|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Portabl DVD
3.3.2010 11:24:33   
bebano
Pozdrav svim mamama,
 
zna li neko gdje se kod nas (u Sarajevu) moze kupiti ovaj portabl DVD ili kako se to vec zove.
To je mali DVD koji se moze koristiti npr u kolima dok putujete da bebac gleda crtane.
Super bi bilo da znate i koliko para user posted image  otprilike.
Hvala puno unaprijed!

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Portabl DVD
3.3.2010 11:37:53   
Skvo RR
Imas u tehno market,  akcija philips 150 KM.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Portabl DVD
3.3.2010 11:57:00   
bebano
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imas u tehno market,  akcija philips 150 KM.user posted image


Hvala puno, idem odmah danas pogledati user posted image !

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Portabl DVD
3.3.2010 14:41:50   
mamina princeza
super Skvo to je super informacija.. ja sam mislila isto da to nabavimo uskoro al sam mislila da je ovdje puno skuplje pa sam mislil apreko e-baya. to je super informacija nadam se da cemo i mi kupiti 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Portabl DVD
3.3.2010 15:28:20   
bebano
Ja, sada na pauzi isla do Tehno Maga ovdje na M. Dvoru (nisam dobacila tamo do Koreje do Tehno Marketa). I ima upravo taj Filipis, 159 KM.
Bas mi je drago da se to moze i kod nas naci, jer sam i ja kao i mamina princeza vec razmisljala kako da narucim.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Portabl DVD
4.3.2010 7:23:59   
moni
Jeste li provjerili , može li se taj kačiti za sjedište u autu i ima li TV prijem?

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Portabl DVD
4.3.2010 15:59:10   
bebano
Ovaj sto sam ja vidjela ne moze.. i zato cu pogledati jos neki, jer ti sto se kace za sjediste su jako prakticni.
Ovaj koji sam ja vidjela izgleda bas kao mali laptop.
Jeli neko vidjeo taj sto se kaci za sjediste?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Portabl DVD
4.3.2010 16:03:06   
emma.L
Nama je već prijeko potreban jer dosta smo na putu, ako ništa svako drugi vikend je put Sa - Mo - Sa. Ako itko naiđe na info, please ...

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 9:57:10   
ada033
Evo da malo aktueliziram ovu temu :) I ja sam u potrazi za DVD player-om koji se moze montirati na sjediste auta. Ima li neko nesto slicno, gdje ste nabavili i koliko kosta?? Hvala!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 10:02:34   
Leena
Ja sam dobila na poklon i sada znam da koliko god kosta vrijedi svakog feninga! Cesto putujemo i nema mi boljeg prijatelja u putu od tog playera jer moja E. mrzi voznju autom. Cini mi se da sam u Mercatoru na Ilidzi vidjela za 180KM nedavno. Mislim da svaki ima taj dio da se kaci u autu, jer to im je glavna namijena

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 10:18:07   
ada033
Hvala Leena, pogledat cu u Merkatoru! Ni ja vise ne znam koju bih zanimaciju smislila, pogotovo za put do mora... Nasljednik duze od pola sata zavezan u sjedalici...hmm, neprocjenjivo :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 10:20:09   
R&T@
Jeftinije kupiti navigacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image

A u Fisu je bio 110 KM...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
22.7.2011 12:06:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 18:02:25   
HAHA
Mi često putujemo i otkako smo kupili ovaj dvd rahatniji smo uveliko.Tada nigdje u Sarajevu nije bilo ovih sa držačima za sic u autu,našli smo u Mostaru LG i bio je 350KM(svaki fening vrijedi)ima i antenu,daljinski upravljač i super je što nastavi tamo gdje je stao .

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 18:15:23   
dinciii
I meni je to super stvar.Odmah smo to uzeli kad je Hana pocela gledati crtane.Ja sam platila 100 eura al sam dobila 2.Jest da za sada koristimo samo jedan al poslije ako bog da kad dodje drugo dijete da se ne svadjaju na koju ce stranu user posted image user posted image Svakom ko putuje savjetujem da kupi to user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 18:39:05   
mala86
joj kako smo se mi pokajali sto ga nismo uzeli kad smo bili u Njemackoj user posted image ,sad nam se bas neda uzet,uvijek nesto prece

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Portabl DVD
22.7.2011 18:53:56   
Adana
I mi smo ga dobili na poklon taman prije odlaska na more. Mislim da je bio oko 60€... Divota ziva! Cak ga i kod kuce koristi kada je u svom kreveticu.user posted image

Nas je kao mali laptop, ali torbica u kojoj se nosi se moze postaviti na onaj naslon za glavu na prednjem sjedistu, tako da ga ne mora drzati u krilu. Baterija moze ''izdurati'' nekih 2 sata, ali ima i punjac u autu pa se ne sekiramo...

Vidjela sam i ovakve, i one sa 2 ekrana, u FIS-u u Vitezu... Mislim da nisu preskupi... I zaista vrijede svake pare. user posted image A prijateljica je kupila nedavno negdje na Skenderiji, na platou ako se ne varam.

< Poruku je uredio Adana -- 22.7.2011 18:55:02 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Portabl DVD
30.9.2011 21:45:57   
mala86
jel zna netko gdje se moze popraviti/ocistiti ovaj portable dvd user posted image

mi dobili od zaove(njene cure velike ne gtreba im)lai je zadnjih 2-3 mjeseca bio kod njene poznanice
nece nikakav dvd da primi user posted image ni original ni kopiju,probala sam tonu dvd-ova veceras user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Portabl DVD
30.9.2011 21:51:22   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mala86

jel zna netko gdje se moze popraviti/ocistiti ovaj portable dvd user posted image

mi dobili od zaove(njene cure velike ne gtreba im)lai je zadnjih 2-3 mjeseca bio kod njene poznanice
nece nikakav dvd da primi user posted image ni original ni kopiju,probala sam tonu dvd-ova veceras user posted image


to ti je do citaca ja mislim, tako da bi te vjerovatno ispala skuplja pita no tepsija da to popravis ili ako imas kakvog poznanika koji je dobar oko tehnike pa da vidi sta mu je... cisto sumnjam da se moze to ocistiti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Portabl DVD
30.9.2011 22:12:21   
mala86

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mala86

jel zna netko gdje se moze popraviti/ocistiti ovaj portable dvd user posted image

mi dobili od zaove(njene cure velike ne gtreba im)lai je zadnjih 2-3 mjeseca bio kod njene poznanice
nece nikakav dvd da primi user posted image ni original ni kopiju,probala sam tonu dvd-ova veceras user posted image


to ti je do citaca ja mislim, tako da bi te vjerovatno ispala skuplja pita no tepsija da to popravis ili ako imas kakvog poznanika koji je dobar oko tehnike pa da vidi sta mu je... cisto sumnjam da se moze to ocistiti...


probat cemo odnjet negdje pa da vide koliko ce biti user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Portabl DVD
30.9.2011 22:33:03   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mala86

jel zna netko gdje se moze popraviti/ocistiti ovaj portable dvd user posted image

mi dobili od zaove(njene cure velike ne gtreba im)lai je zadnjih 2-3 mjeseca bio kod njene poznanice
nece nikakav dvd da primi user posted image ni original ni kopiju,probala sam tonu dvd-ova veceras user posted image


to ti je do citaca ja mislim, tako da bi te vjerovatno ispala skuplja pita no tepsija da to popravis ili ako imas kakvog poznanika koji je dobar oko tehnike pa da vidi sta mu je... cisto sumnjam da se moze to ocistiti...


probat cemo odnjet negdje pa da vide koliko ce biti user posted image


mala86 probaj naci CD čistač , meni to fercera super.
Ubacis taj CD i stisneš play,on vrti vrti i kad izvrti tj.očisti eject-uje se sam.
Ja sam ovaj kupila u vojnoj bazi, a gdje ima kod nas na zalost ne znam, ali potrazi, mora da ima.


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Portabl DVD
30.9.2011 22:35:41   
mala86
moglo bi biti u ovim trgovinama racunarske opreme

hvala na savjetu

pokusat cu mozda vec sutra

bas mi zao da propadnu,jer izgledaju bas ko novi,nigdje ogrebotine,a i dva su ekrana user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *