|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smeđi iscjedak
23.9.2009 16:42:21   
ale1981
Jučer mi se pojavio trenutni smečkasti iscjedak uz oštru i trenutnu bol, jel bi to mogla bit ovulacija?Otprilike mi je sredina ciklusa!
Ne mogu si računati plodne dane zbog nejednakih ciklusa!

Zna li netko nešto o tome?

........Sretno svima.......

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:08:50 >


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 16:56:42   
od 3.5.2008 u braku
meni je se pojavio,i poslije me je svunoc kiselina mucila,ev i sada je pocela ,samo sto sam pojela bajramsku baklavu,ne znam sta cu s tim

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:09:04 >

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 17:31:33   
sarisari
Cure i meni se bas neki dan pojavio taj smeckasti iscjedak ne znam je li ovulacija, mislila sam da kada budem isla ljekaru pitam ga sta bi moglo biti, a trebala bih za od prilike 20-30 dana na kontrolu pa cu pitati, a valjda nije nista strasno i nece nista biti do tada

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:09:18 >

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 17:34:00   
sarisari
Zaboravih napisati da mi se to isto desilo jednom davno i da tada kada sam otisla na pregled da mi je dr. rekla da je u pitanju ovulacija i da se ne kada moze pojaviti taj iscjedak, a nekad ne, znaci nije nista strasno.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:09:32 >

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 17:39:33   
Leva
Probojna krvarenja u sredini ciklusa mogu znaciti samo dvije stvari: implantacijsko krvarenje ili hormonalni poremecaj. Koliko je meni poznato treca opcija ne postoji.
Sretno!!!
Za vrijeme ovulacije ne dolazi do probojnih krvarenja samo se pojavljuje rastezljiva plodna sluz (prozirna je)

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:09:43 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 18:59:36   
ale1981
user posted image user posted image user posted image nije probojno krvarenje, nego smečkasti iscjedak, koji se pojavi malo na dnevnom ulošku i kad ga promijenim više ga nema

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:09:55 >


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 19:09:46   
Leva
Izgleda li taj iscjedak kao kada tek dobijes ili kada prolazi?

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:10:07 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 19:33:29   
ale1981
pa ni jedno ni drugo, šmeđi je, al je onak nekak rijeđi...user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:10:18 >


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 19:38:18   
od 3.5.2008 u braku
tako je i u mene bilo ,malo se pojavilo i kad sam se saprala i promjenula dnevni ulozak nije se vise javljalo al imala sam nekakav pritisak,ko da cu dobiti,

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:11:16 >

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 19:42:32   
Leva
Mozda se mogao pojaviti i od upale. Ne znam stvarno user posted image
Ja bih na vasem mjestu otisla kod ginekologa na pregled, objasnila mu sta me muci i barem utvrdila na cemu sam. Ovako se sve svodi na nagadjanja.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:12:28 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smeđi iscjedak
23.9.2009 20:12:20   
ledy blue
Ma nebih da bezveze zabrinjavam ,,al ako je to neki iscjedak jos popracen bolom ..mislim da bi se trebala javiti svom ginekologu..jer opreza nikad dosta..moja sestra je imala slicne simptome samo sto joj nije bio bas smedji iscjedak vec vise kao blago krvarenje uz ostar bol ..kad je imala ''čokoladnu'' cistu..,mislim da ti je najpametnije da te pogleda doktor..

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:12:39 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 9:42:37   
Teacherka
Ja sam prije par dana postavila slično pitanje pa mi rekoše da bi mogao bit neki hormonalni disbalans...  Nego, ima još.. nakon nekih 5,6 dana tog ''smeđkastog shita'' pojavljuje se slabija sluz, ono isto kao za vrijeme ovulacije i jutros je baš ima punoi onakva je ko po definiciji user posted image ( BTW nema šta nisam pročitala o svemu tome ) al nije mi logično da mi je ovulacija danas budući da bih trebala dobit 27.sept.  Uz to imam policistične jajnike,povremeno neredovne user posted image , na početku ovog ciklusa sam pila po litar macine trave i uzimala šumeći C vitamin, poslije postila i bila malo pod stresom i onda smeđkasto i sad ovo.... user posted image user posted image user posted image E hajd sad da vas čujem...user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:12:52 >


_____________________________

18.06.2010. na svijet je došao mali Bekir, moje malo sunce

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 9:51:05   
Leva
Teacherka ti si totalno skolski slucaj user posted image
To smedjkasto u sredini ciklusa je nastalo od upotrebe macine trave. To se cesto desava i ja znam jako puno zena kojima se ista stvar desila. Ne brini sve je ok user posted image . Macina trava sadrzi biljne hormone koji su vjerovatno u tvom organizmu bili visak i zbog toga si prokrvarila (i to se zove probojno krvarenje). Preporucila bih ti da je ne pijes vise, pokusaj mozda sa vrkutom ili zdravcem. A ovulacija moze biti bilo kada u toku ciklusa nemoj biti previse iznenadjena. Cula si vjerovatno za zene koje su pokusavale u periodu od 11 do 18 dana "ubosti" i nisu uspjele i na kraju su zatrudnile dok su imale odnose za vrijeme user posted image . Preporucujem ti da kupis LH trakice ako radite na bebi i da na taj nacin odredis O.
Sretno user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 24.9.2009 10:13:05 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Teacherka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 13:06:22   
Teacherka
Leva , hvala puno!  Konačno nešto konkretno da čujem...

_____________________________

18.06.2010. na svijet je došao mali Bekir, moje malo sunce

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 19:41:59   
mina minka
i meni se pojavljuje taj iscjedak i meni je gin rekao da moze bit za vrijeme ovulacije mada ja ne vjerujem.sad vadim hormone pa bas cu vidjet jel u pitanju kakav poremecaj

(odgovor članu Teacherka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 19:47:44   
marinela
Moja kuma redovno svaki mjesec ima taj iscjedak,na pocetku kad joj je pocelo pripala se i otilsa ginicu,i on joj je rekao da joj je to ovulacija i da da napomenem isla je njemu bas kad joj je bio taj iscjedak,i on joj rekao kako neke zene imaju takve znake ovulacije....i da treba biti hapy jer ce uvijek znati kad joj je O i kad se treba keksatuser posted image user posted image Eto.....al ja bi u tvom slucaju ipak otislaa svom doktoru,sto je sigurno sigurno....

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 19:56:04   
od 3.5.2008 u braku
a u mene je O bila od 9.09-14.09. a neki dan mi se samo malo ukazalo smeđkasto na gacicama,ne znam sto,od tada se vise ne pojavljuje,a treba mi doci 27.09

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 19:56:37   
od 3.5.2008 u braku
sta moze biti u mom slucaju???zna li ko???

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 19:58:29   
marinela
Mozda ti je O kasnila...neznam,stvarno nisam pametna....user posted image

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 20:01:53   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: od 3.5.2008 u braku

a u mene je O bila od 9.09-14.09. a neki dan mi se samo malo ukazalo smeđkasto na gacicama,ne znam sto,od tada se vise ne pojavljuje,a treba mi doci 27.09


ja sam ti vec negdje napisala , kod mene je tako bilo isto pa sam bila trudna sada neznam provjeri id doktoru uradi test i tako.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 20:02:17   
od 3.5.2008 u braku
hehe dobra si "nisam pametna",vidjecemo iza nedelje,sta ce biti jesam li user posted image ,ili ne?,jedva cekam,sta ima kod tebe

< Poruku je uredio od 3.5.2008 u braku -- 24.9.2009 20:04:32 >

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 20:03:34   
od 3.5.2008 u braku
pa neznam hocel biti pozitivno zbog toga jer tek za tri dana trebam dobiti,sta mislis da sacekam s testom

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 20:05:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: od 3.5.2008 u braku

pa neznam hocel biti pozitivno zbog toga jer tek za tri dana trebam dobiti,sta mislis da sacekam s testom

ja sam imala taj iscjedak par dana isto kao i ti i onda sam cekala da mi dodze mens. i nije je bilo ja nisam imala poima reko nesto nestima i hajd da uradim test kad eto i bi , tako je moja rodica isto imala pre neki mjesec ,  sada je na tebi da cekas ili da ubrzas :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Smeđi iscjedak
24.9.2009 20:10:40   
marinela
IZVORNA PORUKA: od 3.5.2008 u braku

hehe dobra si "nisam pametna",vidjecemo iza nedelje,sta ce biti jesam li user posted image ,ili ne?,jedva cekam,sta ima kod tebe

user posted image user posted image za tebe da budesuser posted image


Evo nista ja ruckim po obicajuuser posted image Beba dur gladnauser posted image

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Smeđi iscjedak
25.9.2009 10:51:52   
od 3.5.2008 u braku
hvala vam,kako mi je sad malo lakse,nekako osjecam da je u meni user posted image ,a i sinoc mi je se samo mali krugic pojavio smeđkast na vesu,jedva cekam ponedeljak da vidim da li sam user posted image ,i ja vama od srca zelim user posted image ,prave ste?

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *