|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit
9.8.2010 10:50:20   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mamaajna

ja,ja na suho.umotas guzu noge stomak i radis po kuci ili spavas tako


Ja bi umrla sa ovim tretmanom...ne mogu sebe zamisliti ni u budnom stanju, a kamoli da spavam tako...user posted image

Cestitke zeno!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Celulit
18.12.2010 0:12:05   
ajsica
ja sam koristila somatoline  i pravo je bilo efekta malo duze traje onaj nocni tretman i nisam ga placala skupo kao u apotekama hahah nasla sam vezu i za colistar crio gel i za somatoline pa sam sad na tome i nemam celulita

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Celulit
9.6.2011 13:12:51   
mamana
Da li ste koristili Niveine preparate za celulit (anticelulitni serum) i da li su efikasni?

(odgovor članu ajsica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Celulit
13.6.2011 16:15:03   
*pcelica*
Ja sam koristila Nivea goodbye sa L karnitinom Nije los Sada sam kupila brsljan gel od lifeline koristim ga sedam dana i koza je meksa i malo zategnutija valjda ce biti rezultata Citala sam na netu da ga hvale pa reko da probam

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Celulit
2.7.2011 17:51:51   
Alo_moja
Možete li mi reći gdje u Sarajevu mogu kupiti to ulje bršljna? I da li je gel bolji, ili pak najbolje kombinirati oboje? Da li ima neka marka koja je kao bolja?
U RH mogu naći samo Nikelovo bršlj. ulje koje je dosta skupo, pa će mi frendica kupiti u Sa, zato ako možete preporučiti mi neku ljekarnu ili drogeriju pa da joj prenesem...Hvala :-)


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Celulit
12.6.2012 16:10:23   
abh
E smije li se mazati kremama protiv celulita po nogama, kad si trudna?

(odgovor članu Alo_moja)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Celulit
13.6.2012 8:34:19   
bambi7
Mislim da smijes, i ja sam mazala...

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Celulit
13.6.2012 8:44:50   
Lavić
IZVORNA PORUKA: mamana

Da li ste koristili Niveine preparate za celulit (anticelulitni serum) i da li su efikasni?


Ja počela koristiti Q10 plus gel-kremu prije 5 dana, koža jeste već drugačija - glađa, a na kutiji piše da su rezultati vidljivi nakon 14 dana, pa vidjećemo user posted image
Kad potrošim ovo pakovanje, pokušaću sa serumom, ako ti u međuvremenu probaš, javi rezultate! 

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Celulit
13.6.2012 10:23:46   
mamana
Ja sam kombinovala gel i serum i uspjela sam se kroz riješiti celulita. Ja sam se svaki put masirala.

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Celulit
15.6.2012 17:07:14   
Alma_27
je li neko probao radiotalase protiv celulita? evo ovo http://www.farah.ba/tehnologije.php

sta ste probali kod kozmeticara/dermatologa? ja se ne mogu mazati kremama svako vece. nisam ustrajna u tomeuser posted image a celulita imam da mi dodje da se ubijem user posted image





(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Celulit
15.6.2012 22:04:28   
Alma_27
dajte zene


user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Celulit
15.6.2012 22:24:01   
bananica

IZVORNA PORUKA: Alma_27

dajte zene


user posted image




sta trebauser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Celulit
16.6.2012 10:43:50   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Alma_27

dajte zene


user posted image




sta trebauser posted image



trebaju mi vasa iskustva sa tretmanima protiv celulita u kozmetickim salonima. meni je za oko zapela radioterapija ali nisma sigurna da li djeluje.
ja nemam viska kg i ne zelim preoblikovati tijelo ali bih se rado rijesila ovog celulita. makar da se ne vidi ovoliko user posted image

joj, ovog smajlija sto place... tugo moja user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Celulit
16.6.2012 10:47:55   
bananica
ja ti ne mogu pomoci, nemam nikakvo iskustvo s tim

celulita imam, al se ne borim protiv njega, neka ga, ne smeta miuser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Celulit
5.11.2012 10:24:24   
Crnkica
kako se riješiti celulita,ja sam dosta mršava ali celulita imam poprilično,vježbam i pijem puno vode ali ništa.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Celulit
5.11.2012 10:30:45   
hanabanana
Kreme, masaža, ciljane vježbe.
Manje mliječnih proizvoda....I mogu još beskrajno puno navesti šta trebaš a šta ne trebaš...a činjenica je da je presudna genetika, po mom skromnom mišljenju.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Celulit
5.11.2012 15:36:28   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Kreme, masaža, ciljane vježbe.
Manje mliječnih proizvoda....I mogu još beskrajno puno navesti šta trebaš a šta ne trebaš...a činjenica je da je presudna genetika, po mom skromnom mišljenju.

a zbog čega ne mliječne proizvode to mi je glavna hrana,a sigurno da je genetika presudna kod mene,ako naiđeš na neki dobar savjet,članak i sl.molim te kopiraj.
hvala u svakom slučaju.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Celulit
6.11.2012 19:40:09   
ToSamJa
Pitanje: da li ovi proizvodi protiv celulita mogu imati los uticaj na mlijeko dojilje?
Koji se smiju,a koji ne koristiti?

_____________________________

07.10.2012.god. Moja Smjeskica dobila izbore!!!

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Celulit
21.8.2014 11:40:09   
valeria73
Mislim da nema pomoći od kremica, jer i one se moraju umasirati pa to dođe na isto, zar ne? Ne kažem sada da se može masirati sa bilo čime i riješiti celulit. Masaže su dosta neugodne (bar meni) ali izdržim. Prije godinu i nešto sam vježbala svaki dan, dosta intenzivno i bila sam jako zadovoljna rezultatima, celulit mi je velikim dijelom nestao, ali eto, opet se vratio jer sam zbog zdravstvenih problema morala prestati sa fitnessom. Tražim neku alternativnu metodu koja nije toliko zahtjevna fizički kao vježbanje :D Nisam baš u mogućnosti da skačem svaki dan :D Svake preporuke su dobrodošle!
http://www.galleria-center.com/sr/masaza.html

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Celulit
13.4.2016 9:32:20   
Lavica28
Da amlo podignem temu, vidim niko dugo nije pisao...došlo vrijeme da se malo utegnemo pred ljeto :)
Ima li iko voljan da podijeli efikasne savjete u borbi protiv ove napasti?

(odgovor članu valeria73)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Celulit
13.4.2016 13:30:20   
Lavica28
Ima li iko za preporučiti maserku koja radi privatno kući a koja je provjereno dobra za anticelulitne masaže?

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Celulit
14.4.2016 8:46:47   
loptica7
Uh taj celulit....user posted image

Nakupilo se kod mene kao u prici... Nagli gubitak kg, a u meduvremenu 3 trudnoce, ma sta da kazem..

Evo vec 2 mj vjezbam, doduse kod kuce. Sigurno 6 dana u tjednu, ali vecinom svih 7. Nastojim ne prekidati, jer to nisu treninzi kao u teretani gdje bi na veliko koristila traku za trcanje, uz jos neke sprave.
Zadovoljna sam. Vidim da napredujem, sto mi je dovoljno da ne odustanem.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Celulit
14.4.2016 17:08:16   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: loptica7

Uh taj celulit....user posted image

Nakupilo se kod mene kao u prici... Nagli gubitak kg, a u meduvremenu 3 trudnoce, ma sta da kazem..

Evo vec 2 mj vjezbam, doduse kod kuce. Sigurno 6 dana u tjednu, ali vecinom svih 7. Nastojim ne prekidati, jer to nisu treninzi kao u teretani gdje bi na veliko koristila traku za trcanje, uz jos neke sprave.
Zadovoljna sam. Vidim da napredujem, sto mi je dovoljno da ne odustanem.user posted image

imas li klip po kojem vjezbas ili imas neke svoje vjezbice,postavi mi link.

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Celulit
14.4.2016 17:14:58   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: mamaajna

ja,ja na suho.umotas guzu noge stomak i radis po kuci ili spavas tako

ovaj tretma bolje izbjegavajte,ja sam pokušala jednom umotala noge od koljena do stomaka,i tako držala dva sata,kad nnogu ne izgubi pošto imam oslabljenu cirkulaciju u jednoj nozi.Jedva sam ustala i ta noga mi je bila blokirana jedan sat dok nisam malo po malo je vratila u zivot i krv normalno profunkcionisala.
Nikad više,lijepe vjezbe...trcanje jos bolje.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Celulit
15.4.2016 1:10:18   
loptica7

IZVORNA PORUKA: Crnkica


IZVORNA PORUKA: loptica7

Uh taj celulit....user posted image

Nakupilo se kod mene kao u prici... Nagli gubitak kg, a u meduvremenu 3 trudnoce, ma sta da kazem..

Evo vec 2 mj vjezbam, doduse kod kuce. Sigurno 6 dana u tjednu, ali vecinom svih 7. Nastojim ne prekidati, jer to nisu treninzi kao u teretani gdje bi na veliko koristila traku za trcanje, uz jos neke sprave.
Zadovoljna sam. Vidim da napredujem, sto mi je dovoljno da ne odustanem.user posted image

imas li klip po kojem vjezbas ili imas neke svoje vjezbice,postavi mi link.


Naisla na fb na str gdje cure stalno izbacuju plan treninga, ima dosta videa, slika s vjezbama, izazova i sl.
Kako sam shvatila mogu se kontaktirat e-mailom i da ti posalju plan treninga, prema tvojoj gradi, navikama u ishrani, da li treniras kuci ili u teretani. Ima dosta toga. Naravno to im placas.


_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *