|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Postupci medicinski potpomognute oplodnje u C...
10.4.2008 20:23:31   
DA1979
Pozdrav svima! Ja sam novi član i trenutno se pripreman da idem na drugi ivf kod Dr.Čehića u Zenici. Zanima me da li je itko išao  kod tog doktora i kakva su mu iskustva. Oboje imamo 29 godina i u braku smo već 9 godina. Za doktora mogu reći sve najbolje!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2011 11:03:39 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: IDEM NA IVF KOD DR. ČEHIĆA
10.4.2008 23:36:57   
miha
DA1979 sretno.....user posted image .
nisam bila kod dr.čehića,ali ću ovaj mjesec otići kod njega na konsultacije.željela sam da te podržim,ohrabrim i da ti kažem čuvam ti fige.samo hrabro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
napiši nam zbog čega idete na IVF,koja je dg.koliko košta postupak

(odgovor članu DA1979)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: IDEM NA IVF KOD DR. ČEHIĆA
25.4.2008 16:03:43   
ja_25
Zanima me vasa iskustva sa dr. Cehicem i uopce sa tim Centrom za humanu reprodukciju? Koliko se ceka? Koliko kosta cijeli postupak?

Puno srece vam zelim!user posted image

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: IDEM NA IVF KOD DR. ČEHIĆA
25.4.2008 19:45:28   
medolino
sretno i da sve uspije i bude kako treba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: IDEM NA IVF KOD DR. ČEHIĆA
26.4.2008 7:26:33   
mimy
sretno da1979... da sve uspije kako treba....

usput... dobro nam došla... u našu porodicu...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu DA1979)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: IDEM NA IVF KOD DR. ČEHIĆA
28.4.2008 13:00:29   
eris
Nemam ličnog iskustva, ali čula sam da su dobri i da je klinika odlično i savremeno opremljena.
sretno da ti bude!

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 6
   Postupci medicinski potpomognute oplodnje u C...
29.4.2008 23:20:07   
zuta
Zdravo.Ja se javljam rijetko ali povremeno pratim forum.Lično sam imala iskustva sa čehićem,radila sam 2 puta IVF-ICSI,nemogu se baš pohvaliti ali nije bitno.Samo vas upozoravam da pazite kako vas kljuka sa hormonima.A što se tice plaćanja,nisam baš sigurna jer ja idem preko fonda solidarnosti a čitala sam da je usvojen zakon i za druge kategorije osim RVI populacije jer centar je osnovan na osnovu RVI.Malo bolje se informisite o plaćanju,jer se nešto šuška dace socijalno snositi jedan dijo.OD SVEG SRCA VAM ŽELIM USPJEH A NE RAZOČARENJA KOJA SAM JA DOŽIVILA,ALI ŽIVOT IDE DALJE.SRETNO

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2011 11:03:49 >

(odgovor članu eris)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *