobjegla od planina i brda, i smrada balege, vec od svoje majke

< Poruku je uredio Sunašce2015 -- 8.6.2017 21:43:33 >


_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *