|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neo-Penotran vaginalete
27.4.2012 11:17:17   
mist
Doktor mi je preporucio ove vaginalete jer imam povećan sekret, brisevi su u redu, ali imam dosta bakterija u urinu. Da li je neka od vas koristila i kakva su vam iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neo-Penotran vaginalete
27.4.2012 11:18:17   
vjestica
ove vaginalete ti djeluju na pojačan vaginalni sekrete, a na bakterije u urinu ne mogu nikako djelovati

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neo-Penotran vaginalete
27.4.2012 11:45:45   
nanika
Za bakterije u urunu ti treba druga terapija , vaginalete su za pojacan sekret sto je vec rekla vjestica. Ja sam ih koristila i pomogle su mi

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neo-Penotran vaginalete
27.4.2012 12:19:12   
felix

IZVORNA PORUKA: mist

Doktor mi je preporucio ove vaginalete jer imam povećan sekret, brisevi su u redu, ali imam dosta bakterija u urinu. Da li je neka od vas koristila i kakva su vam iskustva?

jesam ja u trudnoci ove koristila nisu loše user posted image

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neo-Penotran vaginalete
27.4.2012 13:04:43   
mist
dobila sam ja i čaj za bakterije u trudnoći, a i ove vaginalete, ali iskreno, nikada ranije nisam čula za njih pa sam sada rastećerenija kada vidim da je još neko koristio. Uh, ovaj forum je super i hvala vam na odgovorimauser posted image user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *