|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u grad,...
21.10.2011 9:09:54   
chuci
Tražila temu pretraživačem i ne mogu naći ništa slično.

Šta vi nosite od bebinih stvari sa sobom kad idete negdje.

Ja se satrah živa. Jedino kad idemo samo do parka, ili prošetati po Dobrinji nosim joj maramice i vodu eventualno iako nekada ni to jer ima merkator, moja mama na jednom kraju ja na drugom pa je uvijek negdje blizu otići ako šta zatreba.
Kad negdje krenem to je druga priča. Mojoj je sad 2,1 godine. Ja još uvijek nosim torbu, sa dvije kompletne presvlake, ako duže ostajemo (npr  cijeli dan) i tri presvlake. Viška jedne-dvoje čarapice, vlažne maramice, krpica za brisanje guze ako trebadne kakiti da je obrišem poslije pranja, jednu teglicu HIPP za svaki slučaj, kašiku plastičnu, vodu, keks ako zatreba. Ajša nosi često svoju tašnu sa kapom i nekom igračkom unutra (na kraju ja završim nosajući to). Nosim još svoju tašnu, ma kažem satrah se. Još ako gdje ostajemo dokasno nosim i piđamu.

Imam osjećaj da moram ponijeti presvlake za slučaj da se upiški, da je mogu presvući, ili nečim polije.
Nekada ostavljam torbu sa njenim stvarima u autu (ako idemo u goste i parkiramo blizu) ali je često nosam sa sobom. Dosadilo mi više nositi sa trećeg do auta i nazad.

Koliko i šta vi nosite od stvari i za koju prigodu? I kolika su vam djeca? Jel još uvijek nose pelene?


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:17:27   
megi
e chuci nisi sama
ali meni je ruksak posato sastavni dio puta da ako ga ne ponesem tacno mi neobicno

mi jos nismo skorz skinuli pelene, idemo na tutu ujutro nekad po danu al za izlaske jos nam treba pelena pa  na taj tvoj spisak dodajem i pelene, presvlaka naravno, maramice, krema, sokic, kasica, carape, gaze, ma pun ruksak bude i uvijek ga teglim za sobom
sto kazes jedino kad krenemo u setnju nista ne nosimo


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:22:22   
bambi7
hehehe, i mi smo do neke 2god nosili torbu sa njenim stvarima, posle samo vlazne male maramice i vodu.I moja šica uvijek tegli neke svoje torbice tako da sad svoje stvari sama nosi.
A sad sa mladjom,ima 4mj, ako idemo do merkatora ili krug po Dobrinji nosim jednu presvlaku, 2-3 pelene, neku igracku, rezervnu dudu, i bude tu jos nekih sitnica, kapica, trakica, carapice, gazice...uglavnom zavisi od duzine puta, nosi se ista torba samo se dopuni ili odvadi:)

< Poruku je uredio bambi7 -- 21.10.2011 9:26:31 >


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:27:17   
Hanady RR
e chuci...nosamo mi svi...
samo aBd dok druga beba dođe...smanjit ćeš ti tu količinu nosanjauser posted image

Ja kada sam imala samo jednu, nosla sam isto tako...presvlake obavezno, al ono uparene...mislim od čarapa do majice i svega u tonuuser posted image
pa mi starija još bila na peleni, pa nosila cucu, pa flašice uhhhhhhh

Elem ja sam nakon svih silnih ''markiranih'' torbi i dječijih ruksaka kupila sebi veliki sportski ruksak u oviese...da za obe mogu na leđima nosatiuser posted image

I onda sam polako sve to svela na minimum...
sad moja mlađa ima 2 g i 9 mj...onoliko koliko mi je starija imala kad sma nju rodila...al do sada već smo izbacili pelenu, flašice ne koristi odavno ni one sa kljunom, cucu još nosimo al u njenoj torbici...

U grad kad idemo u svoju tašnu stavim samo donju presvlaku ukomponovanu sa gornjim djelom, maramice vlažne i novčanik da mogu kupiti ako joj šta trebauser posted image

Kad idu na cijeli dan...negdje...kod nane...ruksak napunim presvlakama za promjeniti jedan para ljeti ( jer se gdje god da sam može proparti i osušiti) ,dva zimi to je to...ništa previše...

Ono što me jedino sada ''izluđuje'' što obe nosjau tašnice...sad su tom fazomnu...pa što kažeš obavezno ja završim nosajući te tašnice i pazeći da su unutra ponešene igračke na broju jer ako šta izgubi gotova sam kad se vratimo kući...
al hajde kad se sjetim onog ogromnog ruksaka...ma njihove tašnice su mi sitnicauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:29:39   
veeseelaa
mi još uvijek nosimo ruksačić u kojem je potkošulja, maica, pantalone, dvoje gaćica i flašica sa čajem
nosimo i tutu u gepeku user posted image mada sad se uštelila piškiti na wc šolju pa se nadam da je više nositi nećemo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:33:06   
chuci
dobro si veeseelaa i tuta je u gepeku sa nama.
glavno je bilo kad smo morali stati pored puta na tutu. ljudi gledaju otkud tuta user posted image user posted image

jeste hanady što kažeš sve presvlaka mora biti u paru.
ja mislila samo ja nosam. hajd lakše mi je ovako kad svi drugi nosaju user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:33:34   
M kao Mama
Moja klipaća ima haman 5 godina, pa i dalje nosam gaće viška, čarpe, vlažne maramice, helanke, a kada idemo negdje na malo više sati i komplet presvlaku, onda kabanica je sastavni dio, helem,k prtim kako znam za nju, i što hanady reče, još njena tašna, pa beba, jelem dođem ko pokretni ofinger

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:38:59   
Hanady RR
smanjit ćeš ti to ne brini...
Mi smo stariju u AS ubacivali i vezali ma više nam leđa otpala...
a mlađa već po godine sama s epenje...traje malo duše al kad s epopne mi je svežemouser posted image

Malo smo se ''opametili''user posted image

A tutu sam satrijoj nosala dugo dugo, mlađoj je nikada nisam ponijela...jest da kod seke, mame i zaova imama tute...
a vani kad hoće na WC...kažem joj idemo u neki lijepi pa je trpila i sad trpiuser posted image
i tamo kad dođem izvadim prskalicu alkosoli...pa malo šolju dezinfikujem, pa poredma maramice na mjesto gdje će nsaloniti samo none i ona sve obavi.

I da pidžame imam duple kod mame...
ostalo ne nosam osim ako se planira spavanje...
a tamo gdje noće slučajno ikada...imama sve duplo, i vešove i penjoar i pidžame i šampone za kupanje itd....
ništa ja to ne nenosam više...odrala sam ruke svoje i leđa kad se mlađa rodila...sve sam ja to ''reciklirala''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:40:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Moja klipaća ima haman 5 godina, pa i dalje nosam gaće viška, čarpe, vlažne maramice, helanke, a kada idemo negdje na malo više sati i komplet presvlaku, onda kabanica je sastavni dio, helem,k prtim kako znam za nju, i što hanady reče, još njena tašna, pa beba, jelem dođem ko pokretni ofinger


ako ovo nosaš u neobavezne šetnje gradom...bez izleta itd...ukini.

jednom kad se upiški i zabava se prekine radi nje...neće više nikada...isporban receptuser posted image moja H se više ni hranom ne zalije kad je vani jer zna idmeo kući namahuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:41:16   
animagical
moj mis je mali, tako da  mi nosimo nekoliko pelena jer puno kaki i piski, vlazne maramice, stvari za jedno presvlacenje i malu pamucnu dekicu,ako zaspi u gostima user posted image flasice ponese mama u grudnjaku

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 9:54:56   
Nedi
N ima skoro 4 godine...dosadilo mi nosanje tamo-vamo spremi, raspremi. Jos kad kaže pooonesiiiiiiii me umorio sam se a ja imam svoju torbu, njegov rusak, neki ogromni kamion i ako jos nesto kupimuser posted image .

Kupili smo jos jedan rusak i on stoji u autu, vec mjesec dana nista nisma promijenila u njemu jer nije bilo potrebe (uglavnom mame nose za ne daj Bože). U njemu se nalazi: 1xdonji veš, 2xcarapice, 1xpape, 1x trenerka, majica, dukserica(komplet), vlažne maramice, tečnost za dezinfekciju, sok Pingu, 1xštapići).

Uvijek mogu do auta skoknut ako mi za treba

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 10:15:52   
ametist
Ja nekad imam osjećaj da mi jedan ruksak neće biti dovoljanuser posted image
Iako, u zadnje vrijeme smo poceli ponesto i da izbacujemo. Tipa na krace šetnje samo čaj, štapiće/smoki, maramice suhe/vlažne i to je to. Pelene hB ne nosimo. Kod mame imam skoro sve sto imam i kod kuće...
E sad, ako idemo negdje na čitav dan, ja dan prije razrađujem strategiju: kako ponijeti dječiju sobu i kuhinju sa sobom + tuta user posted image
A u 99% slucajeva to sto ponesem i vratim a da ga nisam ni otvorila....i tako svaki put.
Definitivno ću se morati bolje ogranizovati, pogotovu sad, kad stiže  user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 10:26:03   
Neca xxx
Mi imamo torbu za pelene u kojoj uvijek stoje spakovane stvari za izlazak: nekoliko pelena, prostirka za presvlacenje, jedna pamucna pelena za brisanje guze, vlazne maramice, obicne maramice, kese za zamrzivac u koje zapakujem prljavu pelenu prije bacanja (jako korisno ukoliko se beba ukakila, pa je presvlacite, a nemate odmah u blizini kantu za smece - malo prigusi mirise  user posted image ), gel za dezinfekciju ruku, cucu, rezervnu cucu, majicu, carapice, bodi, helankice, da se mozemo presvuci i ljeti tanji prekrivac, plazma keks i ponekad stapice sa susamom, casu sa kljunom sa vodom. Uh, bas sam puno nabrojala. Nisam ni bila svjesna da toga toliko ima. user posted image

Hanady, spomenula si da nosis alkosol za dezinfekciju. I ja koristim alkosol ili bakticid za dezinfekciju povrsina u stanu, ali imam velike boce od 1 l, pretpostavljam da ti nosis sa sobom neko manje pakovanje. user posted image  Je li i to kupujes u apoteci?  

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 10:31:58   
Anoniman
flasicu za mlijeko , flasa caja , trenirku , maijcu , ako nacamo pidzamu, pempu vlazne maramice, kremu , vocnu kasicu user posted image smokija stapica da imam u ruksaku dudu br 1. to ne smijem zaboravitiuser posted image pape po kuci carapice viska .

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 10:52:57   
snijeg
Pelena više nemamo, kad idemo u park nosimo vlažne maramice, nešto za popit i zdjelicu sa voćem (potamani pola kile voćki, pa mama iskorištava situaciju).
Kad idemo dalje i duže još ponesem rezervnu garderobu.
U autu uvijek imam dekicu, jaknicu, flašicu vode, par igrački i rezervnu garderobu za nedaj Bože user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 11:19:35   
Anoniman
Kad idemo van, nosimo ruksak i u njemu vl. maramice, 2 pelene(za mladju), flasa na kljun s vodom, 2 dvojna C. Zimi + nosimo objema carapice, strample, dux, a ljeti samo po haljinicu(ako se slucajno necim poliju ili isprljaju).
Kad idemo kod moje i mm mame, nosim sve sto mi treba za te dane koje cu biti tamo+ nesseser apotek. proizvoda. Tute imaju rezervne, pidzame, kao i okolokucnu garderobu.
Kao sto ste vec gotovo sve napisale, imamo jos tonu popratnih stvari kao sto su Fifi, Dora, tasnice koje idu uz te lutke,silne narukvice, lancice, prstenje, sminku i tako touser posted image user posted image na koje ja moram paziti kao na oci u glavi, a nerijetko ja to na kraju sve teglimuser posted image

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 11:31:00   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Moja klipaća ima haman 5 godina, pa i dalje nosam gaće viška, čarpe, vlažne maramice, helanke, a kada idemo negdje na malo više sati i komplet presvlaku, onda kabanica je sastavni dio, helem,k prtim kako znam za nju, i što hanady reče, još njena tašna, pa beba, jelem dođem ko pokretni ofinger


ako ovo nosaš u neobavezne šetnje gradom...bez izleta itd...ukini.

jednom kad se upiški i zabava se prekine radi nje...neće više nikada...isporban receptuser posted image moja H se više ni hranom ne zalije kad je vani jer zna idmeo kući namahuser posted image


nije se nikada upuškila, ali ja to i dalje nosim za ne daj Bože

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 11:39:36   
Amani12

Moj djecak je danas napunio 22 mjeseca,bez pelenice smo od Juna,a flasicu ,odnosno mlijeko ili ad pije samo prije spavanja navecer.
Ja u poslednje vrijeme ne nosam nista.
Decku sam organizovala ruksacic a njemu je strasno interesantno da ga nosi.user posted image
Stavimo vlazne maramice,malu flasicu vode,cuclu i plazma keksic ili neke grickalice.Sad smo dodali i pape ako idemo u goste.On uvijek nosi i neku igracku.user posted image
U autu imamo uvijek plasticnu casu (to nam je zamjena za tutuuser posted image ) i jednu presvlaku,mada evo vozamo jednu te istu vise od mjesec,nije nam jos zatrebala.
Ako smo vani a piski mu se ,malo trpi dok ne dodjemo do odgovarajuceg wc-a ili Case user posted image ,a ako smo u gostima ide u njihov wc.
Nane i deda su nam blizu,pa ne idemo na konak.user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 12:51:20   
Anoniman
Ja nigdje ne idem bez kolica,pogotovo na duze staze,u kolicima uvijek stoji navlaka za kisu i ona debela navlaka koja dodje sa kolicima,mrezasta navlaka,dodatno sam ja stavila jednu tanku dekicu i litar vode....U torbi uvijek nosim jednu a ponekad i dvije presvlake od do,carape stramplice,pantolice,majica,body,kapa,rukavice.spuzvice,pelene,krema za guzu,krema za ekcem,krema za tijelo,posto se on maze po nogama svako presvlacenje.Uvijek  nosim voce,one djecije sireve bar dva -tri komada,crni hljeb krisku dvije ili uzinu,vocni jogurt,keks.takodje u torbi su  jedan kao mali neseser koji sam dobila iz sluzbe hitne pomoc,i prva pomoc,bocica za dezinfekciju ruku,2 platnene pelene..paketic.dva paloma,vlazne maramice...Ulozak dva za mamu.
Posto kisurina  stalno pada u kolica smo stavili i jedno kisno odjelce + cizmice...Lopta i on u zadnje vrijeme uvijek sa sobom nosi autic ili neku drugu igracku....U zadjepku nosim svoj novcanik,mob,cigare,Opaljac...Flasica sa kljunom za njega sa vodom  i jedna za mene..Ozednim ko kamila gurajuci sve to...Ponekad imam osjecaj da orem...

posto  jos ne ide na tutu,kupila samonu tutu to go se zove,ko mali kofercic,taman da imam vise tereta....

I tako svaki dan i cudim sesto me ledja bole


(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 16:00:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

Tražila temu pretraživačem i ne mogu naći ništa slično.

Šta vi nosite od bebinih stvari sa sobom kad idete negdje.

Ja se satrah živa. Jedino kad idemo samo do parka, ili prošetati po Dobrinji nosim joj maramice i vodu eventualno iako nekada ni to jer ima merkator, moja mama na jednom kraju ja na drugom pa je uvijek negdje blizu otići ako šta zatreba.
Kad negdje krenem to je druga priča. Mojoj je sad 2,1 godine. Ja još uvijek nosim torbu, sa dvije kompletne presvlake, ako duže ostajemo (npr  cijeli dan) i tri presvlake. Viška jedne-dvoje čarapice, vlažne maramice, krpica za brisanje guze ako trebadne kakiti da je obrišem poslije pranja, jednu teglicu HIPP za svaki slučaj, kašiku plastičnu, vodu, keks ako zatreba. Ajša nosi često svoju tašnu sa kapom i nekom igračkom unutra (na kraju ja završim nosajući to). Nosim još svoju tašnu, ma kažem satrah se. Još ako gdje ostajemo dokasno nosim i piđamu.

Imam osjećaj da moram ponijeti presvlake za slučaj da se upiški, da je mogu presvući, ili nečim polije.
Nekada ostavljam torbu sa njenim stvarima u autu (ako idemo u goste i parkiramo blizu) ali je često nosam sa sobom. Dosadilo mi više nositi sa trećeg do auta i nazad.

Koliko i šta vi nosite od stvari i za koju prigodu? I kolika su vam djeca? Jel još uvijek nose pelene?


hahaha, luda si skroz, ja odavno skoro nista ne nosim, ako idemo u park, ponesem samo vlazne maramice i eventualno flasu vode, ako idemo u goste ponesem jos i rezervne pelene i to je to, ako namjeravamo ici negdje gdje ce jesti, nosim jos i siper, ako ce spavati onda nosim dekicu i cucu i to je touser posted image presvlaku nosimo samo ako idemo na izlet ili duzu voznju automuser posted image gotove kasice, hipp i tako to ne jede ima vise od godinu dana...

< Poruku je uredio teacher75 -- 21.10.2011 16:01:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 16:16:59   
palachinken
Neseser za guzne potrebe: mini krema, mini paket maramica, 2 pelene, 1 pamucna pelena. U svoju torbu gurnem rezervnu odjecu ako bude dozavrat situacija. Ako cemo u goste, jos i pamucnu dekicu da lezi na njoj.
Kolica imaju svoju zimsku navlaku, pa nju stavljamo i skidamo po potrebi. Kad setamo u nosiljki, nista ne nosim sem krpice da ga obrisem oko usta.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 16:22:14   
sweet insanity
Kod mene je kao i kod Palachinken s tim da mi nosimo i pokoju igracku user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 16:24:33   
mamina princeza
Moja niej ni blizu beba al nosim o i dalje solidan ruksak sa sobom... od komplet prevlake ako se smoci negdje do njenih igracaka  koje sam potrpa. ruksak niej tezak pa ga nekad i sama insistira da nosi..... joj iduce godine cemo s bebom abd morati kofer nosit. 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 16:25:52   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Moja klipaća ima haman 5 godina, pa i dalje nosam gaće viška, čarpe, vlažne maramice, helanke, a kada idemo negdje na malo više sati i komplet presvlaku, onda kabanica je sastavni dio, helem,k prtim kako znam za nju, i što hanady reče, još njena tašna, pa beba, jelem dođem ko pokretni ofinger

sad procitah vala ko da si ukrala moj ruksak hahahahah:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta nosite od bebinih stvari sa sobom u g...
21.10.2011 17:12:21   
jasmin
Imam cetverogodisnjakinju i trogodisnjaka i nosim gotovo uvijek presvlaku (gacice,potkosulja,majica i hlacice),suhe maramice,nekada i vlazne.Nikada ne znas kada dijete moze povratiti,ne uspjeti zadrzati dio mokrace,politi se sokom i sl...Dok su bili bebe naravno pelene,krema i vlazne maramice su pod obavezno,dekica i cucla.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *