|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osnovna skola Grbavica 1
5.2.2013 12:59:22   
Cinnamon
zdravo

Molila bih vas ukoliko znate informacije o ovoj skoli da mi kazete. Bile one dobre ili lose.
takodjer, ako imate neku skolu koju preporucujete u opstini Novo Sarajevo bila bih vam zahvalna da podijlite sa mnom.
hvala :*
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
5.2.2013 15:51:59   
nanika
Nemam iskustva sa ovom skolom ali se nadam da neko ima. Ima ova tema pa tamo pitajuser posted image http://www.ringeraja.ba/forum/m_80345/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Cinnamon)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
5.2.2013 15:52:47   
nanika
http://www.ringeraja.ba/forum/m_80345/mpage_27/tm.htm#1478482

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
5.2.2013 17:45:27   
R&T@
Mislim da moze pitanje i na ovu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_534332/mpage_7/key_/tm.htm

Toliko je skola da je suvisno otvarati temu za svakuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
3.4.2013 13:59:23   
Brizna majka
Grbavica 1 nije neka posebna skola. Od svega nabrojanog u reklamama malo sta postoji. Iz straha da nastavnice ne ostanu bez posla, oni se hvale na sve strane. Te bave se djecom, sekcija ova sekcija ona, a vise od pola objavljenog ne postoji.
Mi smo u fazi da djete trazi promjenu skole nakon nepuna 2 razreda. U velikoj dilemi smo jer djete nije tamo happy nikako.  

Nema idealne skole ali 1 savjet potrazite ucitelja koji voli svoj posao, djecu i podnosi roditelje jer 5 godina je dug period u zivotu malaca.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
3.4.2013 14:25:28   
mamana
Sin od moje sestre završava ovu školu, imao je groznu učiteljicu, jednog velikog ne pedagoga. On joj je bio prva generacija djece koju je učila, nakon čega je prebačena u biblioteku da radi. Nastavnika ima svakakvih i dobrih i loših. 

(odgovor članu Brizna majka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
25.3.2016 15:17:06   
Varvara Petrovna
Oj, jucer sam bila na razgovoru za posao. Strasno je to koliko su clanice komisije bile nadmenem umisljene i samouvjerene. Posebno jedna uciteljica, kojoj, nazalost, ne zapamtih ime.
A onda su, nakon sto su vrlo bezobrazno mi stavile na znanje da ne zadovoljavam njihove "kriterije", kao cavke napale skolu koja je poznata kao dobra skola, o cemu svjedoce rezultati te ustanove, a koja je OS "Grbavica I" najveci konkurent i rival.
Onda su nastavile da pricaju kako oni, izgleda, samo primaju genijalce i produkuju genijalce.
user posted image user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
5.3.2017 20:55:17   
MotherDi
Najbolje bi Vam bilo da posjetite školu i sami se uvjerite. Mnogo je skeptičnih ljudi koji ne govore iz ličnog iskustva....Ja sam školom prezadovoljna, u biti dijete im je centar svega. Moje dijete je prva tri razreda plakalo kad nije moglo u školu. Imaju fantastične priredbe u kojima učestvuje mnogo djece ( koja žele), odličan produženi boravak, a kuhinja je posebna priča. Samo teta kuharica zna napraviti kupus kako treba...
Najbolje je da se sami uvjerite... LP

(odgovor članu Varvara Petrovna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Osnovna skola Grbavica 1
6.3.2017 11:17:28   
teacher75
I moje dijete je prvacic u ovoj skoli i za sad smo prezadovoljni. Zaista nemamo nikakvih zamjerki

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MotherDi)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *