|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupovina namjestaja
28.3.2007 12:26:06   
Ivona RR
user posted image

Molim vas neke prijedloge, gdje kupiti moderan, kvalitetan, a ne preskup namjestaj?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:48:24 >


_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupovina namjestaja
28.3.2007 15:50:30   
Lejla K
Uh, i mene zanima ovo pitanje. Bili smo na nedavnom sajmu namještaja u Skenderiji i bilo je zanimljivih ideja, ali je bilo dosta nazovimo "lošeg dizajna" Vjerujem da ćeš morati obići dosta salona prije nego nađeš nešto lijepo, funkcionalno i finansijski prihvatljivo. I meni predstoji ova avantura.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupovina namjestaja
29.3.2007 8:38:55   
ladybug
U vrijeme kada sam ja opremala stan imala sam srece po ovom pitanju. Otprilike 70% stvari sam kupila u jednoj radnji gdje je njemački nov namjestaj i po pristupacnim cijenama a namjestaj je stvarno ekstra. Od plakara, preko francuskog lezaja i ugla u dnevnoj sobi, pa do sitnih detalja nasla sam sve sto mi se svidja. Da sam kupovala u bilo kom salonu namjestaja cijena bi bila sigurno 50% veca. Za sada sam prezadovoljna kvalitetom a i dizajn je user posted image
Ja sad nahvalih svoj stan user posted image  ali zaista sam sretna sto sam mogla da kupim nesto sto mi se izuzetno svidja i uredim stan onako kako zelim a da to ne kosta desetine hiljada maraka.
Ta radnja vise nema njemackog namjestaja, nazalost, sada prodaju garderobu ali to vec nije po mom ukusu.

_____________________________

Rejjan, 05/07/06

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupovina namjestaja
30.3.2007 15:30:48   
Ivona RR
Da se hoce otvoriti IKEA kod nas, mislim da bi svi bili presretni, ja bar bi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu ladybug)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupovina namjestaja
30.3.2007 23:45:44   
Lejla K
Ma da hoće bar u ovom zapadnom ne EU komšiluku, pa bih posudila kakav kombi user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupovina namjestaja
30.4.2007 21:23:31   
Yuna
mi smo ovih dana stalno u potrazi namjestaja, ali nismo jos nasli sto zelimo.

nabrojite mi neke ducane za slucaj da smo koji preskocili.

ja bih nesto kvalitetno pa neka je i skuplje, ali opet da je funkcionalno.

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupovina namjestaja
12.5.2007 9:40:48   
AIDA RR
Pozdrav!

Yuna, da li si pokušala posjetiti Trgovački centar FIS, koji ima svoje poslovnice u Bihaću, Cazinu, Gračanici, Bijelini, Banja luki, Slavonskom Brodu, itd.? Svi u BiH dosta zalazu u taj centar sa namjerom kupovine namještaja, jer proizvode najmejštaj i prema zahtjevima kupca, a dosta puta imaju jako ugodne akcije (kuhinje, namještaj predsoblja, regala, kancelarijskog namještaja, spavaćih soba, itd.).
U koliko te interesira Trgovački centar FIS, idi na njihovu web stranicu http://www.fis-bih.com. Nadam se, da sam ti bila u pomoč, a ti nam javi, ako si več imala iskustva sa kupovinom u FIS-u i kako si bila zadovoljna (cijenom, kvalitetom i izborom).

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupovina namjestaja
30.1.2009 23:52:54   
Leva
Preporucujem vam Urban ukoliko zelite kupiti namjestaj za dnevnu sobu. Imaju interesantne dezene na stof karti i svojevremeno su proizvodili materijal za Ikeu. Nalaze se u ulici Dzemala Bijedica kod pijace.
Ukoliko razmisljate o kupovini spavace sobe ili plocastog namjestaja svakako posjetite Interio Design, oni se nalaze na Dobrinji, preko puta AP Interijera.
Svakako uvijek sa sobom nosite metar  user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupovina namjestaja
30.1.2009 23:55:49   
camm
mi smo sve kupili u DALASU i zadovoljni smo
meni niko ne moze sa njim.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:12:22   
leona81
mi smo nasli super krevet i ormar u robotu, tresnja romana...pravo povoljno...sad me interesuje gdje bi mi savjetovali da kupim ugaonu garnituru za dnevni boravak i stolic, sto i stolice za trpezariju, policu za tv i gdje ima finih cilima ili prostirki? ne bih nista preskupo, niti kozu ili skaj...sto se boja tice u obzir dolaze crna i boja drveta...gledala sam na web stranicama salone namjestaja al to je sve ili preskupo ili preruzno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:21:04   
Anoniman
Imas Sabix u zgradi "Villa park" i imaju interesantnih ponuda....a povoljno.
Udobnost u Siping centru Grbavica...'nako...imaju svega...a nisu nikako skupi(mada i  nije neki kvalitet)
I FIS Vitez...oni def. imaju najbolji izbor, a cijene za svaciji dze.

A tepih, ako neces kupovati bas od vune, najbolje ti je pogledati na auto-pijaci nedjeljom. Mozes se cjenkati do mile volje.Npr. neki tepih na pijaci kosta 80-90KM(ako si se iscjenkala), a isti npr. u Fisu u Vitezu kosta 180KM. Zato ti toplo preporucujem auto pijacu(ako si za sintetiku, ali zaista finu)


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 24.8.2009 12:29:16 >

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:23:51   
leona81
ima li fis vitez salon u sarajevu ili moram do viteza?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:23:56   
Lara83
ima i Kalea moderan namjestaj a cijene pristupacne...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:25:16   
Lara83
fis imas u sarajevu, kad krenes prema barama. ima namjestaja ali jako malo, najveci je izbor ipak u vitezu. sretno!

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:26:08   
Anoniman
Imas i u Uniprometu svega...

(odgovor članu Lara83)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 12:27:22   
leona81
hvala vam puno, javim sta sam nasla:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 14:50:38   
Misica84
KALEA i DALAS, tu smo mi namjestaj za kucu kupovali, super dizajn i Kvalitet.

a sto se tice IKEA-e, namjestaj im je skup, a nije neki kvalitet, sama iverica. Ja tamo nikad namjestaj nebi kupila. Samo sitnice, ala case, vase, svjece utd.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 14:52:37   
Lara83
slazem se za KALEA-U a sto se IKEA-e tice ja sam zadovoljna sa svime sto imam, lampe, mali stolici, neke sitnice za kucu. da li neko zna kako se moze doci do IKEA proizvoda u sarajevu??

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 14:53:49   
tea lana
Dalas za namjestaj kao sto su garniture user posted image user posted image Udobnost je meni super za komode jer ja to volim cesce mjenjati jednom u dvije tri godine pa onda mi ne treba nesto skupo samo lijepo na oko i funkcionalno.

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 15:01:44   
hanabanana
Garniture za sjedenje Oriolik ( nije bitno ko je prodavač - ima ih kupiti u Kestenu, Šipadu, FIS-u ) i Simpo.
Imate i njihove stranice pa mozete vidjeti sta nude.



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 15:03:38   
Anoniman
Hm to za Dalas...Pouzdano znam da kupuju zadnju klasu drveta, a cijene im bas i nisu zadnje klase...

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 15:07:27   
Lara83
mi imamo predivnu garnituru iz dalasa i prezadovoljni smo user posted image . kupljena je prije skoro 4 godine i kostala je cca 1200 km (mi smo htjeli da se i trosjed i dvosjed razvlace pa je zato bila malo skuplja).

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 15:08:39   
myb@by
Meni su Kalea i Top Meblo super,mada je Top Meblo poskup a Kalea je pristupacnija.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 15:11:07   
Amrino
Standard! tj. Top Meble...tako se sad zove...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kupovina namjestaja
24.8.2009 15:13:49   
Anoniman
Moja zaova je kupila prije 1.god. u standardu preeedivne stolice od eko koze po nevjerovatnoj cijeni od 30-ak KM po kom. Iste takve svugdje drugo su minimalno 70KM. 

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *