|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokloni...
15.2.2011 20:52:20   
jasmin
Toliko su me odusevili vecerasnji pokloni da sam ih pozeljela podijeliti s vama.Uostalom,lijepo je i da imamo temu na kojoj cemo pisati o poklonima koji su nas odusevili,obradovali,pa makar bilo nesto `sitno`.
Romanticna lampica koja ce mi stajati na krevetu(podloga srce,gumbic za paljenje srce i ruza u sredini-mijenja boje dok svijetli)
user posted image
Svijeca s mirisom jagode u staklenoj casi
user posted image


Pisite o vasim dragim poklonima :)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pokloni...
15.2.2011 20:58:21   
SdZ
Bas zanimljivi i lijepi pokloni. Nek' su hairli, draga Jasmin.
Ja samo da se prijavim na ovu temu, pa budem, ako Bog da, nekad pisala.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pokloni...
16.2.2011 22:11:59   
malena.
Slatko....svaki poklon je lijep na svoj nacin a mislim da bas za ovakve praznike i ide nesto tako...ja sam dobila cvijece(crvene ruze) i malo srce na kojem pise volim te...i bas su mi dragi takvi pokloni....vise im se obradujem nego nekom nakitu,parfemu...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pokloni...
16.2.2011 23:00:26   
Hannan
Slatki pokloni Jasmin :) pretpostavljam i od koga su :)



_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pokloni...
16.2.2011 23:01:58   
jasmin
malena. nije poklon za praznik,vec je neko bio na putu 4 dana,pa je ovo poklon s puta.
A Hannan zna ko :)!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pokloni...
17.2.2011 13:37:40   
SdZ
Ja sam sinoc od svoje tetke dobila parfem i rahat lokum, mmm. Bas me obradovala.
Evo, mama mi javlja da mi je kupila u Mostaru rolku, dusa moja.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pokloni...
17.2.2011 13:44:22   
Lady26
Mene je mm iznenadio neki dan tacnije za Dan zaljubljenih...dosao je po mene na posao da popijemo kaficu, kad u ruci mu stoji kutijica, meni poznata od prije...nisam mogla vjerovati...SAT....prelijep, ko zna koji po redu u kolekciji, luda sam za satovima a muzek to zna...poslije smo setali i kupio mi je i jedne nausnice...
Nista od toga nije skupo, nije dao velike novce, ja ne gledam na cijenu ali meni je to kao da nejvrednije na svijetu user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pokloni...
17.2.2011 13:46:38   
Lulu_08
Za Valentinovo su u vrtiću pravili crteže kao poklon za mame. Luna je išrala crvenom bojicom jedan papir, bez ikakvog reda, ali je za mene jedan od najdražih poklončića do sada!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pokloni...
5.8.2011 12:51:17   
Anoniman
sta ja da kupim mome muzu za rodjendan a da nije parfem ili deo gardarobe vec nesto onako finouser posted image imal ko kakvu ideju user posted image  

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:02:18   
mamabb
Kaiš, sat, one džidže za manžetne, novčanik, pribor za brijanje, torbica za dokumenta...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:09:39   
balasgirl
Triputmama sa dobrim kvalitetnim satom nema greške. Ako je pušač neki dobar upaljač (ja bratu poklonila zippo i ugravirala nešto na poleđini), poklon bon u nekom spa centru, a možeš se i ti malo "doćernut" malo halteri, seksi veš, dirty talk, ovo ono (budi sve što do sad nisi) pa ga iznenadiš.....

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:19:13   
mala86
ja svom kupim slatkise user posted image user posted image user posted image
al stvarno tako sam prosle godine,sve ono sto voli,naravno da je moro podijelit s nama user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
5.8.2011 13:21:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:25:33   
balasgirl
Ja sam za prvu godišnjicu kupila mužu Fossil sat, koji i dan danas nosi, ono kao prva godišnjica pa da se ne štedi, al je zato svaka naredna bila sa "skromnijim" poklonom.

Znam da i nije neka ideja, al možda možeš i neki lijep mobitel.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:43:14   
de_de
Pored novcanika meni je lijep poklon i privjesak za kljuceve na koga se snime fotografije, negdje sam citala da to sad ima i kod nas, a nije toliko skupo (na koji mozes snimiti vase najdraze slike), zatim torba  za laptop, ili neki dodatak za kompjuter (volan ako voli igrati igrice vezane za autoutrke, dzojstike, ako igra fudbal..., neki neobican opticki mis ili tastaturu), masaznu fotelju (e to je najbolji poklon za mm), ali za nju trebas izdvojiti malo vise para.... i naravno tortu koju si sama napravila


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:51:26   
Lady26
Meni je sat najbolji poklon (meni naravno user posted image da neko pokloni) i ove cu ga godine dobiti za godisnjicu Mraka user posted image
Ne mora biti skup, to mi nije mjerilo, samo nek je neobican...ovaj kosta svega 20KM ali je neobicna narukvica, od perlica sarenih a "baza" sata u obliku srca user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 5.8.2011 13:53:20 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:51:43   
R&T@
IZVORNA PORUKA: de_de

i naravno tortu koju si sama napravila



MM bi mislio da ga zelim poslati na infektivnuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pokloni...
5.8.2011 13:55:26   
sarisari
ja mm uvijek pitam sta bi zelio da mu kupim ili idemo zajdeno da on izabere sta mu se svidja, shvatam faktor iznenadjenja medjutim ako mu se to nesto ne svidi onda i nije neko iznenadjenje zato je najbolje da sam izabere:), a ti ga kod kuce dodatno iznenadiuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
5.8.2011 13:57:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pokloni...
5.8.2011 14:01:25   
Lady26
Mene muz samo pita : koje ces boje narukvicu user posted image ? (misleci pri tome na sat), fakat ali fakat uzivam u njima, bilo da su 10-50-100KM uopste mi nije bitno...pogrijesiti ne moze user posted image
Dok ja njega pitam sta bi volio...ili da sam izabere...to mi je super user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pokloni...
5.8.2011 14:03:17   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Lady26

Mene muz samo pita : koje ces boje narukvicu user posted image ? (misleci pri tome na sat), fakat ali fakat uzivam u njima, bilo da su 10-50-100KM uopste mi nije bitno...pogrijesiti ne moze user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ma legenda si! koliko ih onda imas? user posted image

Ja kao i Iman - ili odemo zajedno pa da izabere onaj kojem je rođendan ili vec natuknemo dosta ranije.


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pokloni...
5.8.2011 14:05:16   
sarisari
uhhh moj spisak rodjendanskih zelja bude malo veci pa ga polahko suzavam dok ne odaberem nesto prikladnouser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pokloni...
5.8.2011 14:08:57   
M kao Mama
Sa satom dobrim nikada nećeš pogriješiti,a ti znaš šta tvoj muž voli išta mu treba.

Ja isto volim satove i nakit, tako da to su pokloni koji me najviše obraduju, mada znate kako kažu poklonu se ne gleda u zube, svaki poklon je znak da je neko mislio na tebe, i svaki put se obradujem kao malo dijete

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pokloni...
5.8.2011 14:09:45   
koka i po
ja sam malo poteska na poklonima.
nije vazna vrijednost koliko originalnost.
e vrh mi je bio kad sam za rodjendan dobila od muza strample i vunene carape user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pokloni...
5.8.2011 14:20:13   
Anoniman
eh moj muz je malo komplikovan  sata ima 3 slabo ih nosi prekprosle sam mu jedan od sOliver poklonila i taj zavrsi u kutiji ,kravati ima i nosi ih bas kad mora, igrice raznih vrsta ne igra , a gardaroba vec ispala odavno jer kad dodje do nesto lijepo ja i on imamo razlicite ukuse user posted image ramovi i privezci sa slikama ne voli,  ustvari sta kod da mu poklonim lepo se on zahvali ali .......... vidim nestane ga user posted image stvarno sam out of ideja  tesko za njega sta nac osim torte koju mi uvek spominje kad smo se tek uzeli sto sam pravila da bi je opet rado jeo user posted image drugo nista ne mogu smisliti , neka onako fina, specijalna sitnica user posted image user posted image uf

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *