|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološkoj kl...
17.11.2007 23:01:38   
namkic
Pozdrav svioj ringeraji,prvi put se uključujem na ovaj forum pa me zanima ima li neko ko je imao uspješnu inseminaciju kod dr.Godinjak Zulfe na ginekološkoj klinici u Sarajevu,kakav je tretman,uslovi i sl.Imam 3'''' godina. Hvala!user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.4.2010 14:10:57 >


_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
18.11.2007 15:28:47   
Amelaa RR
Draga moja,ja sam ti bila kod Dr.Godinjaka i covijek je stvarno strucnjak,samo treba biti
uporan.Sve nalaze sto treba da se urade on to uradi.
Ako nisi iz Sa moras platiti sve nalaze,eventualno ako dobijes odobrenje iz svog kantona.
U svakom slucaju dobar je,pa probaj.Ja pokusajem dugo vremena i jos nista al bit ce Ako Bog da.



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.11.2007 17:41:34   
AMYY
DRAGE MOJE AMELAA I NAMKIC,JA NISAM IMALA S TIM PROBLEMA,AL VAM DRZIM FIGE I BICE TO SVE SUPER.SREEETNNOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.11.2007 22:20:41   
namkic
Hvala "amelaa",iz Sarajeva sam ,pripremam se za inseminaciju,prvi pur ,tek treba  kad dobijem menstruaciju treći dan početi piti chlomid,pa osmi dan na kontrolu,pa me zanima sta ću na toj kontroli saznati i šta je svrha chlomida.Inaće svi moji nalazi su u redu,kod muža ima problema sa pokretljivošću,pa je doktor predložio inseminaciju.Nadam se najbljem! Puno sreće i tebiuser posted image user posted image bar blizance.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.11.2007 22:23:14   
namkic
Hvala,hvala,hvalauser posted image

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.11.2007 7:50:56   
Amelaa RR
Ma nema draga na cemu,nego da tebi to hoce uspjeti,,,,ja vise ne znam gdje bi isla.
5 godina nije malo,pa vjeruj da mislim o IVF?
Sta vi drage mislite o tome,jel neko bio vec???


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
18.1.2008 10:36:04   
aldi
Amelaa a zar ne ide prvo inseminacija ili? Kod kojeg ti doktora ides? Šta ti on savjetuje?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
18.1.2008 15:08:15   
belmica
I ja idem kod docenta Godinjaka, meni je ok, mada malo priča..
Radio mi je laporaskopiju prije 2 mj., sve bilo ok, prohodno i čisto.
ovaj mjesec pokusavamo sa clomidom, pila sam ga, primila pregnil..imali ciljani odnos...
Sad cekam i nadam se da mi user posted image  nece stici 20.01.
Molim boga da ne dođe.
A ako to ne upali, tj. ako dobijem i ovaj mj. onda cemo probati insjeminaciju. Kod Godinjaka naravno.






U braku 2 god. radimo na bebi 1 god.
ja imam skoro user posted image 33 ao mm 39

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.1.2008 7:40:59   
Amelaa RR
Ja sam prosle godine(kraj 2006-i januar i februar 2007)bila gore ne klinici za sterlitet kod Docenta Godinjaka...uradili sve nalaze i sto ti kazes puno ne prica.Meni nije puno nista rekao...samo MM je propisao Proxid...i da ga pije pola godine i da se javimo ako za 1godinu ne bude nista.Pa evo razmisljam se kad opet otici..pa da vidimo sto cemo dalje.Al sve u svemu jedan od najvecih strucnjaka u BiH.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.1.2008 9:53:44   
belmica
Obavezno mu se javite! Ako je tvoj muz koristio tu terapiju, onda ce sad biti sve ok, ili ce docent imati neki savjet.
Ne gubite vrijeme!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
29.1.2008 13:42:16   
Hankica
Pozdrav svima,
pitanje za Belmicu:
nakon koliko vremena ti je dr Godinjak zakazao laparaskopiju? Ja idem kod njega od oktobra i jos uvijek nista (doduse uspjela sam otici svega 4 puta - posto svaki put cekam po mjesec dana kad se narucim, jer ima puno pacijenata).... Naime, ja nemam ovulaciju zbog policisticnih jajnika, i mislim da bi mi laparoskopija pomogla.. Je li ti radio stimulaciju klomidom i prije laparoskopije?
Izvini sto sam te ovako zasula pitanjima, ali ovo me strasno interesuje...
hvala user posted image

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
29.1.2008 14:20:41   
M kao Mama
Hankice, izvini što ovako upadam, ali moja prijateljica je išla kod dr. mašića u Opću bolnicu, nakon urađenih pretraga, nije prošlo više od mjesec dana njoj je urađena laparaskopija. Sada je ona bogu hvala u trećem mjesecu trudnoće, a ostala je trudna odmah, ali bukvalno odmah nakon operacije. Išla je kod dr. Đudelije i Mašića.

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
29.1.2008 15:24:09   
Hankica
Hvala puno na odgovoru Mama Alma, i slobodno "upadaj" user posted image ...
Ma i ja vec uveliko razmisljam da odem negdje drugo, bas sam mislila na Opcu bolnicu, mislim da cu to i uraditi. Dr Godinjak jeste strucnjak, ali njega ne interesuje sve ono sto si radila prije, kao sto je u mom slucaju, razne stimulacije kod drugih ginekologa itd. On pocinje zaista od pocetka, a meni te sve metode nisu uspjele i bojim se da je gubljenje dragocjenog vremena ako sve to budem ponovila i s njim. A opet kako je tek tesko doci do njega! Uglavnom hvala ti jos jednom....

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
29.1.2008 15:53:06   
M kao Mama
Ma nema na čemu, drago mi je ako mogu pomoći, dr. Godinjak je moj blizi rođak, ali ja nisam išla njemu kada sam bila trudna, već sam otišla u Opću kod dr. Mašića, koliko ga hvalim starh me da ga ne ureknem. Na Koševu je gužva nenormalna, ni jedan od nji ne zna ni ko si ni šta si, iako im dolazis stoti put, to me izluđivalo i zbog toga sam otišla u Opću i nisam se pokajala.

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
30.1.2008 7:54:53   
Amelaa RR
Malo jeste prevelika guzva gore...malo je poprljavo... pa tako da ne znam al je sto se tice strucnosti Godinajk za 10....pa vidjet cemo uglavnom cure hvala vam na podrsici...tipkamo se opet ja odo na posao..

pusa velika


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
30.1.2008 9:31:26   
vaga
Ćao svima, već sam napisala da je dr. Godinjak super, svi ga hvale da je stučan i dijelim isto mišljenje ali gore je zaista grozno i uslovi za rad su katastrofa, na žalost. Jako puno pacijentica se naruči za isti dan pa se zbog toga stvara velika gužva, a dr. radi baška na porođajima, operacijama i kada je neki hitan slučaj on odlazi, a masa zena ostaje da čeka i ne zna se do kada. Nekada se vraćao za sat, a nekada smo čekali od 8 pa do 12 sati i dr. je već tada umoran sit se naradio, puna mu je kapa svega i kada vidi punu čekaonicu žena koje u njega gledaju s nadom da će učiniti čudo.... Meni je jako žao što je to tako i što odgovorni u Kantonu nemaju sluha da se uradi nešto po tom pitanju kako bi unaprijedili rad takve klinike, stvorili bolje uslove oformili tim ljekara od ginekologa do biologa, urologa, sestara.... izgleda da nikoga nije briga što je stopa nataliteta zabrinjavajuće opala. Ja još uvije nekako polažem nadu da bi otvaranjem novog porodilišta i klinika za sterilitet dobila zasluženo mjesto, a do tada drage moje snalazimo se kako znamo i umujemo ili pomozimo dr. Zulfi Godinjaku da otvori privatnu klinikuuser posted image
Pozdrav svima i da što prije na svijet donesemo male user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
30.1.2008 9:39:32   
vaga
I još nešto, za cure koje imaju poicistične jajnike. Moja snaha je imala isti problem i nije mogla zatrudniti 3 godine, neredovni ciklusi zbog kojih nije mogla odrediti ovulaciju i sl. i lutala je od dr. do dr. dok nije došla do dr. Divanovića (već sam ga spominjla ja, a i druge cure na RR), te je ubrzo nakon njegove terapije zatrudnila. On je i endokrinolog, njegova specijalnos između ostalog su i hormoni. Pa pokušajte user posted image  

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
30.1.2008 9:42:25   
Hankica
Vago, potpuno se slazem s tobom, stvarno je sramotno pustiti ljude da rade u onim uslovima; a i ovo za privatnu kliniku je bas dobra ideja user posted image

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
2.2.2008 3:08:54   
Lilly
Pozdrav svima! user posted image
Redovno vas citam pa odlucih da vam se pridruzim jer sam i ja jedna od pacijentica dr. Godinjaka.
Naravno, po ne znam koji put krecem iz pocetka. 4g se lijecim od sterilitetat. Bilo je je nekih sumnji ali na kraju se ispostavi da to nije to... Ponovo sam povadila sve nalaze ali ovaj put kod dr. Godinjaka. Nadam se i iskreno prizeljkujem laparaskopiju jer dosadasnji nalazi nisu pokazali pravi razlog neplodnosti. Malo me muci sto su po mjesec dana razmaci izmedu terminauser posted image , a prije laparo. nalazi ne bi smjeli biti starije od 6mj. Dok laparaskopija dode na red izgleda da cu opet morati obnoviti sve a vise sam umorna od svega.user posted image
Moje pitanje je da li se nalazi koji se cuvaju u kartonu mogu uzeti sa sobom kako bi i ja imala jasan pregled o stanju u kojem se nalazim a kao sto neko spomenu dr. ne prica punouser posted image Voljela bih imati svoje nalaze ali izgleda da ne daju? Da li je neko pokusao?

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
2.2.2008 7:48:07   
Amelaa RR
Prvo da ti zazelim dobrodoslicuuser posted image ,Ja sam isto gore kod godinjaka prije 1 bila...i sto ti kazes puno ne prica...samo napise i  gotovo..
Nalaze ni ja nemam sve sto se gore radi...
Sve u svemu dobar je on strucnjak i sve...i zelim ti od srca da sto prije budesuser posted image user posted image
velika pusa


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
2.2.2008 8:32:55   
Lena
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
2.2.2008 8:49:55   
belmica
Hankice, izvini sto ti tek danas odgovaram.
Laporaskopiju mi je docent preporucio nakon nekih 4 mjeseca, u meduvremenu jednom probali samo s klomifenom i ciljanim odnosom.
Ja sam juce radila inseminaciju kod njega, jesam se nacekala , tek oko 13:30 sam dosla na red(to sto se tice cekanja i guzve kod njega, odnosno njegovih obaveza na klinici, operacijama, i fakultetu)

Nadam se da ce sve biti ok.
Samo , nekako nisam ocekivala da ce me inseminacija onako bolitiuser posted image
Bit ce akobogda sve ok! Ja sad moram cekatiuser posted image
drzite mi fige

(odgovor članu Lena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
2.2.2008 15:13:18   
Lilly
Hvala na dobrodosliciuser posted image
Belmice, tebi sve najbolje i da inseminacija urodi plodom user posted image . Reci mi koji su uslovi za taj postupak? Da li se radi samo poslije laparaskopije?
Ja sam se dugo lijecila kod privatnika...Imam jako uredne cikluse, usput sam blila na klomifenu, dabrastonu (7mj.) ali nista...
Izvinite, nova sam pa ima stotinu nekih pitanja,...ne znam sta bih prije pitala user posted image Sorry...

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
3.2.2008 12:15:03   
Amelaa RR
A kakav je nalaz kod MM,jel kod njega oki**??

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
3.2.2008 17:03:47   
Lilly
Nalaz MM je Normospermia, radio 3x i uvijek isti.
Kod mene je sada papa test II. Inace se takav nalaz tretira kao uredan. Dr. kaze da je neka manja infekcija pa sam dobila kao terapiju lijek Efloran. Za svaki slucaj, dr. je rekao da pije i muz. Inace testovi na Mikroplazmu, Ureoplazmu i oslato su negativani...
E sad da li je moguce da ta manja infekcija 4 g sprecava zacece?user posted image ...A nemam nikakve bolove, iscjedak, peckanje ili bilo sta drugo....
I jos nesto me interesuje, da li se inseminacija placa?
Ja sam osigurana ali sam ipak na pocetku morala nesto platiti za ove nalaze koje sam dosad radila.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *