|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hematom i trudnoca
29.4.2015 13:56:53   
Elastigirl
Drage moje,

Ja sam trenutno 8 sedmica. Danas sam bila na pregledu, trudnoca tece u redu hvala Bogu ali mi je doktorica također uočila i hematom. Prethodno sam bila sa 5 sedmica na pregledu i tada ga nije bilo :(

Nije mi preporučila strogo mirovanje, samo da se pripazim i da povećam unos magnezija. Da pitala me je da li mi je tvrda stolica i je li redovna. Ja sam joj rekla na svaka 3-4 dana. Ona kaže da mora biti na svaka dva dana i da pijem i donat mg.

Sad vidim da ste vi dobile i neke druge terapije pa ne znam da li je ovo moje dovoljno...




(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: hematom i trudnoca
29.4.2015 20:02:42   
Snowflake84
Cestitam na trudnoci user posted image

Meni otkad je utvrdena trudnoca idem na pregled svake dvije sedmice (zbog prethodnog spontanog).

Isti slucaj mi se desio kao kod tebe. Na pregledu je utvrdjeno da je sve ok, i bez problema.

Medjutim nakon sedmicu dana sam prokrvarila na poslu. Sva isprepadana nazovem ginekologa i ispricam mu sta se desilo.

Rekao mi je da se smirim i da to krvarenje ne mora znaciti nista strasno.

Medjutim, kad sam dosla kuci krvarenje se pojacalo i veci ugrusci su poceli ispadati. U jednom momentu sam pomislila da je i sam plod izasao,


Na pregledu je utvrdio da je bebica uredu, da je samnom sve uredu i da su to bili hematomi koji su izasli.

Od tada pijem Dabroston (2x1) i od tada sam na bolovanju (inace putujem na posao u drugi grad pa nisam htjela da rizikujem).


Znaci hematom nije bio primjecen sedmicu ranije, da bi vec naredne sedmice izaslo dosta toga.

A sto se tice stolice.... magnezij mi to savrseno ureduje. user posted image


Ne brini se nista, tvoja doktorica zna sta radi. user posted image

(odgovor članu Elastigirl)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: hematom i trudnoca
5.5.2015 16:15:31   
Elastigirl
Draga Snowflake,

Hvala ti na odgovoru i na opisu tvoje situacije, odmah mi je lakse kad znam da je kod tebe hvala Bogu sve dobro prošlo. Ja nisam nikako krvarila, imam neki iscjedak ali nije ni nalik tome. Tako da se nadam da će iduci put biti sve u redu aBd.

To je meni malo bilo čudno jer sam dobila samo magnezij a ne recimo i dabrosoton da pijem, ali eto nadam se da će biti sve u redu i bez njega aBd.

Hvala ti još jednom, želim ti mirnu i lijepu trudnoću i da u zdravlju dočekaš svoju user posted image

(odgovor članu Snowflake84)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: hematom i trudnoca
6.7.2018 5:58:11   
Iammom
Evo i mene ovdje :/
4 trudnoća i hematom😔
Pijem dufaston 4×1, strogo mirovanje i imam kontrolu za 7 dana.
A imam i smedji iscjedak, od jutros nesto obilniji nego inace, taman je bio stao i ponovo se pojavio😞 nadam se da na iducoj kontroli nece biti hematoma 😳

(odgovor članu Elastigirl)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: hematom i trudnoca
6.7.2018 13:04:03   
vortex RR
Lammom, sve je individualno. Ja sam u prvoj trudnoci imala hematom, ali nisam krvarila i nisam mirovala. Sada nemam hematom ali mirujem. Rodica je krvarila svih 9 mj zbog hematoma i bila na strogom mirovanju i bebica je super, rodjena, sve odlicno.
Samo prati upute doktora i miruj

(odgovor članu Iammom)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *