|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Padovi malih beba
17.4.2008 11:06:59   
lenica
drage moje !!!
nećete vjerovati ali meni se to dogodilo
nadam se da se to nijednoj od vas nije niti će se dogoditi
Lena dugo nije mogla naučiti sama da se prevrće po krevetu i to se desilo tad,baš tad nauči
inače sve uvijek pripremim kad je presvlačim ali taj put mi ponestalo vlažnih maramica i otišla sam u kupatilo,ma to je veoma blizo i nije me bilo 30 sekundi ali to je bilo dovoljno za nju da se nađe na podu
e cure moje kao da mi je srce stalo raditi
vjerujte da je pala u nesvjest mislim da bih se bacila kroz prozor.......
samo sam šula zvuk  tufff i znala sam,bila je na stomaku  vrištala
nisam našla ni jednu plavicu a i nije baš tako visoko bilo pošto je presvlačim na krevetu
brzo se smirila mislim da se nije jako uarila već samo uplašila
jel se kojoj od vas nešto slično dogodilo????

pozdrav

< Poruku je uredio Hanady RR -- 4.5.2010 23:44:53 >


_____________________________

lenica
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 11:11:37   
haida
Draga Lenice....meni je moja malena spala sa kauča kad joj je bilo 6-7 mjeseci...to su bile sekunde...ja još bila tu i ne znam kako se to tako brzo desilo.....
Ja mislim da sam poblijedila....noge mi se tresle, srce hoće na nos da iskoći.....
Znam kakav je to osjećaj i nedaj Bože da joj se šta desilo...ne znam šta bi sebi napravila...ko što ti kažeš....skočila kroz prozor..

Ali vjeruj....nisi jedina

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 11:15:46   
M kao Mama
E drage moje nikada neću zaboraviti kada je moja Lajla sletila sa kreveta, to se desilo kada joj je bilo sedam mjeseci, spavala je, ja u kuhinji, čujem tup, a zatim vrisku, znala sam šta se dogodilo, dok sam došla do sobe hiljadu i jedna misao u glavi, na šta ću naletjeti, međutim, sve je dobro prošlo, bogu hvala, nije bezveze ona stara da malu djecu čuvaju meleci, ali moramo i mi paziti,

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 11:33:30   
Blue rose RR
Dobro došla u klub.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 12:21:01   
triplemama
Ja mislim da se to gotovo svakome desilo jer se djeca bukvalno počnu preko noći nauče okretati i onda nisi ni svjestan šta te snašlo.Nema ništa gore.

Uglavnom kada dijete padne(a nevide se nikakve ozljede), ako brzo prestane plakati sve je u redu,ali ako počne povraćati ili spava naobično dugo treba hitno doktoru.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 12:35:03   
majki
Evo malo crnog humora, znate kako mame nekad nešto kažu a i ne razmisle.
Ja kažem: zamalo mi se nije prevrnula sa kreveta na pod, jedva sam je uhvatila, a mama meni kaže: ah kolko ste vi (nas troje) puta meni padali, pa ništa.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 12:42:25   
akica b
Lenice,koliko je stara tvoja bebica?

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 19:52:41   
lenica
e cure moje baš ste me utješile,već sam pomislila da sam mama koja slabo brineuser posted image user posted image
Ja sam Neda a moja bebeca je Lena
pozzz

_____________________________

lenica

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 19:55:09   
lenica
Lena sada ima 8 mjeseci i 10dana

_____________________________

lenica

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 20:42:04   
amdi
Mojoj je danas ravno 9 mjeseci, a prije 10-tak dana mogla mi je tresnuti sa masine za vesuser posted image . Naime, ja sam svoju djevojcicu presvlacila na toj masini jer mi je tu najzgodnije- tu mi je sve, i samo se okrenem da bacim sadrzaj pelene u solju kad ono imam sta vidjeti, Nejla krenula da padne. I uhvatim ja nju za nogu nekako...
Mozete mislit kako sam se prepala, drhtala sam pola sata, zamislite da mi je pala sa te visine na plocice...
Naravno, vise je ne presvlacim tamo, vec na krevetu, ali to mi je jos gore, samo se vrti

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 20:44:33   
amdi
A strariji sin mi je pao sa kreveta puno puta, doduse kad je vec bio veci. Skace dijete po krevetu i tup, pravac na tjeme skoci...prevarilo ga...srecom nije mu nista bilo

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 21:58:28   
ebru
Moje misljenje je ipak da bebicu treba odvest pedijatru za svaki slucaj...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 22:23:23   
RAJA
Svima se to nama vjerovatno već desilo. Ja sam pošla do kuhinje samo da nešto uzmem a sina sam ostavila na sredini bračnog kreveta jer se nije još znao okretati, kad sam čula tup i plač ko bez duše sam dotrčala i imala šta da vidim ali na sreću nije mu ništa bilo za taj slučaj sam MM ispričala tek za nekoliko dana a naravno i on meni za sličan takav što se njemu desilo 

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
17.4.2008 23:37:17   
camm
Moja je prvi put pala sa 4 mj, hvala Bogu nista joj nije bilo,djete nebi ni plakalo toliko, nego smo se mi uspanicili i galamili da se je ona tada jos vise prepala i plakala.Al kazu ako povrati djete posle toga da se treba voditi doktoru.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
18.4.2008 14:15:08   
bela
super tema,nije mi se desilo jos nesto tako ali Rijad je jos mali 3 mjesec mu je a ja cesto razmisljam kako da se covjek ponasa ako se tako nesto desi jer su djeca kad pocnu da se okrecu sad ovdje sad ondje.ali evo sad znam kako reagovati ako se desi.hvala ovi savjeti uvjek dobro dodu.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
18.4.2008 14:55:37   
amdi
Ma ja sam vodila sina pedijatrici i ona kaze ako nije bio u nesvjesti ili povracao u redu je

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
18.4.2008 15:30:08   
Suncica*
Meni je Lorena pala negde u sestom mesecu. I to samo dok sam se ja okrenula da dohvatim kremu. Ne moram ni da vam pisem kako sam se sledila, pokusavala sam da dobijem muza na posao, ali nisam mogla da se setim broja, takodje ni broj hitne pomoci..Ona je plakala jedno dva minuta i prestala. Cim je Dragan dosao vodili smo je kod lekara koji nam je rekao da je sve uredu i da nije ni prvi ni zadnji put da ce pasti..
To mi je bilo jako traumaticno iskustvo, od tada sam jako oprezna, cak i sada kada hoda i stabilna je..

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
19.4.2008 1:15:47   
Alex
Drage moje -moj sin Filip je na moje oči  i ispred nosa mom tadašnjem suprugu pao sa trosjeda i otkotrljao se ispod stola.Mi smo se samo pogledali bijeli od straha i oboje krenuli da ga podignemo.Malo je plakao,nije bilo modrica.Ja sam postavljala doručak i bila sam dosta dalje od njih u tom trenutku.Ali komentar mog tadašnjeg supruga me ostavio bez teksta:Da se ovo tebi dogodilo,ja bih te zadavio!
Ali eto on je bio pored djeteta u tom momentu-pa me evo žive i pišem vam , a File sad u avgustu puni aBd 15. godina na zdravlje!!


_____________________________

"Čovječe,pazi da ne ideš malen ispod zvijezda..."

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
4.5.2008 14:28:15   
stella
uhhhhh.prije par dana,presvlacim hanu i reko samo da dohvatim pelenu.ma nije ni metar daljine.ona se prevrnu na stomak i podje padati.neznam ni sama kako al sam je uhvatila u pola pada.sva sam bila utrnula od straha.ona je malo plakala jer sam je ja prepala

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kada beba ispadne .....sta onda?????
4.5.2008 17:57:35   
ElmaB
Drage moje!user posted image
 
Meni se ista stvar desila kada je Tea imala 4 mjeseca. Pala je sa bracnog kreveta!!! Tada mi je dr. rekla da se ne sekiram, da joj nije nista, ali da u naredna 24 sata pratim da li povraca i imala temperaturu. Srecom nikakvih posljedica nije bilo! Ali, tako sam se prepala, da to nikada necu zaboraviti. To mi je iskustvo vise da nikada dijete, ma koliko malo bilo, ni na sekundu ne ostavljam ne zasticeno!
 
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Krstenje u zimu
vila_7

Za mame koje su krstile bebe bas u zimu...Kako su bile obucene u crkvi?

toplo obucena,preko haljinica i dekica (93%)

sve kao pod br.1. plus skafander (7%)


Broj svih glasova: 97

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *