|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Masaža u trudnoći
26.12.2007 16:37:23   
mišur
Drage moje trudnice!

Inretesuje me da li idete na opuštajuće masaže i znate li da li to šteti bebi.
Pročitala sam negdje da nije preporučljivo ići na masažu u trudnoći,, negdje opet da se prepopučuje zbog zadržavanja vode, oticanja, bolova u leđima, tako da ne znam šta da mislim na kraju.
Ja idem na ovu vrstu masaža, išla sam i prije trudnoće, i jako mi prija. Ali opet se bojim da nešto ne šteti bebi user posted image
Hajde da čujem vaša iskustva
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Masaža u trudnoći
27.12.2007 9:08:41   
Cvrle
mislim da na rodinoj stranici ima dosta tekstova o masaži u trudnoći: www.roda.hr.  Smatram da ne bi trebalo skoditi. Jedino sto se ne moze lezati na stomaku, nego vjerovatno sjedeci ili lezeci na boku. Pa vjerovatno znaju i sami masazeri kako treba sa trudnicama postupati.
Uzivaj!

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Masaža u trudnoći
27.12.2007 9:45:03   
issa
Ja sam poslije Nove godine naručila na masažu! Mislim da ništa vezano za masažu ne može štetiti posebno ona divna mirisna ulja....Uh jedva čekam

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Masaža u trudnoći
27.12.2007 10:24:53   
mišur
Ja se i masiram sa strane, na boku, jer je nemoguće na stomaku.
Hvala cure!

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Masaža u trudnoći
27.12.2007 15:30:30   
majabaja
Hocu i ja na masazuuser posted image , moram reci prijateljici da me ubaci kod njene maserke na listu.
Nisam bila, ali ona kaze da poslije pucas od energije.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Masaža u trudnoći
23.1.2009 21:02:52   
anuska08
Ja sam htjela otići na masažu, jer sam i prije trudnoće išla redovito i to mi je bilo nešto čemu sam se jako veselila.  Maserka mi je  rekla da je to preporučljivo u trudnoći. Kad sam pitala doktora on mi je rekao bolje ne, da mi ne bi slučajno dirnula neke točke koje se ne smiju. Tako da neću ići, ali mi je baš žao!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *