|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što mislite o ovome
7.8.2009 21:57:35   
Rina26
Naime naš svećenik koji je u župi neće da vjenčaje parove koji žive skupa a vjenčaje one koje su u visokom stadiju trudnoće.Vaše mišljenje o ovome
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:03:14   
nikita
Nije mi jasan nikako...ako vec nece jedno onda ne bi trebao ni drugo...Ocito je to njegova osobna odluka a ne odluka Crkve !
Ne podrzavam dosta stvari ali Bog nam je dao slobodu a svi cemo mi jednog dana odgovarati pred njegovim licem !


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:06:05   
palčica
A to ti je sve do glave..... ima ih i gorih... evo primjer.... jedan je svećenik na samom obredu vjenčanja poslije mise rekao "idite u miru" nije uopće obavio obred vjenčanja nego mu je mladoženja morao napomenut..... drugi uzima 400kn za vjenčanje... a naš biser je na samom vjeronauku za mladence(koji je obavezan i koji se naravno plaća) pitao curu u 5mj trudnoće da li je ikada imala odnose sa budućim mužem...user posted image user posted image itd,itd tako da ima ih svakakvih.....i svi imaju svoje ideje...  eh da zaboravih, naš ne želi krstit dijete ako roditelji nisu vjenčani......

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:06:45   
Rina26
Aovaj ti je čudan nedavno vjenčao jednu curu njegovog prijatelja ćer koja je duga živila sa čovikom,a moju prijateljicu nije tio a ona živila kod njega jer je počela tu radit u njegovu kafiću a tada nisu bili skupa tek kasnije pošli

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:07:59   
Mya_81 RR
Logičnije je da ne vjenčava one koji čekaju prinovu jer su oni očito konzumirali sex, a ne ove koji žive zajedno jer to što žive zajedno ne znači da se ne čuvaju prije braka...nema smisla, ali danas je ionako sve poludilo user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:09:40   
palčica
Ponašaju se kao da su oni bogovi, strašno, ja se imam udat brzo i stvarno me strah šta će mi ovaj priredit

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:10:50   
Rina26
Ako te bude zezat imaš pravo dovest drugog svećenika

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:13:12   
nikita
to su pojedinici al vecina je ok i nemjesa se u te stvari...bar ja nisam nikad cula ni za jedan slican primjer

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:14:22   
palčica
ne mogu bez njegovog pristanka u "njegovu" crkvu dovest drugog svećenika a ako se odlučim za drugu župu može odbit dat mi potvrdu da sam krštena i sve ostalo što treba svećeniku u drugoj župi.... već je to bio napravio jednom paru pa su oni išli u biskupa da ureduje

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:23:14   
Anushka
pa mozete li se zaliti biskupu na njega da ga upozori, premjesti i sl?
zaista nema smisla takva diskriminacija pod krinkom moralisanja.

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:30:42   
palčica
Jesmo, cijela je župa pisala peticiju da ga se makne, ali nam nije uspjelo, štoviše i biskup se naljutio tako da sad kad imamo krizmu dolazi biskup iz Kotora ili nekog drugog dijela Hrvatske

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:42:19   
TonkicaPalonkica
Mislim da je moron i da je isfrustriran svojim životom, pa to ispoljava na način koji veze s mozgom nema!
To NIJE vjera.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:44:43   
Dragička
A u božjoj bašti ima svega i ovo prvi put čujemuser posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 22:59:05   
Anushka
uhh, bas mi je zao, sto kaze tonkica, nema veze sa vjerom. Ne znam, mora postojati nacin da se to rijesi, da pisete kardinalu? medijima? ne znam..bas mi je zao, prijatelj mi je bas u dubrovnik isao na duhovne vjezbe pa sam preko njega nekako imala predstavu da je dole bas pozitivno a ono user posted image  

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 23:04:55   
ivanak
Nema smisla što to tako ne odobrava. A da tražiš od biskupa grada u kojem si dopuštenje da te se vjenča.
Moj vjenčani kum je živio sa svojom curom skoro 2 godine, možda više... dok se nisu vjenčali pa im svećenik nije pravio nikakve probleme.
Ja mislim da je to vezano samo za tvom iz župe.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 23:07:46   
Anoniman
mozda ocekuje da ga se pripaziuser posted image

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 23:56:27   
bebbe RR
Licimjerje?! 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što mislite o ovome
7.8.2009 23:59:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: KAZA

Naime naš svećenik koji je u župi neće da vjenčaje parove koji žive skupa a vjenčaje one koje su u visokom stadiju trudnoće.Vaše mišljenje o ovome


šta znam, svećenik garant radi ovo drugo zbog djeteta, da se isto ne bi rodilo tamo gdje su roditelji u izvanbračnom odnosu

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2009 0:01:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što mislite o ovome
8.8.2009 0:04:10   
palčica
nije tako svugdje u Dubrovniku..... Ima dosta svećenika koji su odlični, baš pravi Božiji ljudi... Ma riješit ću ja to.... Ja mu se još nisam ničim zamjerila pa mi valjda neće pravit probleme.. Mislim da neće bit potrebno ić do kardinala ili biskupa.  I da, morat ću platit 400 kn obred vjenčanja....Al ni ovaj svećenik nije odavde pa se nikako ne može uklopit u narod, svako mu nešto zamjera.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Što mislite o ovome
9.8.2009 0:04:37   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Dragička

A u božjoj bašti ima svega i ovo prvi put čujemuser posted image

E, stvarno svastauser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što mislite o ovome
10.8.2009 10:16:40   
simba
Svasta.....nema logike.....inace sam muslimanka pa neznam ali me zanima mozeli to uraditi neki drugi svecenik ili mora biti u vasem mijestu.Ili da ga pitas moram li zatrudniti da bi nas vijenčali.....stvarno svasta.user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *