|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nakon mesne i 7 manje nova dijeta
10.4.2010 16:37:10   
luna77
uspjela sam skinuti 7 kg s mesnom tj proteinskom ali mi meso sad izlazi an usi pa sam nasla novu dijetu raznovrsniju zovu je u 3 tjedna 10% manje? nasla sam je na Coolinarki.jeli je tko probao ne izgleda mi bas teska




1 TJEDAN (cisti)

1 DAN- SVE POVRCE
-kuhano,sirovo, salate kuhane i sirove,moze i krumpir salata ili grah salata,apsolutno sve,zacinjeno bilo kojim zacinom i s maslinovim uljem.

2 DAN-SVE KUHANO MESO
-mogu i naresci,hrenovke,kobasice,spek,sunka,prsut,riba,sve samo da nije peceno na ulju.

3 DAN-RIZA I ZGANCI
-riza i zganci samo s vegetom i mozes zaciniti s malo maslinova ulja

4 DAN- MLIJECNI DAN
-SVE- apsolutno sve vrste sireva i jogurta,ali cistih bez voca ili povrca, mlijeko,vrhnje i dr.

5 DAN- JAJCANI DAN
-jaja pecena,kuhana, bilo kakva sa zacinima i maslinovim uljem

6 DAN- VOCNI DAN
-frisko voce,kuhano voce BEZ SOKA (kompot bez secera), konzerve voca-bez soka, suseno voce (orasi i drugo)

7 DAN-MESNI DAN
-kakvo meso hoces,smo ne pohano,ako ne zelis meso moze i riba.


2 TJEDAN (mjesani)

1 DAN-POVRCE I KUHANO MESO
-ne mjesaj s mahunarkama,rizom i krumpirom,sve ostalo moze (moze i riba umjesto mesa i peceno samo nikako pohano)

2 DAN-MESO I POVRCE
-kao i prvi dan,ako neces meso moze i riba.
- na koji god nacin hoces

3. DAN- RIŽA SA POVRĆEM

4 DAN-MLIJECNI DAN, SALATE,VOCE I JAJA

5 DAN-JAJCANI DAN,SALATE,VOCE I JOGURTI

6 DAN-VOCNI DAN
-ne mjesaj nista s vocem.

7 DAN-MESNI DAN
-PECENO.....S POVRCEM ali ne mjesaj s mahunarkama,krumpirom ili rizom i ne pohano.




3 TJEDAN-isti kao prvi (cisti)

NAPOMENA-jedes u neogranicenim kolicinama,umjesto masti i ulja upotrebljavaj maslinovo ulje, hranu smijes soliti,zaciniti s bilo cim ali nema zaprske ni bilo kakvog KRUHA.
Pazi da ne mjesas meso s rizom,mahunarkama ni krumpirom.

Ova dijeta je 100% sigurna i u tri tjedna izgubis 10% tjelesne tezine.Nakon treceg tjedna javlja se stagnacija,ali onda nakon nekog vremena opet se strmoglavo mrsavi.
Ako se nastavlja sa dijetom pocinje se naravno od prvog tjedna.

PICE-kava bez secera i mlijeka,nezasladjeni caj (moze natreen) i voda.
 
Sto mislite.
sorry na fontu i veličini slova neznam kako da ih smanjim a ovo samo copy/paste da neprepisujem
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta
10.4.2010 18:41:53   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: luna77

uspjela sam skinuti 7 kg s mesnom tj proteinskom ali mi meso sad izlazi an usi pa sam nasla novu dijetu raznovrsniju zovu je u 3 tjedna 10% manje? nasla sam je na Coolinarki.jeli je tko probao ne izgleda mi bas teska




1 TJEDAN (cisti)

1 DAN- SVE POVRCE
-kuhano,sirovo, salate kuhane i sirove,moze i krumpir salata ili grah salata,apsolutno sve,zacinjeno bilo kojim zacinom i s maslinovim uljem.

2 DAN-SVE KUHANO MESO
-mogu i naresci,hrenovke,kobasice,spek,sunka,prsut,riba,sve samo da nije peceno na ulju.

3 DAN-RIZA I ZGANCI
-riza i zganci samo s vegetom i mozes zaciniti s malo maslinova ulja

4 DAN- MLIJECNI DAN
-SVE- apsolutno sve vrste sireva i jogurta,ali cistih bez voca ili povrca, mlijeko,vrhnje i dr.

5 DAN- JAJCANI DAN
-jaja pecena,kuhana, bilo kakva sa zacinima i maslinovim uljem

6 DAN- VOCNI DAN
-frisko voce,kuhano voce BEZ SOKA (kompot bez secera), konzerve voca-bez soka, suseno voce (orasi i drugo)

7 DAN-MESNI DAN
-kakvo meso hoces,smo ne pohano,ako ne zelis meso moze i riba.


2 TJEDAN (mjesani)

1 DAN-POVRCE I KUHANO MESO
-ne mjesaj s mahunarkama,rizom i krumpirom,sve ostalo moze (moze i riba umjesto mesa i peceno samo nikako pohano)

2 DAN-MESO I POVRCE
-kao i prvi dan,ako neces meso moze i riba.
- na koji god nacin hoces

3. DAN- RIŽA SA POVRĆEM

4 DAN-MLIJECNI DAN, SALATE,VOCE I JAJA

5 DAN-JAJCANI DAN,SALATE,VOCE I JOGURTI

6 DAN-VOCNI DAN
-ne mjesaj nista s vocem.

7 DAN-MESNI DAN
-PECENO.....S POVRCEM ali ne mjesaj s mahunarkama,krumpirom ili rizom i ne pohano.




3 TJEDAN-isti kao prvi (cisti)

NAPOMENA-jedes u neogranicenim kolicinama,umjesto masti i ulja upotrebljavaj maslinovo ulje, hranu smijes soliti,zaciniti s bilo cim ali nema zaprske ni bilo kakvog KRUHA.
Pazi da ne mjesas meso s rizom,mahunarkama ni krumpirom.

Ova dijeta je 100% sigurna i u tri tjedna izgubis 10% tjelesne tezine.Nakon treceg tjedna javlja se stagnacija,ali onda nakon nekog vremena opet se strmoglavo mrsavi.
Ako se nastavlja sa dijetom pocinje se naravno od prvog tjedna.

PICE-kava bez secera i mlijeka,nezasladjeni caj (moze natreen) i voda.
 
Sto mislite.
sorry na fontu i veličini slova neznam kako da ih smanjim a ovo samo copy/paste da neprepisujem




koliko vremena si bila na mesnoj i skinula 7 kg ...hmm ova dijeta izgleda bas jednostavno mislim za razliku od ostalih..ja nisam cula nista i mene bas zanima jel iko cudoo zeneee javite se i pomozite nam

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta
11.4.2010 9:56:18   
luna77
evo me nakon prvod dana skuhala grasak malo začinila vegetom i na 2 minute samo na maslinovo a drugi obrok na isti način prokulice.izgurala ok i nisam bila gladna uz to 2 ness clasicc s vodom i natrenom ,
danas ću hrenovke i za drugi obrok jos razmisljam
inače sad sam kao beba slona 88kg na 170 cm :( a odlučila sam paziti 11 tjedana tj 3 kruga po 3 jer nakon 3 ide pauza tjedan.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta
13.4.2010 0:00:11   
Mostarka*
Mislila sam na ovu dijetu ali uvijek nadjem izgovor :-)
Ima li rezultata???
I ja sam je vidjela na toj stranici kazu da je super


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta
13.4.2010 0:08:52   
frenkoza
joj zene i ja cu na ovu dijetu.... ma meni ni jedna ne izgleda teska ni komplikovana, al ja sam karakter 0 bodova pa prekrsim nakon 2. dana.... valjda cu ovu izdrzati....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta
15.4.2010 10:56:01   
luna77
ja guram nisam se vagala jer me puca PMS pa i vaga pokaze kg vise neću da me deprimira

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta
4.6.2010 23:27:38   
Lulu_08
luna77 sta je bilo na kraju sa ovom dijetom, jesi li uspjela regulisati kilazu? :-)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *