|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zenice RR u Austriji
11.10.2012 1:00:38   
Bihter
U razgovoru danas sa nasom dragom clanicom RR Visnjicom1 iz Graza dosla sam na ideju da otvorim temu o zenicama,clanicama RR koje zive u Austriji. Nadam se da cemo se na ovoj temi pronaci i lijepo druziti,ponekad mozda i za koju kaficu dogovoritiuser posted image Ja zadnjih tri godine zivim u Klagenfurtu,udana sam i mm i ja trudimo se na dobijemo jednu maluuuuuser posted image

Molim moderatore ukoliko tema vec postoji ili je na krivom mjestu da me upute,.ovo mi je prvi put da otvaram temu pa se nadam da necu zabrljatiuser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 1:19:06   
visnjica1
Hey Bihter user posted image za temu,nadam se da ce nas biti u vecem broju, kako si mi ti.

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 1:25:56   
Bihter
Pa gdje si ti meni draga,..zar je moguce da smo se nas dvije u isto vrijeme na rr nasleuser posted image Da hvala za ideju,..nadam se da ce nam se nase zene koje budu u Austriji javljati,..da imamo neko mjesto na kojem mozemo pricati o svemu,savjetovati se i slicno,..Osobno i ja imam mnogo pitanja ponekad npr,.koji doktor je ovdje dobar,koji nije,..gdje kupiti nesto i slicne stvari pa se nadam da cemo se na ovoj temi naci i naravno druziti,pomagati i sve ostalouser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 1:33:40   
visnjica1
Evo kao sto ti napisa u pp zub me boli cijeli dan i mozes misliti da mi je bilo mrsko skuhati zalfiju cijeli dan, i evo trpim bolove bezz, sad sam uzela malo sode rastopila pa nakapala na meso oko zuba, jer mi 2 god izbija dvadesnjak a ne moze da izbije pa se meso upalilo, user posted image i sve odgadjala zubara i sad kada sam user posted image patim se.Ama i ja se nadam da ce nam se prikljuciti u sto vecem broju, kako da ne uvijek imam pitanja.
Kako je u K.jel hladno, kad ce vam grijanje pustiti, kod nas se smrze a grijanja ni na vidiku user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 1:39:49   
Bihter
Imas pp mila..

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 9:27:06   
veeseelaa
ah vidi vidi ko je sve u Austriji, sad znam s kim ću piti kaficu kad me put naneseuser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 9:33:45   
SailorMoon
Imate i Sara.at. Ona je u Linzu. Javi ce vam se kad se vrati iz BiH otisla mami....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 9:53:53   
Mya_81 RR
Sve mi se nekako u glavi vrti da je tema jedne prilike već bila otvorena, ali ne uspjeva mi da je pronadjem preko pretraživača.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 11:35:07   
visnjica1
Pa nece te nam ukinuti ovu temu user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zenice RR u Austriji
11.10.2012 16:00:10   
Bihter
Stvarno sam po cjelom portalu trazila i nisam nasla slicne teme,..nadam se da nas necete zakljucatiuser posted image zeniceee iz Austrije gdje ste,.nije valjda da nas je ovako malouser posted image Vesela tebi bujrum bogami kad god pozelis user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zenice RR u Austriji
12.10.2012 15:46:15   
Andy_Bec23
Ja sam u Becu ajte kodmene :-)user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zenice RR u Austriji
12.10.2012 15:50:06   
Bihter
Rado bogami user posted image Hvala na pozivu Andy,..i tebi bujrum kad budes malo juznije bila,..Kärnten..user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zenice RR u Austriji
12.10.2012 16:10:57   
Mya_81 RR
Ma, nisam mislila na zaključavanje već na spajanje s postojećom, ali je nisam pronašla, a bila sam sigurna da su temu već jednom nekad otvorile žene iz Austrije. Možda me samo sjećanje ne služi najbolje user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zenice RR u Austriji
14.10.2012 23:19:56   
Andy_Bec23
Unswr Felix Baumgartner.... Gratuliere.... I sta kazete?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zenice RR u Austriji
14.10.2012 23:32:05   
visnjica1
Nista znacajno, uz tolike pripreme i zastite i nije mu moglo biti nista, a eto makar u necemu Austrijanac dobar user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zenice RR u Austriji
15.10.2012 7:42:34   
Andy_Bec23
Bas me zanima bil mogla ti to radit? Uz sve zastite koje je on imao? Ja mislim da nebi i nevjerujem da je tako lako. A ovo je stvarno nesto posebno... Skociti samo tako iz svemira u zemlju je velika stvar i pri tome oborit 4 rekorda.... Mislim da je to nesta posebno....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zenice RR u Austriji
15.10.2012 17:00:04   
visnjica1
Da mi je to zanimanje mozda i bih mogla, jer nakon 5 godina pripreme i toliko sigurnosti oko njega i sam je dr.rekao ako si pratila sinoc da mu nije moglo biti nista jer je bio u potpunoj zastiti, naravno svaka cast njemu moras imati veliku hrabrost za to, ali kad sagledas nije neste pretjerano, moje misljenje

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 0:20:21   
Bihter
Hallo mädchen,wie geht`s euchuser posted image Nema nas nesto puno na temiuser posted image Mislila sam da ima vise zenica sa rr koje zive u Austrijiuser posted image Jaaaviteee nam se,..a naravno i ostalima bujrumuser posted image Visnjice di si ti,..nema te nigdje user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 0:30:01   
visnjica1
Hej Bihty evo me bona, ne mogu da se namjestim nikako beba narasla pa joj mali pupoo, ja pocela s pripremanjem robice odvajala sto oprati sto je veliko i tako da se lagano moze pripremiti i ispeglati jer nikada se ne zna kada bebac moze vanka, kako si ti, sta ima kod tebe, jesil kupila onaj krevet.

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 0:48:27   
Bihter
Oh masallah,..pa ti si se znaci vec pripremas pomalouser posted image Bas mi je drago,..zvucis dobrouser posted image I jesi li smislila ime za user posted image ,.naravno ako se smije znatiuser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 0:51:53   
visnjica1
Pa cekamo da nam potvrdi tacno spol bebaca kada nam je rekao u 4,5 mjesecu i od tad bebac se krije, pa se nadam da cu sada vidjeti spol bebaca imamo uskoro termin akb, pa da juce sam usla u 35 sedmicu vakat je da se polako pripremamo, a crko trazeci recept za jedne suhe kolacice prave su u kalupima i ne mogu naci nikako user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 0:57:01   
Bihter
Ah bebalo se sakrilo od mamice,..srce malo.. Ma ne sekiraj se mila,..saznat ces akobogdauser posted image A kakve kolacice spominjes,..prestao te zub boliti pa odmah na kolacice prelazisuser posted image Salim se malo,..kakav ti recept treba,.mozda mogu pomociuser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 1:00:19   
visnjica1
A jesu me zubi prestali nije skroz ali bitno je da je otok spao, ih vec sam ja pravila u subotu kolac neka mama je postavila pa mi se dojmio ukusan i tako i bi, a ovo su suhi kolacic idu uz kafu ili caj ko keksici a bas ukusni budu i znam da s epeku u kalupima tijesto bude fino izradjeno pa ga valjas po ruci eto haahah, al sve sam obisla nemaaa ima ju vanilice ali nije to to user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 1:09:16   
Bihter
Ajoj,..nemam pojma,..pa mozda da probas na temi o kolacima da upitas da nema koja clanica receptuser posted image Ja sam inace lala kad je pravljenje kolaca bilo u pitanju ali eto u zadnje vrijeme sam na rr vidjela par jednostavnih recepata i uspio mi kolac samo takouser posted image user posted image user posted image Zadnji sam pravila,zove se Cudo od cokolade,..prefiiin kolac njam njam i lako ga za napravitiuser posted image A ima i jos jedna stranica na kojoj ima super recepata,..poslat cu ti na pp da ne bude da je reklama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 1:12:43   
visnjica1
A napokon sam naslaaaaa yupi sutra cu akb praviti jer ih bas volim, a u user posted image svasta naumpadne..
Sta ima kod tebe, kako si ti, jel to dragi na poslu .

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *