|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
26.4.2015 18:02:04   
Finepex
Moje misljenje je da je ruzno da necija svadba (vjencanje) izgleda kao sahrana ili uopste d aizgleda na takav "jadan" nacin gdje bi rekao da cak na necijoj sahrani ima vise ljudi. user posted image

Imala sam 350pozivnica, od toga mozda 200-250 ljudi doslo. Sve ukupno nas je kostalo 7000KM. Ako neko moze za auto dati toliko, ili neko putovanje, onda treba da je vjencanje i svadba nesta sta ostaje zapamceno i nezaboravno. Od "kicenja" sam dobila oko 4000KM, ono kad ide prvo na casu, pa na tortu, ovo ono, tako da fakticki kada poredis troskove vjencanja, i koliki smo "dobitak" dobili, ispada da smo vjencanje i svadbu, cijelu ceremoniju s 250 gostiju platili 3000KM.

< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 18:05:35 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Fluffyy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
26.4.2015 18:09:31   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Finepex

Moje misljenje je da je ruzno da necija svadba (vjencanje) izgleda kao sahrana ili uopste d aizgleda na takav "jadan" nacin gdje bi rekao da cak na necijoj sahrani ima vise ljudi. user posted image

Imala sam 350pozivnica, od toga mozda 200-250 ljudi doslo. Sve ukupno nas je kostalo 7000KM. Ako neko moze za auto dati toliko, ili neko putovanje, onda treba da je vjencanje i svadba nesta sta ostaje zapamceno i nezaboravno. Od "kicenja" sam dobila oko 4000KM, ono kad ide prvo na casu, pa na tortu, ovo ono, tako da fakticki kada poredis troskove vjencanja, i koliki smo "dobitak" dobili, ispada da smo vjencanje i svadbu, cijelu ceremoniju s 250 gostiju platili 3000KM.

Drago nam je zbog tebe....ti si se dobro udala....hebiga, mi za kokuzanere,nisu mogli ni svadbu napraviti

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
26.4.2015 18:11:03   
Teddy Bear
Jos da je doslo tih 100-150 pozvanih ne bi ni osjetila svadbu, bila bi jos i u plusu, ili da si imala ono bacanje para na kafu, iha koliko bi tek onda para dobila

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
26.4.2015 18:18:04   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Jos da je doslo tih 100-150 pozvanih ne bi ni osjetila svadbu, bila bi jos i u plusu, ili da si imala ono bacanje para na kafu, iha koliko bi tek onda para dobila


Al najgore je bilo kada me otac predao muzu, i kada su otac i majka ostali kuci a mi krenuli.. nekako nikad necu zaboraviti.. iako je najsretniji dan, taj osjecaj.. user posted image user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
24.5.2016 15:21:17   
Majdi
Ja sam imala solidnu svadbu od nekih 150 ljudi, čak nismo puno ni potrošili, s obzirom da nam je rodbina pomogla u pripremi ručka, pa je svatko tko je htio nešto donio, a s obzirom da zabavu nismo imali u restoranu, nego smo iznajmili salu, došlo nam je dosta jeftinije. Još ispada da smo najviše platili fotografije koji je došao slikati, ali kada se sve skupa uzme u obzir dobro smo prošli, ipak je svadba jednom u životu. user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.5.2016 15:31:12 >

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *