|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:28:40   
Isha
Jutro zene,

Evo nam i novog mjeseca user posted image

Mom2b, otvori nam ovaj mjesec brzim i lahkim porodom, a mi cemo za tobom aBd user posted image .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:39:03   
Lejni
user posted image user posted image user posted image
Mom2B slazem se.
Neka u ovom mjesecu ozdrave sve user posted image i neka bude mjesec laganih poroda

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:49:40   
minie
user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:52:57   
Arijana2
Pozdravuser posted image da li imate problema sa niskim tlakom u trudnoci?Meni je pretezno nizak pa se osjecam nekako umorno,nestabilno,cak i mi se i zamanta pa se plasim.Prestala sam piti kafu u trudnoci a inace pijem.Kako vi deverate sa tim?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:56:54   
Isha

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdravuser posted image da li imate problema sa niskim tlakom u trudnoci?Meni je pretezno nizak pa se osjecam nekako umorno,nestabilno,cak i mi se i zamanta pa se plasim.Prestala sam piti kafu u trudnoci a inace pijem.Kako vi deverate sa tim?

Meni je inace pritisak 90/60, a sada u trudnoci 110/70 uglavnom. Na monente mi se zavrti i glavi, ali tada samo uspirim tempo i odmorim malo.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:57:44   
škorpija
IZVORNA PORUKA: ney75

Ja mislim da u Vojnoj vise ne moze na veliku uputnicu nego svaki put nova, ja sam uzela odmah 4.. ali pitacu u srijedu kad budem isla, pa cu ti javiti Skorpija

Važi draga, pitaj i od koliko do koliko sati se može doći na crtg i kojim danima, rade li subotom i nedjeljom 😊


Ja kopirala poruku sa januarske teme da ney75 vidi user posted image

cauchy dok je dešklo živahana sve je dobro, stvarno je olakšanje kad se beba stalno osjeti

Sanjalice probaj za željezo recept ne znam jesam li već pisala, 300 grama meda i 50 grama sjemenki koptive, meni je baš pomoglo, svaki dan kašiku

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:59:37   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdravuser posted image da li imate problema sa niskim tlakom u trudnoci?Meni je pretezno nizak pa se osjecam nekako umorno,nestabilno,cak i mi se i zamanta pa se plasim.Prestala sam piti kafu u trudnoci a inace pijem.Kako vi deverate sa tim?

i inače mi je nizak pritisak , au trudnoći pogotovo, ja pijem kafu dva puta dnevno, ujutro bijelu kafu, popodne espreso mali

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 9:59:39   
Sanjalica 85
Lejni slazem se sa tobom, da nam svim user posted image mjesec bude ljepsi i laksi od proslog user posted image user posted image i da nam Mom2B otvori sezonu ovomjesecnih terminusa, iako se prosverala kroz januar user posted image

Arijana meni je u pocetku bio pritisak 100/60, cak je znao ici i 90/50...kafu pijem jednu dnevno, i to ness, jer mi je od crne muka, i sto vise vode. Doktor mi rece i do 2.5 litre ali nema sanse toliko da popijem. Znalo mi se mantati, tako da pazi pri ustajanju i ne pravi nagle pokrete i uvijek imaj flasicu sa vodom pri ruci user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 10:05:17   
Sanjalica 85

IZVORNA PORUKA: škorpija

Sanjalice probaj za željezo recept ne znam jesam li već pisala, 300 grama meda i 50 grama sjemenki koptive, meni je baš pomoglo, svaki dan kašiku

Hvala puno, probat cu, samo sto kod mene nije zeljezo problem, njega ima podosta, eritrociti su mi u minusu. Mada mi dr rece da je to zeljezo ustvari kamuflirano, jer pijem one vitamine i dodatke za trudnice...da su hemoglobin i eritrociti pokazatelj anemije u trudnoci. Mislim da sam vidjela da u DM-u ima da se kupi taj med user posted image Odoh sad na pauzi da pogledan, taman malo noge da protegnem user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 10:29:51   
ney75
Jutro :)
Skorpija vidjela sam odgovor :D ja znam da je od 8 do 10 ujutro ctg, jer sam pitala kad sam zvala da se narucim za kontrolu, samo da pitam jos onda ima li vikendom :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 10:48:23   
Isha
Spisak aktivnih trudnica u 2016

FEBRUAR 2016

31.01. Mom2b user posted image
05.02. _ayla_user posted image
25.02. Andjela user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa

AVGUST 2016

03.08. nudzejma

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak
26.09. Lejni

< Poruku je uredio Isha -- 1.2.2016 11:03:48 >

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 10:54:28   
Isha
Ako sam koga izostavila, ili promijenila spol djeteta javite mi user posted image .

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 11:13:57   
cauchy
Draga, i ja sam uvijek imala nizak pritisak, pa tako i u trudnoci, a posebno sad kad koristim nitroglicerinske flastere. Ne prelazi 100 sa 60, al ljekari to ne smatraju problemom. Jedino ti mogu preporuciti sto vise tecnosti, slanije supe i inace slaniju hranu.
Cak i cokolada (slatko inace) zna podici pritisak.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 11:42:32   
blossom
Cao zenice user posted image

Tu smo i mi, nakon lijenog vikenda user posted image

cauchy drago mi je da si nam dobro i opet vesela user posted image

Za vas koje ste jos uvijek u potrazi za odjecicom, snizenje je u lindexu.
Moja seka se u subotu nakupovala svega za bebanu user posted image Malo mi zao sto nisam mogla da i ja idem u shopping ali tetka je sve nadoknadia user posted image

Nasla sam recept za nervozu u nogama navecer, pa sad malo bolje spavam. Masazno ulje od lavande afrodita. Ne znam da li je placebo efekat ali mene umiri fino a i lijepo mirise. Pa eto, ako neko ima slican problem neka isproba user posted image

Ja sam ulijetala malo preko vikenda pa sam vidjela da nam se Amani porodila. Ne mogu da se sjetim da li sam joj cestitala (ovaj trudnicki mozak user posted image ) Pa u slucaju da nisam, sve najljepse roditeljima i da vam bebica bude zdrava i zivahna.. user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 12:06:38   
Daliyah92
IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdravuser posted image da li imate problema sa niskim tlakom u trudnoci?Meni je pretezno nizak pa se osjecam nekako umorno,nestabilno,cak i mi se i zamanta pa se plasim.Prestala sam piti kafu u trudnoci a inace pijem.Kako vi deverate sa tim?


Ja ne znam kakav mi je tlak bio, znam samo da kad god sam na kontroliu isla da je bio dobar. Ali isto sam tako osjecala se umorno cesto, i isto mi se znalo zamantati. Desava mi se i sad pocesto.
Meni su isto rekli da dosta vode pijem, sto ja cesto zaboravim a ne mogu vala ni popiti previse. Pomagalo mi je najvise kad izadjem na zrak, ili otvorim prozor pa legnem pored user posted image
Bas juce kuham i samo mi se tako zamantalo pa sam morala otvoriti iako je hladno.

I da, nisam ni ja pila ness (a kafu pogotovo jer je inace ne pijem). Tek sam ove sedmice pocela ponovo.


< Poruku je uredio Daliyah92 -- 1.2.2016 12:10:06 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 12:23:46   
Vrtni patuljak
Ja sam oduvijek niskotlakas, pa tako i sad 100/60- kafu nikad nisam voljela piti a sad pogotovo. Obori me pritisak pa odmah mogu zaspati, malo legnem i bude mi bolje. Otvoren prozor pomaze, mada ja pijem dosta vode. U fazi sam da mi se stalno pije jogurt koji obara pritisak, pa je to malo nezgodno, ali devera se. Meni se cini da je najbolje leci dok ne prodje user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:03:32   
Lejni
Moj je inace uvijek nizak i to bas dosta, nekad se jako priblize pa i to zna biti lose. Ali probleme sa niskim pritiskom vucem godinama vec. Kakav ce mi biti u trudnoci ne znam.

Kao sto pomenuse zene malo slanije supe, meni su nekako najslanije one pijevac i bistre. Malo svjezeg zraka.



_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:04:50   
Lejni
Isha mogla si meni neki spol po osjecaju dodati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:12:38   
minie

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdravuser posted image da li imate problema sa niskim tlakom u trudnoci?Meni je pretezno nizak pa se osjecam nekako umorno,nestabilno,cak i mi se i zamanta pa se plasim.Prestala sam piti kafu u trudnoci a inace pijem.Kako vi deverate sa tim?


Kod mene je inace nizak pritisak, a i u trudnoci sad, zna mi biti 90/60, a obicno je oko 100/70 i otkucaji srca izmedju 80-90. Ali kada mi izmjeri dr uvijek budu 125/80 user posted image

Kafu isto nisam pila, nisam neki "kahvedzija", sad popijem na poslu, ali opet mi tako nekad opadne da jedva gledam.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:13:15   
Beba_Bu

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdravuser posted image da li imate problema sa niskim tlakom u trudnoci?Meni je pretezno nizak pa se osjecam nekako umorno,nestabilno,cak i mi se i zamanta pa se plasim.Prestala sam piti kafu u trudnoci a inace pijem.Kako vi deverate sa tim?


Draga moja, ja imam inače nizak pritisak, 110/60 , a sad mi je 80/50 , 85/55 , 90/50 ..Tako mi varira..Ali mi takav odgovara :)

Blossom moja seka se takođe iskupovala za mene :D Inače prvi put postaje tetka ^_^ Bude u Medini,baš sutra idem po paket :D vidim da se jako raduje :D Dok sam ja s njene strane već 4 puta tetka :D A samo smo nas dvije u mame heheh :)

Uh...Evo mog Februara i Marta.. user posted image user posted image Za 8 dana u 9mj. :D Pa s Božijomvoljom :D

Još ne mogu nigdje da nađem sivu baby torbu.. Izludi me..Inače sam teška na odabiru i ukusu..Treba mi torba baby siva,po mogućnosti tamnije siva..Ako neko zna gdje ima da mi proslijedi link i sl. Ili sutra cu za SA , pa ako ima neka radnja da mi preporuče Sarajke :*user posted image



_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:17:41   
minie
Isha pored mog imena mozes staviti user posted image , ne znam kako nisam ranije stavila :)

A to za puno vode, zar ljudi koji imaju visok pritisak ne trebaju da piju sto vise vode pa putem izmokravaja spustili pritisak user posted image Ja popijem tecnosti bas dosta.

A cauchy meni slatkisi podignu pritisak, ali ne smijem ja to user posted image , odose onda brojke na vagi u nedogled.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:29:33   
Isha

Spisak aktivnih trudnica u 2016

FEBRUAR 2016

31.01. Mom2b user posted image
05.02. _ayla_user posted image
25.02. Andjela user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa

AVGUST 2016

03.08. nudzejma

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak
26.09. Lejni user posted image user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:40:59   
cauchy
Minie, meni su u bolnici na svakoj viziti govorili da pijem što više tečnosti jer mi je pritisak uglvnom bio 90/60.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:42:13   
Lejni
Isha user posted image user posted image

Nesto i ja imam taj osjecaj user posted image user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 14:53:57   
Isha

IZVORNA PORUKA: Lejni

Isha user posted image user posted image

Nesto i ja imam taj osjecaj user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Nesto mi je tvoj nick njezan, pa valjda zbog toga user posted image .

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *