|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 18:36:05   
dzeni_nl
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100130061

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/25godisnja-djevojka-ubila-vlastitu-bebu

Mozda je jako ruzno sa moje strane sto ovo prenosim ovdje, ali jako sam razocarana, a puno vise ljuta zbog ovog sto se desilo.

Poznavala sam ovu djevojku i ovo sto je uradila, je nesto sto ja ni na koji nacin ne bih mogla opravdati.

Ljuta sam najvise iz jednog razloga sto danas ima toliko zena koje bi jako zeljele djecu, a ne mogu da ih imaju i sve bi dale samo da osjete tu srecu kada rodis dijete, a neko  kome je Bog dao tu mogucnost da ima ga ne zeli i oduzme mu zivot, ni krivom ni duznom.

Ako ga vec nije zeljela, i dosla do te granice da ga rodi normalnim putem i jos zdravo, pa zar ga nije mogla dati u neki dom, mozda bi bas to dijete obradovalo neku porodicu koja bi ga usvojila?!

uhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 19:37:52   
Anoniman
Nisam procitala ni jedan clanak predpostavljam o cemu je rjec, ali to je glavna tema i ovdje u Dk, covjek je bukvalno iskasapio svoje dvoje djece, 9 i 12 godina, pokusao je i sebe ali prezivjeo je....
Majka dosla kuci imala sta da vidi...Pitam e jeli ovaj svijet danas normalan...`???user posted image user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 19:38:16   
Lanaa
Iz kojeg razloga je to uradila?

Ogorčena sam...To nije žena,nego vještica! ! !

_____________________________

12.11.09. rodio se naš sin Tarik...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 19:39:11   
acudesa
Ne dao mi Bog razumjeti ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....sve razumijem, sramota i ostalo, ali da se nije javio u njoj osjećaj majčinstva pa nek bude šta će biti..užassssssssss...evo, šta je sad dobila ovim, cijela BiH je spominje po užasu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 19:45:20   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Lanaa

Iz kojeg razloga je to uradila?

Ogorčena sam...To nije žena,nego vještica! ! !


jos uvijek ne znam iz kog razloga je to ucinila, ali kada je otisla doktoru negirala je da se porodila, ali doktor po pregledu je ustanovio da je ona frisko porodjena i to je odmah prijavio policiji. svi su negirali njenu trudnocu, kao niko nije znao da je trudna, ali petresom su nasli mrtvu bebu i utvrdjeno je da je beba rodjena ziva, ali da je nasilno ubijena.
navodno su pod krevetom pronasli mrtvu bebu. ona se ljeci na ginekologiji, kazu da nije dobro, pa sada sta ce ispasti iz ovog svega ne znam?


< Poruku je uredio dzeni_nl -- 31.1.2010 19:46:28 >


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 19:52:46   
Hannica
c c c c ,Boze sacuvaj,ne mogu da vjerujem neko moze da uradi nesto takvo,pogotovo ne majk.Nisam jos cula tu vijest jer po cijeli dan moram gledat crtice al bas me rastuzilo sad kad sam procitala.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 20:09:56   
minica81
gledala sam na dnevniku,,, ti je baš tužno što je uradilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dragi Bože samo nam daj dosta pameti......


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 20:36:04   
enna
user posted image user posted image user posted image  Fujjjj nemam rijeci treba da se psihicki lijci a n na ginekologiji pa neznam zaista gdje je ta majcinski osjecaj pa to neduzno stvorenje je ipak raslo u njoj 9 mjeseci pa proradi  svaki osjecaj kada osjetis da se vrti kucka ma sve.Pa zasto nije bilo gdje ostavilo to neduzno stvorenje pa neko bi je odhranio uhhhhhhh mogla bih pisati do sutra zaist sam ogorcena i tuzna radi malenog andjelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 22:00:02   
fatimica09
Grozota,sejtanska posla.....ne dao dragi Allah nikome! A stici ce je sigurno....

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 22:19:07   
reallove
A  Boze..procitah ovo tek sada...uzas,nemam rijeci stvarno,sta sve necu cuti..jadna mala beba,ni kriva,ni duznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 22:27:13   
nadam se73
IZVORNA PORUKA: Lanaa

Iz kojeg razloga je to uradila?

Ogorčena sam...To nije žena,nego vještica! ! !
potpisujem zgrozena sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 23:06:35   
dzeni_nl
evo sad sam se cula sa prijateljicom i kaze kako su pokusavali prikriti sramotu, ona se poradjala kod kuce, poradjala je njena mama i jos jedna komsinica, valjda su htjele to da sakriju da svijet ne zna za to.
ali je ona puno krvarila pa se autobusom uputila do bolnice u travniku, jedan momak joj je pomogao da stigne do bolnice i on kaze kako je izgledala jako slabo i blijedo, bas je bila iscrpljena.
kada je dosla u bolnicu nije htjela reci da je se porodila, vec samo da puno krvari i da je bolesna, kada je doktor pregledao ustanovio je da je u njoj ostala posteljica teska oko pola kilograma i znao je odmah da se porodila, tako da je odmah prijavio policiji, a o tome kako je uspjela bebu da ubije jos ne znam tacno. uglavnom beba je pronadjena u kuci i ustanovljeno je da je rodjena ziva, ali prminula zbog vidljivih fizickih povreda.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 23:08:01   
acudesa
možda nije ona, možda su te dvije vještice...a, joj, meni nešto i nje žao, ipak je to selo, ko zna šta je bilo...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 23:18:44   
dzeni_nl
ma iskerno i nije mi je nesto zao, jer ta se nije pazila niodkog, niodceg, svi je poznaju po njenoj zivosti i provodima, al ko sam ja da joj sudim. mamu su joj priveli na ispitivanje, pa kako ce to sve sada da zavrsi, sam Bog zna.
a ima sestru koja je udata i jos uvijek nema djece, najvjerovatnije da nece moci ni imati.
pa zar nije bilo bolje kada vec nije ocistila to dijete i ako ga vec nije zeljela, da ga rodila pa dala toj svojoj sestri, ona bi ga sigurno odhranila kao svoje.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 23:23:10   
acudesa
grozna situacija, grozna....ma, nešto kontam, njoj su hormoni divljali, nije ni bila svjesna šta radi...ali njena majkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...preči obraz od životauser posted image user posted image user posted image
teško je komentarisati, žao mi je bebe mnogo mnogo mnogouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali iz iskustva znam da mediji od polovične priče izvrnu sve tako da bude što više čitano, i lažu ....tako da je teško na osnovu toga donositi zaključke...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
31.1.2010 23:25:14   
acudesa
moram dodati: OTAC tog djetetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  idioteeeeeeeee

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
1.2.2010 9:55:24   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
1.2.2010 10:28:31   
M kao Mama
Ne daj Bože nikome, drage moje, sve koje ste rađale, znate kakvo je to stanje, u sekudnis e smjenjuju sva moguća osječanja, od bjesa, boli, ljubavi, mržnje.

Ja duboko osuđujem ovo što je ova mlada žena napravila, ipak za mene su tu krive ta njena mati i žena koje su pomogle da se porodi. I one bi trebale ne optuženičku klupu, pogoto što je po našem KZ čedomorstvo djelo koje se kažnjava najviše sa tri godine zatvora. Baš iz razloga što žena u monetu poroda, nije baš najsvjesnija, uzimaju se sve okolnosti i zato je kazna tako mala, i to opet neopradavam.

Ali, te dvije stare kuće, one bi mogle komotno da oggovaraju da neko teže djelo.

nemam riječi, jadno dijete.

Samo da znate koje su to muke žive. I kakva je to mučna slika kada se ode na uviđaj na kojem je čedomorstvo. ne daj Bože nikome.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
1.2.2010 10:37:16   
ledy blue
ja bih ih sve tri osudila za ubojstvo i saucesnistvo u izvrsenju...i to maksimalnom kaznom..
a taj izrod od zeneuser posted image ..ma nemam rijeci...25 god...nije ona balavica pa da ne zna sta radi ...
a i neki dan  ista tema....porodila se ...otavila dijete na livadi...psi ltalice rastrgale bebu..nasao je neki radnik..samo trup ...ma to su monstrumi..ne ljudi...
http://www.port.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=7904:psi-lutalice-u-srbiji-rastrgali-novoroene&catid=51:na-dlanu&Itemid=219



< Poruku je uredio ledy blue -- 1.2.2010 10:44:23 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
2.2.2010 21:57:30   
Leva
Kada procitam ovakve stvari naprosto se razbolim...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Cedomorstvo u Travniku! :(((
8.2.2010 9:38:05   
Anoniman
user posted image user posted image  grozno ja sve plakal kad sam gledala,ali sudbina nekom ih dragi Allah da da ih ubija a nama trudilicama .......user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
  Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *